• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Kejluška nooo to ma nenapadlo ale TY máš vždy pravdu si naša temičkova hlavička -takže TI VERIM že dorastu :wink:
12. máj 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prvá dávka pichntá,Jurko sa musí trochu rozpichať,pre istotu sme volali kamoške ,takže sme mali aj odbornú telefonickú inštruktáž
12. máj 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus :wink:

Vika-no super...Prvykrat je to vzdy najtazsie, potom to pojde ako lusk :grinning:
12. máj 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem vsetkym DN+SS :dizzy_face: :dizzy_face:

Wolfi-zajtra na Teba cely den myslim a drzim palce :wink:
13. máj 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii myslím na teba a držím palčiskááááááááááááááááááááá
Lubka krásne ránko želám a všetko naj najlepšie k narodeninkám a hlavne nech drobček v brušku krásne rastie a a robý ta štastnou celý život
13. máj 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfiiiiii kde si?????? :astonished: :astonished:
13. máj 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... nevyslo sliznica 6mm :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: uz mam dohodnuty pohovor
13. máj 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfiiiiiiii čože?6mm? ty si brala clostil že? ten hnusak znižuje sliznicu mali ti k nemu niečo dat. Tak ideš do IVFka že? Mojenko zlate je mi to moc luto tak som dufala že to vyjde
13. máj 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus hej idem na IVF, uz mam dohodnuty pohovor a zacinam hned dalsi cyklus
13. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfiii tak to je super uvydiš že to už vyjde na IVF je vyššia šanca na uspech ako pri IUI
13. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus no len aby
13. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-vsetko naj-naj-naj k narodeninam,hlavne zdravicko a bezproblemove tehotenstvo a veeeeeeela lasky :dizzy_face: :dizzy_face: Oslavujete spolu s drobcekom,tak sa nechajte kraaasne rozmazanavat a papajte same dobroty...

Wolfi, je mi luto,ze to nevyslo :frowning2: :frowning2: Achjo,moja zlata :frowning2: :frowning2:
13. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli ahoj :wink:
13. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: lubka mrzi ma to ze som ta nepotesila na narodeniny :frowning2: hnevam sa sama na seba :frowning2: :angry: :angry:
13. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Labus :wink:

Wolfi,take ani nepis, nemozes sa na seba hnevat,ved si pre to robila vsetko a chcela to najviac na svete...
13. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla no chcela a chcela a ako to zase dopadlo ..uz neviem co by som preto urobila aby to vyslo
13. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to, Wolfi...Keby to zaviselo len od chcenia, tak uz vsetky mame minimalne po 3 deti..
13. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja za tych 8 rokov by som mala uz aj 10 deti :grinning: :grinning: :grinning: keby som bola ciganka
13. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi :grinning: :grinning: :grinning: Po stvrtom, by Ta mozno presla chut :grinning:
13. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja budem najstastnejsia ked sa vobec dozijem jedneho
13. máj 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi- no je mi to luto, ze to znovu nevyslo :unamused: :astonished: :cry: ale nevesaj bhlavu uz ked si sa rozhodla ist hned na IVF tak sa daj a dufam, ze motyka vystreli a konecne sa zadari :sweat_smile: :sweat_smile: fakt som verila,ale co narobis.Len pekne stimuluj a ono to vyjde :wink: :wink:

Kejli- dakujeeeeem :wink: a akurat hlusim pizzu- uz dva tyzdne som mala na nu chut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kupila som si dnes melonik :wink:
13. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-mnaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: Este nejaky zakusok by to chcelo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja si idem nejaky najst :grinning:
13. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to mam aj oficialne potvrdene z krvi .... negativne ...
13. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi :frowning2:
13. máj 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky
wolfi ..mrzí ma to :frowning2:

lubka : veľa štastia, zdraviáááá, veľa šťastia, zdraviáááá, veľa šťastia, milá lubka, veľa štastia, zdraviááááá ... :dizzy_face:
13. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co uz .... zaciname odznovu ... :frowning2: ja tu fakt ais zostanem medzi vami sama :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ťažko wolfi, lebo este som tu ja! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfiiiii neblazni aka sama čo sme my vzduch :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby pri mojej smole ...
13. máj 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi - nehadz flintu do zita :angry: to sa neoplati, znicis si nervy a to nie je dobre :confounded: prosto to vyjde a bodka, len treba cakat, je to sice hrozne aj ked to pisem, ale inak sa to neda :confused: Je mi to luto, ze nevysiel dalsi pokus, ale ja viem, ze ty dietatko budes mat, urcite :wink: takze hlavku hore a sup do stimulky, ci na socku, alebo kam, ale bude a ja to viem :wink: :wink: tak sa netrap, asi nebol vhodny cas :confounded:
Drzim palec a strasne na Teba myslim :wink:

Babulky - dakujem za prianie :wink:
13. máj 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok