• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Kočky v albumčeku su tročatka dievčatka poičate prirodzene - to už hejjjjjjjjjjjj :dizzy_face:
29. apr 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus - este som ho trosku zmenila :wink:
29. apr 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka mrkla som - nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziiiiiiiiii aj tvoj albumček som mrkla - fakt ich máte užasneeeeeeeeee aj ja taký chcem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky vy máte krásne albumíky :slight_smile: dobre sa na to pozerá :slight_smile: motivácia :wink:
neboj labus, zlatik, cochvílocka uz budes mat :slight_smile: stencl zmenežuje a pan manzel zariadi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to dufam :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, albumy sú fakt krásne a tie trojičky som si tiež práve mrkla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes som mala oddychový deň a teraz budem premýšľať čo si dám na večeru :grinning:

Ahoj, Tinka...už je lepšie, pracovne aj zdravotne?
29. apr 2009 o 18:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeeej, labus, čau :slight_smile:
29. apr 2009 o 18:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zuzkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a MALINKY CMUK CMUK
29. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka ja posledný týžden hlcem ako by som čakala dvočátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem čo tie hormony so mnou stvaraju a ako by na mna liezla mikoza sakriš asi zo sladkosti lebo bežne ich moc nemusím a posledne dva týždne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No vidíš, labus, tak si to uži a keď ich potom budeš naozaj čakať, už budeš zvyknutá :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem s MM do obchodu, prídem :wink:
29. apr 2009 o 19:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ano je lepsie :slight_smile: kupele pomohli a evidentne nie len na psychiku, ale aj na moje folikulky. Vcera som mala dva 16mm na pravo a sliznicu 11mm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesiiim , vcera bol pichnutý pregnyl, tak sa uvidí :grinning: ...a ked nie, nevadi, od 2 dna cyklu stimulujem :slight_smile:
29. apr 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tinka, to je paráda, teším sa a držím palčeky :dizzy_face:
29. apr 2009 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem pozerať TV, potom nakuknem :slight_smile:
29. apr 2009 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face:
29. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,babi vždy ked tu nie som tak píšete ako žeravé :angry:
kiki,hlavne že sú spermijky v brušku,aj ked si si vytrpela :wink:
endzi to je super,že ti malý kýval
bohužiaľ o ostatných neviem,lebo som si prečítala zatiaľ iba dve strany :sweat_smile:
29. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ako píšem,ked som tu tak vy tu nie ste a ked zaspím ako včera popíšete aspoň 5 strán,to je teda nespravodlivé,tak teda DN
29. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

vika ja ta tu akosi nemozem trafit ...
29. apr 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne štvrtkove ránko - babulky :dizzy_face:
Vikuš ahoj moja ...ak si to prečítaš napíš kedy začínaš vo FC stimulečku :dizzy_face: :dizzy_face:
pozdravujejem všetky tehulečky a boskávam drobčátka- cmuk cmuk- Kikuš vrátane tvojích
včera som mala take predmrchovske pocity sakriš že som myslela že do rána mrcha dorazí a prsiaska ma bolia ako už dávno nie mám riadny PMS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ráno som zmeralaBT vždy pred mrchou mi klesáva a ona si je 37,1 takže mrcha dojde asi ako má len mám ten PMS :grinning: :grinning: nech si užijem ved mž dllllllho nebude-dufam :grinning: :grinning: :grinning:
Endzii ako ten tvoj kašel a dusenie? je ti lepšie ?nejak som to nepostrehla
Endzi,Lubka take mate krásne tie albumčeky že som ich zasa navštívila :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

labus dnes si ma predbehla :grinning: dakujem, mna uz to brucho prestalo boliet este pri cikani ma to tlaci ale to sa da vydrzat a uz ani nekrvacam tak uz sa to hadam ukludnilo
30. apr 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babulky :wink:
30. apr 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ahok
Kiki :grinning: :grinning: nemusíš byt vždy prvá :grinning: :grinning: a som rada že už ti je lepšie hlevne nech sa drobčeky zabývaju
30. apr 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus no ved uvidime
30. apr 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že ahok :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je to ahok ?
30. apr 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubku som pozdravila nemiesto ahoj - ahok :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha .... to som si ani nevsimla :grinning:
30. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DR kocky :grinning: :grinning:

Tinkaaaa, moooc drzim palceky cicus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vikus, no ty sem fakt nakuknes ked tu nikto nie je :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: tusim uz zacinas stimulku, haaaa? :grinning: :grinning:
Lubka, videla som albumik, ten tvoj mrnuusik je kraaaasnucky, cely po mamce :wink: :grinning: :grinning:
Kiki, ako sa citis? Len pekne vkladaj utros a nebrbli :grinning: :grinning: :grinning: Jaaaa mam slipku fuurt nalepenu na bombisoch :grinning: :grinning:

Laaabus, ajoj...mrcha je uz na ceste, co? :wink: Bud dnes alebo zajtra dorazi, nie? :wink:
a s tym dusenim je to naprd...teraz posledne dve noci som si musela dat ten Ventolin, nedusilo ma moc, ale nedalo sa mi vobec spat, aj som sedela, ale to sa neda :pensive: Teraz mam vycitky ze som si to dala, modlim sa aby bolo mimi v poriadku :confounded: :confounded: bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

a Silvinka je kde? kedy zacina ketik?
Zuzali a Malinocky, co porabkate? :grinning: :grinning: :grinning:
Kejli a MiniKejlik :grinning: :grinning: :grinning: este leziiite hore bruchem v posteli? :grinning:
30. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi no ved aj ja .... :grinning: :grinning: :grinning: ze dobre rano o 10.40 aj ja by som chcela tak dlho vyspavat :grinning:
30. apr 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok