• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
pekne ho teraz vykuriiiiruj, nikam ho nepuuustaj, nech je zdravy ako repa...a potom nech sa cvachta v bazenoch s bublinkami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi pojdeme na Velku noc dovtedy budeme fit a on je vodný živel vo vode mu nič nebýva ved on sa najviac teší na bazén :grinning: :grinning: ked bol menší mával vážne zdravotne problemi a vždy sme chodili k moru s lístočkom od detsskej lekárky v latinčine a angličtine z názvom diagnozy a rozpisom ake infuzie a injekcie mu zaberaju a čuduj sa svete od rána sa čvachtal v bazene ,v mori menej lebo ho štipalo že je slane :grinning: a nikdy mu nič nebolo
mne by bolo smutno ak by sme mali íst bez chalanov ja sa vždy najviac z toho teším ako sa tešia a su štastný :grinning:
22. mar 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a izbu budu mat samostatnu tak si aj mi užijeme :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, takze este mate cas porazit tu chripajznu :wink:

samostatnu izbicku sa laaabuske zachcelo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: leeeen si to uzi moja :grinning: :grinning: :grinning: hihi
22. mar 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru kocky, ten pstruh je vyyyborna rybicka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Mnaaam..A cuduj sa svete, ja ked som z tych nasich vcerajsich rybiek povyberala tu velku chrbtovu kost, mne v nej ostali asi 3 male kosticky a MM tiez..:takze sme sa s tym ani velmi nebabrali a hned boli zjedene...Vy z nich nezvyknete vybrat tu chrbticu? Lebo na nu su napojene aj tie ine kosti a aj tie vyberiete...

Endzi, ty maly hypochonder, ZIADNE biochemicke tehotenstvo, ale riadne, najlepsie dvojickovske :wink: :dizzy_face: :grinning: Pockaj ako budes o par mesiacov pisat, ze nemozes spat, lebo ta kopu tak, ze to az boli :grinning:

Labus-tie hotely ja uz mam popozerane, presne nad tymi dvomi sme uvazovali s MM pri tohtorocnej dovolenke, ale asi z toho nic nebude :wink: Nevadiiiiiiii :grinning: Vy si tam krasne uzijete a nam to tu popises :dizzy_face: :grinning: :grinning: A berite vsetkych troch chalosov? Tiii sa majuuu :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka ako? Drzim ti silno palce a posielam posily:

pre vsetky, co maju chut hltat:

T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :slight_smile: T :wink: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning: T :grinning: T :slight_smile: T :wink: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning:
T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :slight_smile: T :wink: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning: T :grinning: T :slight_smile: T :wink: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning:

Ochvilu vam sem bude Endzi prstkat holandske virusy, to bude kombibacia :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa prave napraaaaskala cestovin, mnaaam, az sa mi zaludok nezmesti do brucha :grinning: :grinning: Chcelo by to trosku pohybu,ale vonku fuci ako v zime, tak nic z tohoi :wink:
22. mar 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli nie berieme len dvoch čo su doma trití ten už s nami nechce chodit on bez svojej lásky ani na krok :grinning: :grinning: no som zvedavá čo muž vyberie ja som za Kaskády :grinning: :grinning:
Endziiiiiii ano samostatnu to budu posledne dni na dlho čo si ešte možem užit sexxxxxxxxxxxx lebo hned potom začínam stimulku -možno už tam ako sa mrchce zachce :grinning: :grinning: a potom transfer a pooooooooooosttttt až ktovie dokedy určite do potvrdenia tehu a ak hej... tak si musím teraz užit :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Labus, uzi si poraaadne a aj do zasoby :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli :grinning: :grinning: :grinning: púresne to mám v pláne :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že puresne :grinning: :grinning: :grinning: -presne
tak sme rozhodli KASKADY zajtra platíme a maju bonus super program velkonočný chalani si užiju
Kiki ty si zo zvolena?-dojdeš nás mrknut ? na kafíčko inak aj mi skočíme na výlet do Zvolena manželova firma tam stavala nákupne centrum tak ho pojdeme obzriet :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zienky :wink:

ja sa tiez hlaaasim po vyydatnej veceri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zerem jak to male ruuuzove zvieratko :angry: :angry: :angry: uf...mali sme kuriatko s takou indickou gebuzinou a ryzkou :dizzy_face: :dizzy_face: az mi oci vyliezali, bo to stiiiiiiiipalo...to bude kakanie..joj :fearful:

kejla.......ale tie viiirusiky tvoje este zvlaaadnem....tie do seba natlacim aj keby mi vsetko otvory zasili na tele :grinning: :grinning: :grinning: dakujeeeem hihi

labus, maas uuplne a "puuuuresnu" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pravdu....len si uzi...potom nastaaava dllllhocizny postisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to jo...holandske viiirusy suu az moooooooc nakazlive :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
len najprv sa musim ja nakazit :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:
22. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak toto je v prdeli :angry: :angry: :angry: tri dni na vás nemám čas a vy popíšete 11 strán??? :grinning: :grinning: :grinning: To sa akože kam ponáhľate, vy ste teda ukecanééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...ale veľmi sa teším, že sa nám to takto pekne rozbehlo, keď mi trošku vyjde čas, prečítam si vás (ešte aj rýmujem :grinning: )

Darí sa nám fajn, len som nejako extrémne unavená, hádam, to trošku prejde, lebo zajtra idem do práce

Všetky vás zdravím a posielam posily:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2009 o 19:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som sa teraaz pekne zasmiaaala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzaliiiiiiiii....hlcem aj tvoje posily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Enzííííí len hlac nech ma potom možeš zásobovat tými holandskými ked su extra nákazlivéééééé :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzka ahoj bočenkaj MALINKY :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm,Endzi-a ta indicka gebuzina,to je co?Dala by som siiiii :grinning: :grinning:

Ahoooj Zuzali :slight_smile:
22. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus-Kaskady,vyyyborny vyber :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
22. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja si vás riadne prečítam, len čo som trošku prelustrovala, tak som zistila, kde je pes zakopaný- nabehla edzi a už je popísaných kopec stránok, ale ja mám tiež ešte v apríli pár nočných, tak sa tiež prídám :grinning: :grinning: :grinning:

endzi, len si daj a posielam ti aj do druhej nohy:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
22. mar 2009 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj, kejluška a labus :wink:

zdá sa mi,že MM zasa začne mať pocit, že je zanedbávaný, keď sa to tu tak pekne rozbehlo, asi sa tak skoro od vás neodrhnem :wink:
22. mar 2009 o 20:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak hlcem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to pomaaaha :dizzy_face: :dizzy_face:

kejla...no vola sa to TIKKA MASALA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to taky cerveny maglajz paradajkovy a paprikovy a stiplavopaprickovy a stiiipe to....len sa to svacne ku kuriatku, trosku sa to povari....a hlavne ked ti kusok vystrekne na stenu, tak je to v riti, lebo nicim to nejde dole!!! je to ako kyselina, zazere sa to a konec :angry: :angry: :angry:

a mosi to byt nahovado zdrave s tolkymi konzervacnymi latkami :sweat_smile: :sweat_smile: ale chuti to bombasticky a k tomu este tie suche placky...neviem ako sa to povie :confused: :confused:
22. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte tak toto čo je??? tolko strán kto to má čítat,hmmmmmmm

endzi ty láskavo tie TTTT nechaj napokoji to su moje a lubkine ty už tehula
si a laskavo nám pošli výrusiky
22. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik ...skoda ze mam len dve nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
....a TM snaaad chviiilocku vydrzi :grinning: :grinning: :grinning: daj mu stopkat ponozticky alebo nech ustrikuje ciaaapocky pre malinky :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli presne to som sa ta chcela pýtat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak dík už sa tam moc tešííííím
presne tak len ju vykrrrrrrmte :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzka a manžel nech si zvyká o chvílu bude posledný v poradí čo sa tvojej pozornosti týka pri dvoch MALINKACH budeš mat čo robit :grinning: :grinning: :grinning: tak nech má tento čas čo budeš trávit tu s nami ako kurz :grinning: :grinning: trpezlivosti :grinning: :grinning: :grinning: ozaj Zuzka 2.4 idem do Ba na školenie a s Tinkou máme dohodnute stretko na doobedie tak okolo 10,00 nemožeš?
22. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj ja tu som
22. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luliiiistek....e e e e e....este musim papat ja......lebo ja sa BOJIIIIIIIIIIIIIIIM aby mi tam mrnus/skovia ostali :unamused: :unamused:
neboj, ak sa im u mna zapaaaci...tak ti bude az zle s tych mojich TTTT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vidite, musite sem chodit, aby ste nemuseli dohanat :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly ahoj :wink:
22. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi neboj mojenko vydržia to len ja som mala take neštastie,
že sa im u mna nepačilo aaale zato teraz si ich nepustím :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
maš IP
22. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prd luly...vies kolko bab tu malo, bud biochemicke, alebo mimomaternicove, atd.....
to je fakt na nervy...clovek sa ani tesit nemoze naplno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

uz sa teskam, kedy ty budes tu plasit s testami hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som zvedava na kolky den ti vybehnu // :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi písala si že čo ked máš biochemicke tehu, neboj nemáš
lebo biochemicke tehu by ti neukazovalo // :wink:
ak ti test ukazuje // znamená to že máš zvýšene hcg a to ti
zvýši akurat to maličke v brušku :wink:
biochemicke je take že telo sa chova ako tehotne maš pocity všetko
ale niesi no test ti neukaže //
22. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt? prisahaaas luly???? ja sa zbesnim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok