• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
ENdzi,kiez by :dizzy_face: :dizzy_face:

Luly, to by mi nespravil ziaden lekar-maly je dokonca o tyzden vacsi,ako ma byt,ale ma len necele kilo..TO je velmi malo...Musim verit, ze to zvladne :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly teraz? ked uz som sa aspon trosku naucila tu pizdecku rec? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale sla by som hned,keby to bolo take jednoduche :angry: :angry:
8. jún 2009 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla moja švagrova porodila v 8 mesiaci a malý je zdravy ako repa :wink: :wink:
ak bude mosiet íst von tak ho daju von oni nebudu riskovat neboj :wink:
8. jún 2009 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite to zvladne Kejli, to si zasa maly nieco vymyslel, aby ta trosku potraaapil :angry: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak maly ma uz kilecko? A kolko by mal mat v tomto tt? :confused:
8. jún 2009 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že pizdecku reč to čo už je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejakych 800g ma ma 988g...Noj maly chrust...

A neboj Endzi, neterka bude mat tetu v NL, taaaaa sa bude tesiiiit...Bude k tebe utekat na dlheee prazdniny a najde si chrochlaka :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi a moj mangel jazdi do holandska že by som došla na caffe :confused:
8. jún 2009 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky chrusticek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to dozenieeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ved pockaj dalsie tt...to sa mu uz bude aj tuk robit :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, Endzinka bude ucit malinku krochkat :grinning: :grinning:
No LULY....tak to by si teda mohla!!! A TO MYSLIM SMRTELNE VAZNE!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nooooooo ved ja sem s dzedziny ja by sem sa tam stracila :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, radsej nie, to by sa jej deticky na SK potom smiali, ze je malej cunik :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, a pribal so sebou pizzu a Vineu :grinning: :grinning: :grinning: A mnaaaaaaa s Kejlamimom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby šak je vela hodin spat nejdeme?????
8. jún 2009 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja viem robit paradne pizze,šak mám pizzeriu na ne :wink:
8. jún 2009 o 01:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly,spaaaat???Ved noc je este mlada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
idzme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ved preto to pisem Luly....Baby, my sme dnes nechali hafana sameho a on si od nudy trochu cvrkol na chodbe...A MM mu povedal "ved pockaj, budem ta chovat na maso" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A moj minipes sa normalne zlakol,asi toho tonu, akym hovoril
8. jún 2009 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mlada o to pokoj :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
ja vas tu samých nenehám bo budete písat o kočíkoch a mna by potom
rano šlak trefil
8. jún 2009 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anoooo dojdete aj s KejlyFamily :grinning: :grinning: :grinning: to bude zuuurka...hned idem objednat drevaky :grinning: :grinning:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chuda bobino :grinning: :grinning: :grinning:

A to som sa chcela spytat, ked si prisla, ci ste boli aj s nim u segry :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ale ved o kocikoch som pisala len jaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kejluš to nebolo od nudy ale preto že ste ho nehali sameho :wink: to spravil
naschval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby ste vedeli že to bolo naposledy :grinning: :grinning:
Luly :sunglasses: odpadnem :grinning:
Kejla...aj jaaaa, aj Lubka, aj Zuzali...a za chvilu zacne aj Luly a potom aj Tinka atd... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, tento tyzden bol vela sam a neurobil to...Tak uz sa nezdrzal :grinning: :grinning: My ho totiz nemozme brat tam, kde je napr iny pes,lebo on sa nesmie rozculovat-ma uz slabe srdce...Kym som chodila do prace bol v pohode,ale uz sa naucil byt stale so mnou, zlatino moje stvornohe :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja moju pipušku normalne bežne nechavam doma sameho a on je uplne v pohode
ale zato sa mi opčas vyčura ked som doma a nechce sa mi ist s ním von :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale je to moj miláčik čo s ním narobím na ne,ved to je ako male decko
8. jún 2009 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla a o tých kočíkoch naposledy dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neviem čo tu čo máš písat o kočíkoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, vy ste mi len odpovedali :grinning: :grinning:
Chcela som pridat foto maleho,ale mam to na DVD v pohyblivych obrazkoch a neviem z toho spravit foto...Tak asi prefotim foto,co mam v papierovej podobe a nejako vam ho neverejne zverejnim :grinning:
8. jún 2009 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, s tou temou koncim :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: Len som to este chcela uviest na pravu mieru, nech za mna netrpite vsetky :wink:
8. jún 2009 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla nic žiadne foto čo si sa zbláznila v takejto kríze :confused: :grinning:
8. jún 2009 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok