• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
a kde nam zmizla zuzali a luly ???

luly kde si chybas mi ty trdlo ....
20. máj 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, ako sa máte, čo je nové? Vôbec vás nestíham čítať, ešte do stredy opakujem a potom tu juž budem častejšie.

My sme boli včera na ultrazvuku a baby vážia 1510 a 1660g a sú v polohe priečnej a v sede. Tak nám držte palce, lebo lekár nám 20.júna odchádza na dovolenku a vráti sa 2.júla, tak musíme na neho počkať :dizzy_face:

Prajem vám pekný deň a všetky vás zdravím :wink:
20. máj 2009 o 09:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HAloo kocky a vy ste kde vsetky????

Labus - no co chrobacik? dufam,ze sa vzchopil, drobec :sweat_smile: :sweat_smile:

Zuzi - noo tak hadam vydrzite na doktora :wink: ale najma do statnic to vydrzte :wink: zelam Ti vela uspechov :grinning: ja mam PSS skusky 25.juna :confounded: a nechce sa mi ucit, som napr. dnes uplne nepouzitelna :rolling_eyes:

Endzi - a Ty co? uz mas za sebou to vysterenie? alebo som stratila obraz???? kde si zlatko???

a uz neviem co som viac chcela :unamused: vsetky zdravim :wink:
20. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj-hoj-hoj kocky,

Labuska-ako? Myslime na Teba :wink:

Zuzali-tak malinky su uz riadne slecny :dizzy_face: :dizzy_face: Drzim palce, aby ste vydrzali do toho 2.7. :wink: A vybavicku uz mas nachystanu?

Endzinka ma u seba rodiov, tak sa im iste venuje :dizzy_face: :dizzy_face: A uz ma hadam aj odber za sebou, i ako Endzi? Drziiim palce :dizzy_face:

Lubka- to mas este vyse mesiaca cas do skusok :wink: Este oddychuj :grinning:

ja som sa prave napraskala jedlom, nevladzem ani dychat...Fuuuuu....
20. máj 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fu akurat nam prislo vyuctovanie za byt a vzalo mi to trosku dych - ze 326 eur nedoplatok :confused: :angry: a to sme minali rovnako, len nam min rok znizili brutal predpis a samoska zvysili cenu teplej vody a kurenia :angry: :angry: normalne mi to vzalo dych a este aj za skusky platim 165 eur- mozem sa ist past :angry: :angry:

Kejli- len si daj :slight_smile: tebe to neuskodi :grinning: :grinning: :grinning: nech ti to dobre padne :wink:
20. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika- kraaasne :wink:
20. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak konecne som umyla 2 okna tak oddychujem este dalsie dve a bude ...
20. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi- pridi aj ku mneeeeee :wink:
20. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,wolfi my máme tiež nejaké okná čo by potrebovali poumývať,čakám ťa :grinning:
20. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, ďakujem, že na mňa myslíte :dizzy_face:

Lubi ... do štátnic určite vydržím, už sa na ne teším, aby som to už mala za sebou :grinning:

Kejluška ... výbavičku idem nakupovať po štátniciach, ale už mám doma zopár vecičiek, kočík a matrac do postieľky :dizzy_face:

A vy sa sko máte???
20. máj 2009 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzali,ja stimulujema asi cez víkend idem na OPU A HURá DO TEHULKOVANIA
20. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - tak drzim palec na statnice a dobre nakup :wink:

Viki - teda to ale letiiii, ze cez vikend OPU :confused: no nech sa krpcom dari :slight_smile:
20. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, drzim palce, neh vajka rastuuuu :dizzy_face:
20. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali, mam/e sa fajn :grinning: :grinning: :grinning: Este nenakupujeme,ale uz mozno zacneme :grinning: Zavidim Ti,ze mas koik, ja o nich itam a ziaden neviem vybrat...Bud je pekny,ale nie dobry...Alebo je vyborny,ale nie pekny a brutalne drahy :grinning: :grinning:

Lubka-tak sa mozem tesit na nedoplatky :angry:

Wolfiii aj nam by sa zislo umyt okna :grinning: Aaaale, ved spina na nich pocka,nie? :grinning:
20. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neh=nech :grinning: :sunglasses:
20. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla - no mozno sa nebudes tesit z nedoplatku, oni nam brutus znizili predpis pred rokom , lebo sme mali vysoky preplatok a teraz sa to podpisalo :confounded: :confounded: no co uz, minali sme rovnako, ale zvysovali ceny tak sme tam kde sme :grinning:

A inak ja som ocumovala kociky, zo zaciatku kvoli kamoske, lebo nieco hladala a teraz uz aj kvoli nam :wink: ale zatial som nic take co by sa mi strane pozdavalo nenasla :unamused: esteze mam cas :wink:
20. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak spravime vymenny obchod ... vy mi vybavite dvojicky dievcatka a ja vam pridem za to vsetkym poumyvat okna .....
20. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,ešte si aj pohlavie budeš vyberať? :grinning: ,ja budem brať čo príde/popravde,ale budem tiež dúfať v dievčatko/
20. máj 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-nuz, som zvedava, co nam vyrataju :astonished: A s tymi kocikmi-mne sa to ani nechce citat...Chcela som, aby mal dostatocne velku vanicku, prehadzovaciu rukovat,alebo sportovu cast a dobre vacsie kolieska...Plus,aby sa nan dala nakliknut dost bezpecna autosedacka (crash testy)...Nooo a to je takmer nesplnitelne, alebo to stoji nad 30tis...

Vika-presne, aj ja beriem bez vymyslania :grinning: Len nech je zdrave :slight_smile:

Wolfi-dobra ponuka, ale s dvojickami v brusku nam uz tie okna nemozes umyvat :grinning:
21. máj 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

vika beriem hocico len nech je to zdrave ale chcela by som dievcatko

kejla ... ja to stihnem este pred stimulkou
21. máj 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - no vies co, ty len pekne stimuluj, ja budem strasne verit, ze otehotnies a presvedcim segru aby mi tie okna v ramci letnych prazdnin umyla :wink: :grinning: asi to nebude zadara, ale co uz :grinning:

Kejli - no ved to, tazko sa z toho vybera a este co sa mi pacil, tak sa nezmesti do vytahu a zase na sieste pochodie ho ozaj nebudem nosit po schodoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lubka ak mi zarucis ze optehotniem ja sa vyberiem do blavy a umyjem ti ich
21. máj 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte,
vika držím palce, nech to dobre dopadne :dizzy_face:

ja som s tým kočíkom veľmi špekulovať nemohla, keď tam potrebujem zmestiť dve baby :grinning: :grinning: :grinning: ale aj pre jednu by som vedela nejaký vybrať, len tiež sa mi zdali presne ako tebe Kejla, pekné, ale drahé a tie lacné sa mi nepáčili :grinning:

Dnes idem pokračovať v opakovaní :angry:

Posielam podporu všetkým, čo to potrebujú:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Pekný deň :slight_smile:
21. máj 2009 o 09:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako dopadla vcera labuska neviete ?
21. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
WOlfi -ale ja nebyvam v BA :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas jedno kde byvas pridem aj tam za to mimi mi to stoji tebe tam dnes naskocila krasna 13 ... takze 1/3 mas za sebou
21. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi - no ja uz mam 13 od vcera :grinning: ale len nech to pekne ide hore :wink: , aby to uz bolo aj vidiet, nielen tu kysnucu slaninu :grinning: :grinning: :grinning:
neboj budes aj ty tehoska :slight_smile:
21. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ja nebojim ... no len aby uz konecne
21. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte v sobotu mám OPU,tak dúfam,že všetko pôjde ako po masle
Labus sa stále neozvala :frowning2:
21. máj 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok