• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Wolfi, mna testovali na to, co som Ti uz spominala v IP, ale ked doplnis testy na ureaplazmy a mykoplazmy, mas z mojich vysetreni vsetky....Ale nikdy ma netestovali na listeriozu, asi by sa zislo, ja syrov pojem kopec..aj nepasterizovanych...aj ked teraz sa krotim...Ale listorioza nie je len v syroch,minule ju nasli v pochutkovom salate,tusim v dabolskom,takze moze byt aj v salatoch a pod :astonished:
22. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika dakujem posli mi to prosim ta uz to nechcem nechat na nahodou, mozno keby mi to zistili po tom prvom potrate tak sme sa nemuseli 4 roky trapit
22. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka nie nevysetrovali
22. máj 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi - no tak ale to som mala ako jednu z podmienok na IVF :unamused: a samozrejme som to mala pozitivne, ved robim v nemocke a museli sme sa liecit s MM obaja a poviem ti tie ATB boli pekne tazke na zaludok :stuck_out_tongue_closed_eyes: Len si to pekne daj vysetrit a drzim Ti silno palce aby jedinym dovodom Tvojho tazkeho tehotnenia bola len takato nejaka hlupost, ktoru zachvilu vyliecis :wink: :grinning:

Kejli - ahoj :wink:

Bay dnes sa od piatej predhadzujem v posteli :angry: po obede budem zase ako mrcina :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co zvalim sa na hojdacku v zahrade u rodicov a budem sladko odpocivat :grinning:
23. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj zabudla som - zelam Vam krasny den

Vika- drzim palec

posila:
:slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T
:slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T
23. máj 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mala som 12 folíkov ale iba 6 vajok,bola som trošku sklamaná,ale len nech všetko dobre dopadne ,tri sme dali oplodniť cez ICSI a tri obyčajne ,tak majú zajtra volať,boli sme tam s MM sami ,tak to bolo také kľudné,ležkám lebo ma dosť bolí bruško :unamused:
23. máj 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, ved to je parada-6 vajok z kratkeho protokolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Drzim palce,nech sa vajka krasne oplodnia a su z nich silneee a zdraveee embryjka,kt.u teba pobudnu 9 mesiacov :wink:

Posielam posily:
:dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning: T :grinning: :slight_smile: T :slight_smile: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning: T :grinning: T :dizzy_face:
:dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning: T :grinning: :slight_smile: T :slight_smile: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :grinning: T :grinning: T :dizzy_face:
23. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne dnes nejako tvrdne brucho,tak som z toho smutna...Uz neviem,v akej polohe mam byt...Vcera som bola cely den v aute a dost ma natriaslo,tk to mam asi z toho :frowning2: :angry:
23. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli ,dík ,aj mne dnes tvrdne brucho :grinning: ,už neviem ako mám ležať ,dosť ma ťahajú vaječníky,už si nespomínam ako to bolo minule,ale teraz to nejako viac prežívam
Kejlík na to pozor,daj magnezium a vylož nohy,ale že vraj do 10 razy denne je to normál,ja to neviem posúdiť,lebo ja som také nič nemala
23. máj 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika :grinning: :wink: Dnes poriadne oddychuj,zajtra bude lepsie :wink: Kratky protokol je pre telo narocnejsi,aj preto to viac citis :wink:

Dnes som si uz dala 2 magnezia,este dam mozno jedno..dnes mi urcite stvrdlo viac ako 10x..Mam pocit,ze sa maly otaca hlavkou dole (je zatial priecne),tak sa viac opiera o stenu maternice...Budem sa sledovat a keby nieco,zbehnem sa dat skontrolovat :wink:
23. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vedela ,že pri krátkom je ich menej,ale ma prekvapili tie prázdne,ale čo už,hlavne nech mi budú mať čo vložoť,ved poznáš názor MM na mrazeniee? :grinning:
Aj ty oddychuj,a keby niečo utekaj na photovosť
23. máj 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
viki, gratulujem, ved to je super, 6 :wink: je perfis!!! drzim palceky, nech to aj dalej tak pekne ide! nebud smutná, ze tych ostatných 6 bolo prazdych, na baby ti bude stacit aj týchto 6 :wink:
zdravím vas vsetky a prajem pekný vecer
23. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem tinka,ved ja viem :grinning:
23. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
labus je mi lúto mojenko :frowning2:

wolfi a čo to prosím ta že borelu fúha...,no hlavne že vieš kde je problém :wink:

nevete niečo o silvie????
23. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau luly :grinning:
23. máj 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,

spravicka o mne - vo stvrtok som bola na kontrole, sliznica trosku narastla ma 6 mm, nie je to vela, este som bola vybrat jednu injekciu agofollinu. Doktorka ale povedala, ze aj ked uz nenarastie ideme do toho :grinning: . Moc sa tesim. Konecne po tak dlhom case ideme bojovat. V pondelok ma caka este jedna kontrola. Bud v utorok alebo v stredu by som mohla ist pre mrazacikov. Mame ich tam styri, tak uvidim ci rozmrazia vsetkych alebo ako to spravia. Asi zalezi aj od toho ci su spolu v jednej skumavke. Momentalne mam vela ucenia, tak ani nestiham sem chodit.

Luly kedy ides na ket?
23. máj 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak zostalo 5 oplodnených a vo štvrtok idem na transfer,tak ked pôjde všetko o.k.,ostane aj do mrazáku :sweat_smile:
24. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, supeeeer, blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face: Sikovne vajka a spermosky :grinning: Rande sa im pacilo :grinning: Drzim silno palce :dizzy_face: :dizzy_face:

Silvi-aj Tebe velmi drziiiiim palce, sliznica je pekna a este trosku podrastie :wink:
24. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika - no supeeeer, drzim palce drobcom, nech sa uz nejake riadne zadrapne to tej periny co si nachystala :wink:

Silvi - no len studuj :wink: a na KETe Ti silno drzim palce :slight_smile: :slight_smile:

tfuj, tfuj - kocky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

vika super správička držím ti palečky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ja mam v zajtra ULT :confused: :confused: :confused: a ket v piatok, takže vikuš a silvia budeme v tom spolu :grinning:

dobru nocku lásenky moje
24. máj 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
dnes som bola na ultrazvuku, sliznica velmi nenarastla, ale doktorka povedala, ze je pekna :grinning: . Malicka chutnucka sliznicka :sweat_smile: . Ket mam naplanovany na 28.5.09..juchhh..rozmrazuju vsetky styri mrnousky..uvidime ako sa budu delit. V stredu mam volat do caru, ze kolko vlozia. Pevne verim, ze aspon jedno budeme mat.
25. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

silviaa no ketik sa blizi a

luly no parada aj ty

vika to iste

no vyzera to tak ze tu nakoniec fakt zostanem sama... :frowning2:

bola som u obvodnej tak mi dala 12 tabletiek antibiotik na tu boreliozu a o 3 tyzdne odber krvi a ak bude neg tak zacinam s umelym a vyjde mi to jul/august .. uz to mam dohodnute v heliku
25. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ani sa nenazdas a budes ketovat aj ty. ja som zmierena so vsetkym, samozrejme verim v pozitivny vysledok, ale som realista. dost mi pomohlo ked mi mama povedala, ze bude moje babatko lubit rovnako ako mojho brata aj ked bude adoptovane. viem, ze mam od v nej oporu..takze som vyrovnanejsia. kazdopadne aj tebe moc drzim palce nech sa rychlo vyliecis a mozes ketovat.
25. máj 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ako mojho brata syna..ups
25. máj 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia ja nebudem ketovat lebo nemam embryjka, mna cely ten cirkus caka odznova
25. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi..budes mat cerstve embriska :grinning: ..ja tieto mam uz styri roky zamrazene..tak uvidime..hadam sa zobudia v poriadku...medzitym sme boli v inom centre..ale nevyslo.. :unamused:
25. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silviaa no zobudia neboj je jedno kolko su zamrazene
25. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Luly, SIlvi a Vikus - takze tento tyzden vsetky, supeeeer :wink: drzim palce :slight_smile:

My sme dnes boli na sone - tak nacierno :grinning: ale NT mame v poriadku aj nosovu kosticku mame oki a aj sme dost velky :grinning: :grinning: :grinning:

Wolfi - no bude cez leto, fajnotka a takto o rok budes mama, to ubehne ani sa nenazdas :wink:
25. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka supis spravicky :grinning: ..kolko meriate?
25. máj 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi - no mame cez 6 cm, ale presne si to nepamatam (asi 6,7cm), ale viem ze to sedelo presne :wink: a hlavicku sme mali vacsiu az na 14tt :slight_smile:
25. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok