• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
tak to som potom v spravnom case na spravnom mieste .. naskakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jééééééj, Kejli, skočili nám ďalšie tt :grinning: , pekne sa nám to kráti :dizzy_face:
30. apr 2009 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej baby uz to mate za par ... :dizzy_face: tesim sa s vami
30. apr 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
W ... a máš aj takú motivačnú foto :wink:
30. apr 2009 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem vyvetrať pupok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2009 o 13:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej .. pokial mi ju admini nezrusia :grinning: :grinning: :grinning: ale bola by som rada keby nie
30. apr 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali, ty mas pri ukladani sa na spanok v brusku boj o kazdy centimeter :grinning: :grinning: Ozaj,mas aj vybaveneho porodnika, myslim tak,ze uz teraz vies,pri kom budes rodit? Podla mna nebudu chciet riskovat a pojdes cisarom,aj ked tu na MK je viacero dvojickovskych mamin,ktore po IVF rodili prirodzene :wink: Asi zavisi od toho,ako budes mat ,alinky otocene,ale rozhodnut asi nechaju teba :wink:

W.-peknuicka foto :grinning:
30. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinky=malinky :sunglasses: :grinning:
30. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky :dizzy_face: :dizzy_face:
zdravým novu kočku wolfskinku :grinning: :grinning: máš krkolomne meno kočka tak budem tiež používat často pri oslovení W. možem?
Endzii ak by už chcela dorazit mrcha jedna ale mám mat až 7.5 a teplota dnes 37,1 svečí že si ešte počkám :grinning: :grinning: ale PMS hrozný a prsiska sa mi neznestia do podprdy :grinning: :grinning: a boliááááááááááááááááááááá
30. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes aj wolfi ....
30. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o.k. Wolfi je fajn
30. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ok ...
30. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si uz wolfskinku sama dovolila skratit na W. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale aj Wolfi je fajn :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby robte co vam vyhovuje ....
30. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ja som na neskoru desiatu dnes sprasila 12 palaciniek,tak som zatial ani neobedovala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Wolfi, ked vidim len "W",tak mi to pripomina Wolfganga :wink:
30. apr 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..tak ja zajtra zacinam 36 tt :wink: uf..onedlho uz bude mala na svete.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ako sa mame?
30. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozarta .... ??? tak to ja vaznu hudbu nemusim :grinning:
30. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaano, Mozarta, pripadne Goetheho :grinning: :grinning: :grinning: Ale ti davam,ze?

Dicinka-ahoj :wink: Uz sa Ti to krati :dizzy_face: :zipper_mouth: A co hovoril dr na poradni? Otvaras sa? Malu uz mas klesnutu? Kolko vazi? Aaaaaale som zvedava :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici ved to aj ja som zvedava
30. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dakujem baby...no na poradnu idem teraz 7-meho..tak som zvedava ze co a ako..naposledy vazila 2370 g :dizzy_face:

teraz sa uz dost hybe..musi tam jej byt tesno,takej babe :grinning: ..mne sa zda,ze budem rodit skor...aj ked termin mam 5 juna...a ked som po IVF ..tak sa to pocita inac..a vychadza mi to na toho 9-10 .juna...ale ja neviem..ja sa citim ako pred porodom..tak divne mi je akosi... :confused: :sweat_smile:
30. apr 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici neboj ... ved to je uz posledny mesiac musis vydrzat
30. apr 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak to uz vydrzim... :wink:

som unavena,tak si idem lačat..papa :wink:
30. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utekaj papa
30. apr 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je luly ??? dlho tu nebola ?
30. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky :grinning: :grinning:
Dicinkaaaaaa to už máš za pár tak vela štastíčka pri porode nech to čo najmenej bolí a je to rýchle ale ver STOJI TA ZA TO :grinning: :grinning: :grinning:
ja neviem čo sa mi stalo ale mam taku strašne suchu kožu na tele nič mi nezaberá mastím a mastím a tak ma štípe že ažžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž že by tiež s tých hormonou????????
Lulyyyyyyyyyyyyy čo je snad si nás neopustila?
30. apr 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som tu ... zachvilu ale utekam ideme si posediet so znamymi na terasku ked je tak teplo
30. apr 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi tak si to užite
30. apr 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus no to hej ... oni su zlati, uz maju dospele deti, ktore si ziju vlastny zivot a oni si uzivaju zivota atkychto ludi potrebujem okolo seba pri nich sa citim uvolnene a neriesim s nimi plienky, cumle ako s ostatnymi znamymi
30. apr 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi ahooj a vitaj :wink:

Zuzali - uz som si ta na FB nasla :grinning: ja som tiez nasla kopu spoluziakova a kamosiek, tak ma to celkom tesi a kedze som doma tak sa ihruskam Mafiu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kejli - noc bola celkom fajn, len si neviem predstavit ako to bude ked bude teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je mi luto toho tvojho hafana :frowning2:

Endzi - neboj, babo to chape, ze sa mamina nesmie zadusit :wink: :wink: zvladnete to :slight_smile: :slight_smile:

Labus - nooo nejake to mas divne :confused: :confused:

Inak prave sme sa s MM napraskali chlebom vo vajci :confused: :confused: :confused: ledva dycham :fearful: :grinning: a piekla som veterniky, zajtra ich naplnim a v sobotu budu enonuno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz sa tesime :wink:
30. apr 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ja si tento mesiac prídem celkom divná :grinning: :grinning: :grinning: a volala saom do tej školy :grinning: :grinning: :grinning: davam prihlašku :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok