• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
autor
Kejluš...ďakujem :wink:
A fešáčik v brušku sa ti už zobudil? Lebo tieto moje slečny dosť zápasia o miesto :grinning:
18. apr 2009 o 10:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dicinka...aj tebe krásny dníček :slight_smile: Už ste vyspané obe, alebo Emka ešte spinká? :dizzy_face:
18. apr 2009 o 10:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali,zobudil :grinning: :grinning: Uz si spravil rozcvicku,kopal vsade,kde sa dalo...A teraz mi vypucil hrb cez brusnu stenu (akoby chrbatik oprel o stenu maternice),taky zvlastny pocit to bol,tak som si ten hrbcek chytila a hned zmizol..MM skoro odpadol :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dici-ahoooj :wink:
18. apr 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa zobudila,baby..a kope ked som za pc..asi aj ona by si chcela tuknut do klavesy :grinning:
18. apr 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko tehulky naše - vaši drobci vám tuším nedaju spávat a to su ešte len v brušku :grinning: :grinning: :grinning:
Kejli futbalista už začína riadne treningy čo???????????
Zuzaka tvoje kočky budu take študovane-lne nezabudni že jednu beriem za nevestu pre Robka :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Labus,

ty tie treningy doverne poznas,ze? :grinning: :grinning: :grinning: A ja som si hovorila,ze ta nasa baba kope ako futbalista :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj, Labus
Neboj, nezabudnem, jednu má Robko istú :grinning: :grinning: :grinning:

Dici, Kejla...krásavice tiež kopú keď som za PC :grinning: :grinning: :grinning: Máme to veselé, ale myslím, že sú to najkrajšie kopance aké sme kedy dostali no nie? :dizzy_face:
18. apr 2009 o 11:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem na to štúdium, mrkne popoludní, pekný deň :wink:
18. apr 2009 o 11:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No caute holky- maminky :wink:
Fu to aj ja sa tesim na take kopance, dufam, ze sa dopracujeme az tam :sweat_smile: :sweat_smile:

Zuzi- len studuj, mne vcera vratili prihlasku- PA na osteko nechcu :frowning2: :frowning2: no nist, aspon konecne budem mat svaty pokoj :grinning:
18. apr 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali,,veru..ja milujem tie kopance :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty to mas dvojmo,tak to musis mat vesele :grinning: :grinning:Aj rrozoznavas,kedy kope ktora?

Mne predtym robil v bruchu aj kotrmelce,teraz tam uz ma asi menej miesta,tak to nerobi..A tie kotrmelce veru neboli 3xprijemne...Mala som pocit,ze sa mi pretacaju vnutornosti :grinning: :grinning: :grinning: Ale kopance,to mozem mat od rana,do vecera :grinning: :grinning:

Lubka, to ma mrzi s tou prihlaskou :frowning2: Ale asi ti chcu dopriat pokoj,aby si si vychutnala tehotenstvo :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ahoj zlatík - neboj ani sa nenazdáš a budeš dostávat take kopance aj ty. :wink:
Kejli ja si pametám že Robo si rád vypučil chrbátik a tak som ho po nom vždy hladkala a ked sa narodil a bol mrzutý - čo chlapci bývaju často :grinning: :grinning: :grinning: tak som ho tak isto masírovala po chrbátiku a super to zaberalo vždy zaspal :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Labus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že Robo tfuj zasa mi vypadlo písmenko Robko - jasne ved Robo mu nepoviem ani ked ma naštve :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som hned vedela,ze Ti len vypadlo pismenko :grinning:A ako sa citi Robko?Uz je lepsie?
18. apr 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli jasna čka je mu fajn síce kašle ale už tak vykašliava toto už je pohodička. Včera už bol aj vonku na chvílu menit kartičky POKEMON :grinning: :grinning: :grinning: to letelo aj ked bol Tinko malý a zasa je to HIT včera som nechala 5 eur za kartičky :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej,pokemoni su opat in?Mozno budu po case aj moje Barbie nalepky,mam ich plny album :grinning: :grinning: Super,ze sa citi lepsie :dizzy_face: :dizzy_face: Vela na vas myslim,dufam,ze uz bude vsetko ok :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli veru tak len Brbi nálepky odlož ... ešte budu letiet :grinning: :grinning: :grinning: malý je uplne paf z POKEMONA stále to pozera na JETIX či čo je to za stanicu aj večer o 21,00 ide pokemon :grinning: :grinning: :grinning:
dufam že už bude lepšie už bolo toho dost... v pondelok ide Robko na krv a testy a začne brat tie lieky na imunitu tak snad to zaberie.-
18. apr 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
štúdium sa mi celkom darí, už som aj po obede, mala som špagety, čo včera varil MM :slight_smile: a ja mu na večeru varím hrstkovú polievku

Kejli ... neviem rozoznať ani či kopú obe naraz a už vôbec nie, ktorá kedy. Aj na tom 3D som mala problém vôbec zistiť, či už pozerám na iné dieťa :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lubi...buď rada, na SZU to už začína byť divočina, študentiek je čím ďalej tým menej a skúšky stále náročnejšie.Ja som ešte vystihla ten nápor a tak nás teraz končí 500.Tak som celkom rada, že nás chcú mať z krku a nebudú robiť komplikácie
18. apr 2009 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi- ja som sa hlasila sem do NR :wink: Ved v Ba nevedia co si maju pytat a este aj do Modry by nas isto odtrepali a tam ja ma, strasne biedne spoje, cize o SZU som ani neuvazovala :confounded: No mozno na stare kolena :grinning: Ale kolega mi slubil, ze vydrzi s dochodkynammi kym sa nevratim, tak by som mala robotku :wink: a tam to nikto odo mna nebude chciet :grinning: Inak aj nasa vrchne ma len rozdielovu maturitu, tak co sa vzrusovat :confused: a nas rido neuznava VS, ani PSS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM dnes vari fazulovu s udenym kolenom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ju straaasne lubim, pri tj ma inak poziadal o ruku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte micusky :wink:

Kukam, ze deti vase kopkaju...hihi...aj ja aj ja...aj jaaaaaaa stem :dizzy_face: :dizzy_face:

Baby, ja som dostala hovadsku chut na paradajkovu polievku a kedze som nemala doma na to ingrediencie, tak som zbehla do obchodu a kupila hotovu.
Tak som si ju zohriala a ked som zacala papat, tak ja ze co kua tak stiipe...a potom som kukla na obal a ono to je paradajkova stiplava s kajanskym korenim...moze sa mi nieco stat?? kedze to chilly prekrvuje maternicu a vsetko vlastne...nebudem z toho krvacat? :confused: :confused: :confused: :confused: pri mojom stasti asi ano :unamused: :unamused: heeeelp...

a vlastne to sa nesmie pocas celeho tehu nic stiplave??
18. apr 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :wink: :wink: :wink:
fúúúúúúúúúúúúha ste toho popísali :stuck_out_tongue_closed_eyes: nece sa mi čítat
ako sa mi mate pusinky :sweat_smile:
18. apr 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luly...no musim ti hned oznamit noviny....ze Kejla pisala ze dievcatko, to vies, nie? :grinning:
18. apr 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze caka.. :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si predstav, vcera sme sa tu narehotali jak dive...lebo Kejla bola este na jednom utz vcera a tam Dr. tomu Kejlinemu dievcatku nasiel pipiiiiiiiiiiiika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takze to bude chlapcuuuurik Kejlinko :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie aaano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa zbláznim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: labus vitaj :sweat_smile: som rada že si sa nám vratila
18. apr 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok