• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Lubkaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky,toto oko,je brutaaalne upravene MM..taakze podla neho ma nespoznate :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaa Kejli, co tym chcel basnik povedat, ze si si ho zalozila skor...myslim ze kaaabel je zasa pretaty :angry:
Ale pssst :grinning: :grinning:
Ake ste dnes zvedave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u r right :wink:
Ze este neboli nicky poobsadzovane...Vtedy bola urcite volna aj Angie
22. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ano .... to lubkine eck je cast jej mena
22. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mas pekne priezvisko Lubka,tam je radost vyberat mena :grinning:
22. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebodaj si Eckhartovej sestra? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: fiiiiiiiiiiha

Kejla, ako upravene? TM ti dorobil par chlpkov na obocku? :grinning: :grinning: :grinning:

takze myslis tym ze to fialkove, ci modre je domalovane? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se poseru...to vyzera jak ziveeeee (alebo srandujes) :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja sa idem osprsit a spat lebo zajtra rano vstavam o 5,30 papa a drzte mi zajtra palce aj na nohach

cize
lubka 40 palcov
endzi 40 palcov
kejla 40 palcov
zuzali 60 palcov

a mate to .... HAaaaaaaaaaaaaaa
22. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeemine, dufam Lubka, ze sa tak nevolas, kedze som to tu na plnu hubu napiisala :confused: :confused: :confused:
22. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki,ja nemam 40 palcov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Max 8 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aspon duuufam :grinning: :grinning: :grinning:
Endzi - nedoplnila si spravne pismenka :grinning: :grinning:
Kiki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pochytam tie palce aj zajtra v GF, aby som splnila tvoj limit :grinning:

Endzi - ja som jej bratranec z tretiho kolena :wink:
22. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak 40 prstov ... jak ze nemas ty 20 a babetko 20 ... kua baby nestvite ma
22. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi......Kejla, to sa nam tie palciska asi premnozili od tolkeho drzania :grinning: :grinning:

Kiki, myslime a drzime palceky ti zajtra.....a aj Lubkacke :grinning: :grinning:

Kejla...ahaaa, tak si to myslela s tym menom :grinning: :grinning: :sunglasses: a preco si tu uz bola v roku 2005? :confused: nejako ma Kiki nakazila s tou zvedavostou :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,to budes musiet chytat palce vsetkym na chodbe :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vtedy som bola na MS,nie tu :wink:
22. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja uz idem do hajan papa a

lubka zajtra len a len dobre spravicky ... kedy budes na koniku o kolkej ja cca ak bude dobra cesta tak okolo 8,00 ... drz sa moja a tfuj tfuj tfuj ... aj mojho stasticka ti posielam trosku nech ste zdravucki obidvaja a mate riadne srdiecko
22. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka....neeeeeeeeeeeee..........faaaakt? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kua a hen, ze kto je tu celebrita :grinning: :grinning: :grinning:

Kiki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: presne si napiiisala, ze PRSTOV 40,...ale palcov len 4 :grinning: :grinning: :grinning:
Juuj baby, idem buvat aj ja- kedze medzi ZA a NR nie je ziadny casovy posun, tak mam Kikina pravdu a je nacase ist do hajan :wink: ideme sa este nabit a sup do postielky :wink:

DN+SS
pre Endzi+Endzimimi, Kejla+Kejlik, Kikina+ to co tam ma byt a zvysok ktory uz davno drichme :wink: :grinning:
Lubka,Kiki,pridavame sa v drzani palcov :dizzy_face: :dizzy_face:
pardon 8 palcov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nikdy mi nesli pocty :grinning: :grinning: :grinning:
No baby dakujem :wink:

Kiki - ja pridem az popoludni, ja idem do BA a to bude isto cesta zarubana :sunglasses:
22. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka+Lubkamimi,Kiki-DN+SS

Ja intenzivne rozmyslam,co budeme zajtra jest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki, Lubkovia papaaaaaaaaaa a vela stastiicka zajtra babulky a cakame na sqwele spraaavicky :grinning: :grinning:

DN+SS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla - ja som gazdu nahovorila, ze sa pojdem niekam najest, jedine, ze by sa chcelo varit jemu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale uz ideeem, papaaaa
22. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme sa boli najest dnes,zajtra uz asi nepojdeme,aj ked-ja by som rada :grinning: :grinning:
Kejli, no my asi zasa to indicke kura :grinning: :grinning:
alebo rybku :grinning: :grinning:

doteraz som sa dlaavila hranolkami, opekanymi zemiaakami, a pitsami :grinning: :grinning: :grinning: s majkou majoneezovou
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok