• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Nooo, to tvoje faro sa bude mat fajneee...Vlastneho kadernika bude mat :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kejla a dakujem ,ja ešte ani hormony neberiem a plačem aj pri telev. novinách :grinning:
8. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj, neviem...asi si to pojdem prestudovat, ale musim sa pohrabat v kosi, lebo som zahodila obal od tej 800 :grinning: :grinning:

a coze ti slzicky isli? koho pojdem zbit na SK? :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ja placem pri vsetkom co ide v telke...a to uz dlllho, tiez bez hormonov...cim som starsia, tym viac to ide z mojiich ocuu :slight_smile:
8. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ked vam poviem preco,budete sa smiat :grinning: :grinning: :grinning: Chceme prerabat kupelnu a nevieme sa zhodnut s MM...Tak som povedala,nech si to vymysli sam,ze je to na nom..A on,ze ok,pojde to vyberat s mamou....Pomooooooc....Namiesto toho,aby som ho vysmiala sa ma to tak dotklo,ze mi zacali tiect slzy :grinning: :grinning: :grinning: Vyberat to s mojou svokrou....pomoooooooooc :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kejluuusik, tak to by som sa aj ja rozplakala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mojenkoooooooooooooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobreeeeee,ze???? :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo Kejli, tak sa budes kuupat v kraasnej kuupelni plnej margareeetok a gerber na kachlickach :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budes sa ciiitis ako na luuucke :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to som este nenapisala,ze on chce v tej kupelni jednu stenu ciernu a to by mu u mamy nikdy nepreslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla tak to by aj mňa rozplakalo,ale ked sme prerábali my kúpeľňu ,tak ma MM rozplakal priamo v predajni,lebo ked som mu ukázala čo sa mne páči,tak to okomentoval,že väčší gýč už nevidel a tak,nakoniec som to vybrala so sestrou a teraz sa pýši,že ja som super vybrala a on navrhol,ale slzy teda boli
8. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Vika, to su chlapi...Aaaale ja sa vterknem do predajne s nim a z ust mi pojde pena,ked este vo svojich napadoch pritvrdi :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM vybral najprv kachličky ,ktoré vyzerali ako hrdzavé,čo by nebolo to najhoršie ,ale boli to tie najdrAhšie ,ktoré tam mali :grinning:
8. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciernu? no vyzerat to moze pekne, ale kto to bude lestit? kazda kvapka tam bude vidiet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kejli, sak svokra by do tej ciernej snad nejake hviezdicky vybrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Viky, to tak byva vacsinou, ze ked nieco ty vyberies a potom sa to kazdemu paaaci, tak v tom momente je to jeho naaapad, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si dat zmrrrzku, este nakuknem ked ju dotlacim :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIE ,PRáveže každému hovorí ako som pekne vybrala a on to naozaj veľmi dobre navrhol a nákres je úplne totožný s realitou,takže ked ukážem nákresy je to presne aj v skutočnosti
8. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cierna je krasna v kombinacii s bielou,ale nie cela najvacsia stena v minikupelni...To musi prespekulovat...A tie kvapky,co na tom budu svietit...Ved to bude lestit sam,3x denne :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, tak u vas to dopadlo super...Vsetci ste spokojni :dizzy_face: :dizzy_face: U nas to tak optimisticky nevyzera :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj aj u vás sa nakoniec zhodnete ,ale mne bolo povedané,že nesmú byť matné,lebo ,že je tam vidieť viac kvapky ako na lesklých,takže mám lesklé a kvapky sú aj tam,ale nič neleštim,hodila som na to bobek
8. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved komu by sa chcelo lestit x krat denne? Mne iste nie :grinning: :grinning: :grinning: A tiez sa mi pacia leskle obklady :wink:
8. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz som sa pokúsila vyleštiť dvere na sprch.kúte a po prvom použití to vyzeralo rovnako ako predtým ,tak som sa na to vykašlala,no čo som otrok?
8. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak....Ja som prave MM oznamila, ci si je vedomy,ze bude po kazdom pouziti vody v kupelni lestit obkladacky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak uz chce bielu kupelnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Extremista :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On si asi myslel,ze to budem lestit ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Odpadavam :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni sú z inej planéty :grinning:
idem už buvkať tak sa lúčim pá,pá
8. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dn+SS Vika :wink:
8. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kým som vás prečítala tak ste všetky zdrhli
Vikuš dakujem
ktovie ako sa má Zuzka už to má za pár-Zuzi drž sa a myslíme na vássssssssss
8. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, ja som este tuuu :grinning: :grinning: :grinning: Dobroty spapane? Mnaaam,take chlebicky by som si dala, to je moja slabost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. máj 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pffffffff....dobraaa bola :grinning:

Vika DN

vidim, ze ste tu furt len kachlickovali :slight_smile: :slight_smile:
8. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda, az teram mi naskocili vase priispefky :angry: :angry:

no fakt, kde je Zuzali? :confused: :confused: :confused:
8. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skuska
8. máj 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok