• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Je super,ze mas mrazaciky :dizzy_face: :dizzy_face: A ten pocit, ze na cloveka spadne cely svet,poznam :pensive: Ale ako vravi moj dedo,slnko raz musi vyst..takze-nemoze zostat zamracene navzdy :wink:
20. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus, to ti telo dava znamenie :wink: A na tej zurke si dame do tela :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli jasnačka :grinning: :grinning: :grinning:
Silvi pozri ja som príklad že nič nieje nemožne aj roky zmiznutý vaječník može začat pracovat a ešte ako skoro som z kozy zletela ked mi Klaudika vravela že folík má 18mm :grinning: :grinning: :grinning: a sliznica 12mm ale na tu som pila dva dni alchemilku ale nejak ma prehnalo tak som si dala druhe dva dni po deci červeneho vínka- neviem čo zabralo ale sliznica ukážková :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, ja myslim,ze to cervene vinko :wink: Citala som o tom dost a vyslovene ho na rast sliznice odporucaju..Vraj bud kazdy,alebo kazdy druhy vecer za pohar cerveneho :wink:
20. apr 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli ja inak nepijem červene vino vobec teda nič len občas šampus ale tiež som to čítala a tak som to skusila mužíček mi kupil take dobre tak som si do štamperlíku vždy večer naordinovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vidis, ako to pomohlo...Hovori sa,ze vinko v malom mnozstve je liek :wink: Nieco na tom bude :wink:
20. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla dik za povzbudenie

labus drzim palce

baby nechcete si dat spicha v ziline a upratat mi byt a umyt okna ???
20. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej :grinning: :grinning: :grinning: vieš čo Kejli doteraz som trpla aby ten folík narástol a teraz zasa aby nepraskol uffff to je zasa des o chvílu idem na pregnyl tak zajtra budem spiaca princezna minule som po nom spala asi aj po stojačky :grinning: :grinning: :grinning:
Klaudika mi vravela že to jednoducho musí výjst tak jej verím :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki, aj mne by sa tu zislo upratat :grinning: :grinning:

Labus, aj ja tomu verim :wink:
20. apr 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki ozaj ty berieš ten clostil že? a kedy picháš pregnyl?
Kejli dík a ja vždy verím tebe aj Klaudike takžeeeeeeeeeee... :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takzeeeee to musi vyjst :wink: :grinning:
20. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus..moc sa z teba tesim :grinning: ..budem ti silno drzat palce :grinning:
20. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi díky mocccccccccc ja potom zasa tebe :wink:
pregnyl mám pichnutý a tak sa zberám do hajan tak DN a SS všetkým :dizzy_face:
20. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN+SS :wink:
20. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Endziii,kde siiii???? :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus clostil som dobrala v nedelu, vo stvrtok idem na utz na meranie folikov a podla velkosti povedia kedy pregnyl, dnes mam 8dc ...

kto je klaudika ?
20. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,ako sa mi máte?
20. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vika .. no ako dozehlila som a idem pod sprchu a spat .. zajtra rano vstavam zavcasu do roboty?
20. apr 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudika je gynekologycka a zaroven kamoska nasej Labus :wink:

Vika-ahoj :wink: Mam sa celkom fajn,ty ako?
20. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ... .. to som nevedela ...
20. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LáBUS nech to výjde a kejlka už vieš čo to bude či kejlík,alebo kejluška?
My ideme podať žiadosť na IVF a ideme do dalšieho pokusu,ale iba do klasického bez PIgd
kikinka tak dobrú noc
20. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika do bru aj tebe

kejli aj vam
20. apr 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, v utorok na velkom utz v 20tt povedali,ze dievcatko :grinning: :grinning: Tak som nabehla medzi ruzove vecicky,ale nic nekupila...A v piatok na morfologickom utz v BA dr povedal,ze na 100% chlapec :grinning: :grinning: Takze chlapec-videli sme dokaz :grinning:

Vika,idete do FC,ze?Drzim palce :wink:
20. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki-DN + SS :wink:
20. apr 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla tak predsa chlapec ???? dobre ze si ruzove nekupovala .. kup zelene a zlte ... do toho mozes obliect aj chlapceka aj dievcatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sa tie zuzaline baby pobiju o toho tvojho chlapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki,ten chlapec je uz isty :grinning: :grinning: Sranda,ze? Uz mam objednanu nevestu u Endzi a ak to nevyde,pobezime za malinkami :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla kua ty toho stihas ..... este neni ani na svete a uz si mu zohnala 3 nevesty .... ty nestracas cas ... ty a teraz ma napadlo a co keby potencionalne svokrusky si obliekli aj svoju nevestu .... usetris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže gratulujem ku kejlíkovi :sunglasses: ,teším sa s tebou
ideme do ivf a uvidíme
20. apr 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika no super a kedy do toho idete prasknut ?
20. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada by som stihla májový cyklus,ale asi nestihnem schváklenie žiadosti,tak hned ako to bude možne
20. apr 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok