• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
endzi - ide ti to drz sa :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa ty mas tie pancusky staaale...ts ts...takze nozky mas ako lan :grinning: :grinning: a zdravim naaapodobne tvoju ritulku :grinning: :grinning:

no to som necakala, ze si fajcila :dizzy_face: a kolko denne? asi len malinko nie? lebo ja cca 10-15 :angry: :angry:
8. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ale ten spagaaaatik ma len urcitu pevnost :grinning:
8. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - no tiez som desat dala :sunglasses: :angry: :angry: ale prestala som zo dna na den a nechyba mi to :wink: no tak trenuj, aby si mala laso :wink: :grinning:
8. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, uz tu niiim kruutit a cakam na povel HODIT a haaadzem :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem si oluupat pomarararanc :grinning: Moj zaluudok nemaa dno :angry: :angry: ....keby som to ale aspon vytoto mohla ale ja furt nic...len take babatkovske bobky :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi- no som zvedava co ulovis :wink:
8. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som tuuuuuu....Skoro nas zozrali dva besne psy :astonished:
8. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,cim viac tt mi pribuda,tym viac sa zvysuje spotreba jedla...Neviem kto vymyslel tie reci, ze babo tlaci na zaludok a jes malo :grinning: :grinning: Asi chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes som upiekla bublaninu z 8 vajec a ja som ju celu zjedla :sunglasses: :sweat_smile: Nechala som len jeden rad MM...A to som ju dopiekla o 17-tej :unamused:
8. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Luly, prijemnu varovku Ti prajem a daj vediet,ked sa male narodi :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mi ani nehovor, ze budem jest viacej, ved uz sa nezmestim do zarubne :angry: :angry:
8. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - ja tlacim sumive cukriky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-netreeep...Ved som Ta videla :wink: Ty si presne ten typ, ktoremu brusko neprerastie hrud a budes kocicaaaaa :wink:

A kolotoc uz nemam, par veci mi zdvihlo tlak :grinning:
8. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla - veci?? mne ludia :wink: no neprerastie, ale budem siroka ako dunaj :grinning:
8. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ako je to tu v nemocnici? Ak je babo otoene KP, ide von sekciou?
8. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-aj mne ludia :grinning: A nebudes siroka, neboj...Budes kocica mamina...Inak-ja som z MMB objednala DVD Zorababy, uz mi doslo,ale este som ho nepozrela :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne to krasne "c" na klavesnici ide stale horsie, tak si ho pls domyslajte :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejlaaa :grinning: :grinning: :grinning: dufam, ze ta tvoj ochranca-bobi ochranil vonku :grinning: :grinning:

Lubka....tak sumiveeee cukriiiky....takeee tu nemaaaame...aj jaaaa chceeem!!

Kejli, tak aj ty si schnapla tolko bublaniny? Ja polku plechu francuzakov :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A k stehnam a zadku sa nevyjadrujem...Ako hovorim-to su nudzove zasoby tuku pre babo, a co by sme pren neurobili,ze?
Kejli- ked je KP a je to prvorodicka tak vacsinou a chlapci vzdy idu von cisarakom :wink:
zorababy? to je dost obtiazne vraj, mne dne veselo stacil pilates a neviem ci ho budem este cvicit, fucala som ako lokomotiva :frowning2: :angry:
Endzi-chnapla a pred tym som dojedla cinu...A to 2 preplne taniere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Ja uz jem 2x take porcie ako MM :grinning: :grinning: A 2x tolko porcii denne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale hafan je solidarny, tiez mu chuti stale viac a viac :grinning:
8. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, ci je obtiazne, este ho mam v obalke :sunglasses: Ale ak ano, tak sa donho ani nepustim, nech nieco nepokazim...A ten pilatest mas odkial?
8. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda bay vy ste jedacky :slight_smile: ja som zjedla tak normalne za cely den, tak dvaja dospely chlapi by sa najedli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jasne preco by sme vlastne dieta o nieco ukracovali :wink:
8. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-tak-tak mudro vravis :wink:
8. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - no trosku obmedz tie cviky co cvicia na brusko a bude to oki :wink: a mam z internetu :slight_smile: MM zabesteloval :grinning:
8. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - to mam z tesca, nejake ceske volaju sa ferda :slight_smile: a su fajn, dufam,z e budem mat kyselinu :angry: :grinning:
8. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heej? Zisti odkial, stiahnem aj ja :grinning: :grinning: Mam este prefotene cviky z pripravy od DJ,tak ked budem leniva, budem cvicit len to :grinning:
8. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja cchcem tu adresku...aj moja P mi to stiahne :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne MM...Staale sa ma pyta, co ma stiahnut a ja staaaaale,ze nic...Tak ho prekvapim pilatestom :grinning:
8. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.tracker.cztorrent.net odital mam dvd fit v tehotenstve - velmi fajn a ten pilates bol len ako avi subor a manzel mi to preformatoval na dvd :wink:
8. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok