• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
hahaaa Lubka...to mi raz musis nahrat ako debatujete...ale nebijete sa pri tom, ze? :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - to prve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: estro vysadis skor :wink:
6. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka dakujem .....za chvilu tu budem plut virusy aj ja :grinning:
6. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa ucim ucim, ale teraz ked som tehu, tak kto ma vezme s pupkom? a potom? ked bude babo? tu je iny system davani deticiek do skolok a tak...o prde :angry: :angry: takze uschnem asi doma :grinning: :grinning: :grinning: a budem robit papiere MP, ak mu vyjdu jeho plany do buducnosti :sweat_smile: :sweat_smile:
6. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi -nebijeme sa :sweat_smile: ked uz sme moc mudri, tak na svokor utlmi :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, kočky, ja uz vás ani nestíham citať :grinning: nez nieco konecne vypotím ( lebo furt odbieham oc PC), tak vy máte dalsie litánie zapííísane :grinning: :grinning: :grinning:

endzik, no...ak testnem, tak v nedelu, alebo v pondelok :slight_smile:
lubka, ty si este nebola na krvi? to akoze vobec? :confused:
wolfi, tak 13.5.-to je o týzden...tak nech ti to rýchlo ubieha :wink:
idem zasa makať....caute :dizzy_face:
6. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oukej Lubi...takze 1 estros pri 2-2-1 bobulkach...radsej pisem, aby som nieco nepototo :sunglasses:

sak ale mne ostane asi jedno blajstro estrosu...hihi...budem davat tajne MP do kaaavicky...co to spravi :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi -no vidis, zatial budes doma s baby a TP ta zamestna a potom ti napise odporucanie :wink: :grinning:

Tinka - no len na HCG, inak mi este nic nebrali, u mna ma kazdy cas a ja to neriesim, ved hadam je vsetko oki :wink:

Tinus - noo to budem cakat na vysledok :confused:
6. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - oteplie, to si nerob :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinkaaa...juuu, takze po viiikende curkaaas...opovaz nam neohlaaasit sa :grinning: :grinning: :grinning: drzkam palcuuchy :dizzy_face:

papaa :wink:
6. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze oteplie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno dostane menzes :grinning: :grinning: :grinning: bude mi kradnut vlozky potajme :grinning:
6. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka blizi blizi .... uvidime

tinka ty po vikende testikujes ???? no budem drzat palce aj na nohach
6. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej a kade bude tiect? to by ma sakris zaujimalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka...nieco mu tam uz vyrezem :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - len si pekne ten estros nechaj pre seba, TP to aj tak nepomoze a este ho aj tam dole rezat, tomu hovorim laska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co tu vy riesite baby ... fuj pokoj s vlozkami na nejaku dobu
6. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi - co pokoj, stale ich tam mam :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: sice len intimky, ale aj tak :angry: :grinning:
6. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tak...aj ja mam furt tie intimky :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka no ved aj ja utros robi sarapatu ... boze ako mam len nafuknute brucho a boli ma podbrusko ako na kramy dufam, ze to nejdem dostat by ma slahlo
6. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi - aj my sme boli presvedcene, ze uz pridu a neprisli :wink: len si najdi lepsiu polohu - povol gombik na gatiach a bude lepsie :wink:
6. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi, brusko boli a prestane... :wink: mooooc veriiime a duufame a drzime palceky :wink:

Holky, idem vybrat pradlo a ucit sa tu hatlaninu :angry: :grinning: :grinning:

Lubka diky za info :wink: moc mooooc :dizzy_face:
6. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne ako hovoris ... pohoda gomik povolovat nemusim lebo mam velke rifle ... som od januara schudla 5 kil ... a este i chybaju tak 2 - 3 kilecka a natrepem sa do veci co som nosila minuly rok v lete a ziadne diety, len trosku viac ovocia a zeleniny ... a neprejedanie ...

ked sa mi podari to zbuchat na tych 81 do konca maja to su 2 kila tak budem spokojna ... ale ak budem tehulka tak ziadne chudnutie
6. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - studuj a nemas za co :wink: aj ja idem asi pustit pracku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Wolfi - no ja ked som sa v sobotu vazila, skoro som padla na zadok :rolling_eyes: :zipper_mouth: a asi to pojde len hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neva, ved dajako to zhodime :wink:
6. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ved to a kolko sa ti podarilo uz pribrat co si tehu? ak to nie je tajoomstvo
6. máj 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi - v januari som mala 68 a teraz mam 71,5 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale tvrdili mi ze z estrofemu priberiem, tak neviem :fearful: ale nemuselo by to ist tak rychlo hore :sweat_smile:
6. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to neni zase az tak vela .... to je v pohode
6. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakriš kočky to kto má prečítat :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus no ty ked sa flinkas tak potom citaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi ja som varila,upratovala a dávala na poriadok kopec masa a zeleniny mužíček sa činil a doniesol mi nákup ako svet :grinning: :grinning: :grinning: v piatok mám meniny tak dojde segra z Ba z rodinkou a moj Tinko s nevestičkou a v nedelu svokrovci ufffffffffffffff zajtra idem na injekšn a musím piect takže ranne kafíčko tu hodím a potom makááááám :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok