• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
som u segry,tak som iba nakukla ,večer budem čumeť n atanečky ,tak sa pripojím,tak nech ste tu všetky,jasné?
tO PLATí PRE VšETKY ENDZI :grinning:
31. máj 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi no ja ti nevím čo s tým mojim spaním :angry:
ale neva cez den som si to dospinkala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby :wink:

Ja som si dnes urobila radost - naucila som sa jest palickami :grinning: :grinning: :grinning: a konecne som si kupila podprdu - dva tyzdne som ju zhanala :slight_smile: a aj take fajn gate na doma, co ma netlacia :wink: inak kamoska bola so mnou - ona nosi podprdu nejake B kosiky a ja som tam behala s Dckami a frflala :grinning: lenze ona nosi velkost veci 36 a ja uz o sebe ani nehovorim :angry: :angry: :angry: :grinning: ale co uz, nech sa ma krpec dobre a potom zhodim, nie :sunglasses: :grinning: a kupila som caj pre tehotne, tak hadam mi konecne bude travit :wink:

kejli - uz som pridala aj foto bruska :wink:

vika- ak neodpadnem, tak budem tu :grinning:
31. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeee lubka ja už som videla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,bruško :wink:
no ale poteším ta ja ani tehula niesom a mam košiky D, to je čo
a potom v tehotnosti budem mat asi padaky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky na de ste?????dnes mam posledny den čo sa vám môžem venovat
a tu nikoho nieje :frowning2:
zajtra ideme zasa do BA kupovat sedačky a tak zasa celý dník nebudem domenka :frowning2:
31. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - no mala som normalne Ccka :wink: pohodicka, ale teraz mi furt vsetci chlapi kukaju na prsia a mna to vytaca :angry: a najma taki somraci ked maju este komentar :angry: :angry: :angry: :angry: a to si neviem predstavit ako to bude ked sa naleju mliekom- ak sa k tomu dopracujem :sweat_smile:
ake sedacky idete kupovat?
31. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...

kejlus momentalne som sama medzi vami ... lebo labuska a ani tinka tu teraz nechodia ... takze som sama

lubka no trubka som to mas pravdu ... ale najlepsie nakoniec ??? len aby nejake nakoniec niekedy bolo
31. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj dnes o 18,50 sa dicinke narodila emka 50 :wink: cm 3560 g :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk ten albumik :wink:

wolfi - bude koniec a mozno aj skor :wink:
31. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeej, Dicinka je uz mminaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Blhozelaaaam a tesiiiiim sa s nimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kocky, o chvilku tu budeme mat dvojitu radost z Maliniek :grinning: :dizzy_face:
31. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ty o sebe hovoris, akoby si priberala a priberala a pritom si kocica na pohladanie :wink: Mas krasne stihle brusko,ale uz zacina vykukat :grinning: :grinning: A prednosti Ti nejedna baba zavidi :grinning: :grinning: a chlapi sa aspon pozru, ked uz take nemaju doma,no nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne aj ja blahozelam dicinke - drzo som napisala aj do junoviek :grinning:

Kejli - to ten fotak urobil taku peknu fotku :grinning: :grinning: :grinning: a prednosti? no tie su fajn, len problem mi robia chlapi - su to prasata :angry: :angry: ale co uz :wink:

A malinky - fiha to uz tiez bude zachvilu :wink: a potom Kejla :grinning:
31. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom Lubka s Endzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A chlapi su veru prasata-to je stara znama vec :grinning: :grinning: :grinning: , dufam,ze aspon ten vo mne bude ideaaalny chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - nepochybne bude :slight_smile: len ho nesmies pokazit :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaa???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Take nevinneee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nieeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved pockaj :wink: a este ked ho das dokopy s endzinkou :grinning: to bude dvojica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mne dnes doslo,ze asi raz budem aj ja svokra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ozaj vsimla si si,ako sa nam tu striedaju dievcatka s chlapcami? Zuzali ma dievcatka,ja chlapca,Endzi dievcatko a si na rade ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla- no ved uvidime :wink: mozno sa to vo stvrtok dozviem :slight_smile:

ze svokra- ja tiez dumam nad tym, ze ked bude chlapec, tak kocky budu mat poplach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spite uz vsetky? :confused:
31. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu ,tak kto tu ešte je?
31. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som tuuuu :grinning:

Lubka, veruuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,pozeráš tanečky?
31. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som este tu, bola som sa len v kupelke skulturnit :wink:

a MM sa rozhodol, ze sa ide strihat :grinning: teraz!! a ja mu musim pobehat krk, tak by som uz spalaaaaaa :pensive:

inak endzi - dnes som zhlusila chipsy :wink: susedia si robili o deviatej hranolky a tu to vonaloo, no hranolky sa mi nechceli, tak som otvorila chipsy :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic papulky :unamused: idem toho MM ponahanat, lebo mu tam isto nejaky vzor vytvorim ked tu bude este par minut sediet a driemat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zelam vsetkym krasne sny :wink:
31. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nôcku ,lubka
31. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, pozerala som tanecky, az som zabudla refreshovat stranku :astonished:

Dn,Lubka :dizzy_face: A sprav TM nejaky ornament,nech ho v meste spoznam :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk :wink:

Tiez som prave dopozerala to trsanie....hihi...len ja mam tele dole a pocitac hore, takze sa mi nechcelo behat.

Inac som unavena jak slak, som upratovala a teraz ledva hyybem svaliikmi mojimi ochabnutymi :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:

Lubkaaaaaaa....kukla som brusko...teda presne ako Kejluska pise, som cakala nejaky big sosidz a hen aka trlica...lebo si minule Wolfinke pisala, ze este nebudes fotit, lebo mas speky!!! Tak to neviem kde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inac aj tebe vecer tak straaaaaaaaaaaaasilikansky nafukne? Mne az trojnasobne. Preto sa ja fotim zaasadne raaano :grinning: :grinning: :grinning:

Tetus Kejliova a vy kde mate nju pikcr??? haaaaaaa?

Vika, este nedrichmes? :grinning:
31. máj 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAAAAA gratulujem mooooooooc Dicinke nasej k Emuske vonavuckej ruzovuckej....juuuuuuuj, ale to rychlo ubehlo....este mam v zivej pamati, ako som prvy krat otvorila konika, tak som cely jej pribeh citala od zaciatku do konca a ahaho...uz ma slniecko krasnucke hihi :slight_smile:

Inac Kejli, pamatas si Janulu, tusim Janulu13 ci tak akosi, co cakala dvojky, jedno z IVF a druhe IUI, alebo tak dajako to bolo pomixovane? Tak tusim vcera, alebo teraz niekedy porodila zdravuckych chlapcekov, hihi :grinning:
31. máj 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok