• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
luly :grinning: :grinning: Aj ja tipujem,ze je privelka...Nooo, budes si musiet kupit menej kvalitny mobil :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som to pocula, ze jednej babo bolo zle natocene, ze nemohli nieco zmerat, tak ju poslali von, nech si picne sladky dzuusik a po pol hodke bolo babo otocene a metalo sa :grinning: :grinning:

ale vobec som to nedavala do suvisu so mnou, ze som nejedla...teda len rano o 7.30 a echo bolo az po 12.00.

Tak dufam, ze toto je ten problem :sweat_smile: a nie nieco vazne...bo sa hned vesaaam :confounded:
9. jún 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly,posli mi ju na mail ak chces, ja ju zmensim, aj ti ju dam ...alebo to uz zvladnes sama...aspon ti ju zmensim...ak chces....

povedz a napisem ti mail :sweat_smile:
9. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite nie je ziaden iny problem, okrem nizkej hladiny cukru :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: endzi radšej sa vyfackuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ešte raz nebojte sa mate zdrave krasne babenka obidve
9. jún 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ja ti ju pošlem na mobil to je premna najednoduchšie pošli mi
tč do IP a ja ti ju pošlem a ty mi to urobiš
9. jún 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja rozmyslam, kam by som isla na sono...Chcela by som, aby mi spravili aj prietoky..Musim sa opytat Lubky, ci neporadi...
Jaaaj Kejli, bodaj by si pravdu mala :sweat_smile: :sweat_smile:

no ale ta moja moc cukor nepotrebuje, lebo asi bude sadielkova ako tatko :grinning: :grinning: ten sa narodil ako mala pneumatika :grinning: :grinning: :grinning: aj jedho prvorodena dcera bola velka a macata....

ked aj ta nasa bude taka...tak to budem musiet pri porode asi aj spagat urobit, aby vysla von :grinning: :sweat_smile:
hahaha...Luly, keby si videla moj mobil, tak mi bezis kupit novy :grinning: :grinning: :grinning: moj mobil prijme max. nejakych 200-300kb :grinning: :grinning: :grinning:

musis mi to poslat na mail...ina moznost nie je :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, ano popytaj sa Lubky, urcite ti poradi. A aspon uvidis kovboja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja počkam na muža on mi to urobi ked dojde ale to ked dojde už budem vediet aj vysledok
s krvi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A kolko mal TP ked sa narodil? A jeho dcera? :wink:
aaaaaaa baby ja som si robila ten test teraz večer a ona je ohodne silnejšia ako boli včera
takže hcg mi rostne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to aby ste vedeli
9. jún 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyyyy :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ozaj, TM pracuje v Bulharsku?
9. jún 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, to chces moc po mne :grinning: :grinning: Teraz v sobotu, sme boli u jeho maminy a bola tam aj sestra a mama vravela, ze MP bol tlustucky a jeho dcera tiez....on si nepamata a pritom bol pri porode...u nich doma, kde inde, ze aaano....brrrr
9. jún 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no to je super pipulka :grinning: :grinning:

a teraz kaaapni bozskou, kolko mas doma testou!!!! :dizzy_face: :grinning: :grinning:

uz si na ne pis datumy a casy, aby sa ti nepomiesali :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo aj ja som bola klacek :grinning:
9. jún 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to sa nacakaaame dokym to uvidime....hned mi to posielaj :grinning: :grinning: a vsetky..nech sa vytesujem :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi...to fakt Kejli? Ja som bola tiez, ale to asi az trosku neskor...mam doma fotku, kde stojim uuuplne nahata v postielke a som az tak tlsta, ze mi prekypovalo maso na kolenach :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, mne prekypuje aj teraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to iste :grinning: :grinning:

mne pekne prekypuju boky, ked si zapnem gate...fujha :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly parádička - tento krát budu už len krásne baculate čárečky neboj :wink:
Endziiiiiiii podla mna má tvoja babulka cez den nočný klud a v noci sa vrtí - tak si ju naučila ked si tu po večeroch vysedávala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -neboj určite je všetko v poriadku ked ti tie testy vyšli dobré - len proste vegetila.
Ačo sa tých špeci lekárov tam u vás týky myslím si že ty by si sa za internetovej asistencie Lubky a Kejlušky lepšie vyšetrila sama ako tý študovanci tam u vás... maju to tam zastarale metody sakriš aspon vydíme že naše zdravotníctvo je na dobrej urovni..
Kejluška a kolko si vážila? Já 1,80 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tiež som bola modelka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sakriš aj som schudla na 1,60 od večera do rána ani do inkubátora ma nedali že do rána neprežijem a ráno ked došiel primár už aj ma pratali do Zl.Moraviem a v katre mám doteraz červeným písane že silno podchladenu ma doviezli a odvtedy mi je stále zima na nohy aj v horucom lete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli? dokedy si spavala na bruchu? Lebo ja este stale, a nemam dobry pocit :confused: :confused:

A kolko si pribrala? ci stale nic? :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus-ty si bojovnik od narodenia...Ved take malinke babo strasne ryhlo straca teplo...Fuu,takto ta potrapili :angry: A narodila si sa skor,ked ssi bola taka malinka? Ja som mala 3,85kg.
9. jún 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laaaabus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak aj teba furt ozaaabu nozky?
A to si bola take male pierocko? juuuuj....ved aj teraz si taky stupliicek...takze nechapem, kde sa v tebe tolko dobroty a laasky berie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No to veru, som ju naucila vecer zuurovat a cez den drichmat :angry: :angry: :angry: no nech si pekne laaskavo ten reziim zasa otoci :grinning: :grinning: :grinning: lebo ja plaaanujem po veceroch spaavat, ked sa narodi :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieee...uz mam cca 4,5kg navyse :sunglasses: Ja na bruchu nespavam skoro od zaciatku, necitila som sa tak dobre...A teraz by sa uz nedalo :grinning: Jedine na boku :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla, taky spek bol z teba? :grinning: :grinning: :grinning:

A inac to Kejlaaaaa za to ponocovanie moooze, takze jej MiniKejlino si to zliizne...bude sa starat o Endzolinu :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, ved aj mna uz omiina a lezim tak len chvilku....ale to je moja najlepsia spiaca poloha :angry:

Len 4.5kg? jeeeeeeeeeeemine, tak to aj ja by som chcela v tolkych tt mat len tolko :grinning: :grinning: :grinning: uz teraz mam skoro tolko hore :angry: :angry: :angry:
9. jún 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Minikejlo najviac kope medzi 24:00-1:00 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale to som este hore...Ked s ulozim do postele,ulozi sa aj ona a zaspinka..
9. jún 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pred tehu tiez spala len na bruhu, ale v tehu mi to zacalo nejako vadit :sunglasses:
9. jún 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok