• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Nebojaj...tento krat uz nedovolim, aby tie prdola isli ven :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

O kolkej cikas?
7. jún 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že nedovolím :grinning: :grinning: :grinning: a čo ma zašiješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

neviem vstanem idem do lekarne vratim sa a čúúúúúúúúúúúúúúúúram :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ked tam nebudu tmave // tak si ju stmavnem.už sem si kúpila červenu
fisku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Luly, zasijem ta komplet :grinning: :grinning: :grinning: ...a dam ti zhltnut ten stopkaci hriibik, nech ta piekne zastopkam :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooj endzi keby to bolo take jednoduche tak už som zašitá dávna
aj pusu pre istotu by som zašila :grinning: :grinning: :grinning:
len problem je v tom že mne vôbec nič nieje ja sa ani tehotno necítim
ani bruch ma neboli ani nič :angry:
7. jún 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, mne tiez nic nebolo...to je total indivindi...to mozes byt len rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aj sa pomodlim za teba, aby si nemusela ziadne // kreslit... :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Ja dufam, ze ti tie lieciky nove pomozu :dizzy_face:
7. jún 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ale ja nemam žiadne nove ja beriem stale tie iste ako pri prvom
kete :grinning: :grinning: :grinning:
ale endzi mne ked to nevyjde ja som s tým asi zmierena ja asi ani nečakam
že mi to vyjde len dúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúfam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

endzi a vôbec nič ti nebolo?????ani tuka????? :grinning:
8. jún 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a modli modli aj ja som sa zavas modlila tak mi to teraz
pekne vrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj predtym si mala prednison a to druhe (zasa mi vypadol nazov)?? tusim ze nie, nie?

a budem, dnes sa pomodlim aj za teba a tvoje ceresnicky, ved ti to musim vratit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj kocky, prave sme dorazili domov..Ste este tu?
8. jún 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdaaaaaaaar Kejlus :grinning: :grinning: :grinning:

No sme tu s Luly, ale asi by sme uz nemali, lebo sme tehu :rolling_eyes:
8. jún 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde si sa nam tuulala, takto po noci? Ci bando si nechala doma a ty si vyrazila sama? :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a opovážte sa bavit o tehulskych veciach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly :angry: :angry:
8. jún 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jún 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som u segry :grinning:
8. jún 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej paličko zmen si foto lebo už určite niesi taka palička
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz teba vidim Luly o par tyzdnov ako tu streckujes aka kontrola ta kedy kde caka :grinning: :grinning: Jaaaaj, pevne v to veriiim!! A verim aj v to, ze sa budem vseeeeeeetky z teba tesit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To ta budem chciet opat nazivo vidiet v Aviooone :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo tak neskoro otravuješ sestru,hmmmmmmmmmmmmmm
Palicka nechce zmenit foto na dalsiu palicku :grinning: :grinning: :grinning:
A Wolfi-prepac, ale no coment...Myslis si,ze keby sme odisli o tehotenstve kecat do inej temy,tak by to bolo lepsie? Baby odisli,lebo potrebuju pauzu..Nie sa utapat v depresivnych reciach, ze to nevyslo a preco to nevyslo...Viem to prave pretoze aj ja,aj kazda z nas si tym presla.

Tato tema bola zalozena na podporu stimulky, mas pravdu...Ale prave ta stimulka, kvoli ktorej sme sa spoznali je uz prec...A tym, ze kecame o babatkach, kocikoch atd sa vas nechceme dotknut,ale ten cloviecik v nas je nasa sucast..Ty pises o svojich pocitoch, svojich problemoch a my tiez...A samozrejme, ze posledne strany boli o tehu temach, kedze sa na nich podielali len tehule...

Wolfi, neviem preco v sebe zivis pocit, ze nesies vsetku krivdu sveta...S takymto pohladom na zivot sa bojuje tazko...
8. jún 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, Kejla urco nikde nebola, len nas tu tajne sleduje a boji sa zapojit do rozhovoru :sweat_smile: :sweat_smile:
hahahaha, tak ale to by si si mosela somnou aj jednu cvaknut :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
8. jún 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly neeeeeeni problem, s tebou vzdy za kazdych okolnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mozeme sa potom vyfackovat navzajom, ako sme si uz daaaavnejsie raz pisali :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby tam boli dve paličky :grinning: :grinning: :grinning: endzi nebud hamotáčka dve
paličky teraz potrebujem ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, testik sa blizi ze?Straaaaasne drzim palce, nech su tie // take siilne, ze ich budes mat stale pred ocami :grinning:
8. jún 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prve ja teba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja budem mat určite silnejšiu ranu
a ty by si potom nemohla dat facku mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kejla na ta de si :astonished:
8. jún 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, citala som predchadzajuce prispevky neveriac vlastnym ociam...A potom som pisala reakciu na to, ale polovicu zmazala pred odoslanim :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemala si mazat ved každy ma pravo na svoj názor to napisala wolfi,
tak nech vie čo za debilinu napísala
8. jún 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radsej som mazala Luly :wink:
8. jún 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok