• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Kejli presne tak a zvlášt pre Zuzkou ako to všetko zvládla v pohode aj školu,prácu ...
9. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - no len aby :confounded: s tym ucenim :unamused: nechce sa mi a uz sa mi pletie vsetko dokopy a zakony ani nehovorim :angry:

Kejli - skusim volaco vymysliet :wink:
9. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ty si hlavička ty to zvládneš tak ako Zuzka :wink:
9. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - no uvidime ci sa budem usmievkat :sweat_smile: ale hadam to nejako dobojujem :wink: ja som inak strasny stresmen ked ma skusaju, zabudnem aj ako sa volam :sweat_smile: :confused:
9. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, dakujem..Ak sa nieco podari, budem rada :dizzy_face:
9. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - jedine som nasla tricko v teranove, take svetloruzove so snurkou naspodu, da sa dotiahnut a je take dlhsie :wink: zo vsetkeho mi tie Dcka vyskakuju :angry: :grinning:
9. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - kedy ho pozerali na tom sone? aby som jej vedela povedat a kto to pozeral Linder?
9. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerali ho na 3D v Hlohovci-doky sa vola Brestansky-a bolo to 5.6.
9. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mozno uz E-cka :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha uz viem :wink: idem kuk na facebook, opytam sa jeho syna, ak je online, ze co si mam o tom mysliet :wink: a kedy by som mala otravovat niekoho v nemocke :slight_smile: dam hned vediet ked mi odpise :wink:
9. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli- neplas, ved to je hruuuza :angry: a ked sa mi naleju, tak co ich budem na furiku nosit?
9. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky-diky moc...Ak by si sa nieco dozvedela, kludne aj ako samoplatcu ma niekam supni :wink:
9. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-budu Ti nosit deti zo sidliska na kojenie :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak-s tym pupocnikom sa asi neda nic, ale aspon keby mi tie prietoky pozreli...
9. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem vyvencit hafana...potom nakuknem :wink:
9. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidím, že dávna ceckatá debata sa vrátila :grinning: :grinning: :grinning: Lubi, ja som teda presne v spomínaných partiách skoro vôbec nenabrala, ale strie mám na kozkách riadne :angry: :angry: :angry:

ďakujem za komplimenty a som presvedčená, že všetky sme úžasnééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2009 o 20:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali - no ja som hned isla o cislo hore :confounded: mne uz do oci ani zeny nepozeraju :grinning: :grinning: :grinning:

kejla - no povedal, ze 28tt je este v pohode, ze to sa este moze dokrutit :wink: prietoky sa robia az po 30tt, ale ja brnknem doktorke, kamoske, a popytam sa jej :wink: Bresto pride az koncom juna domov :wink: lebo teraz ma v brusku este dost miesta :wink: a zbytocne ta stresovat a kukat je vraj hlupost :unamused: ale este zisitm iny nazor :wink: mas sa vraj ukludnit a nemas sa tolko vrtiet, aby sa necitl krpec ako nakolotoci, ze sa musi priputat :wink: :grinning:
9. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Lubi... to je super, že sa malý musí pripútať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a tie kozenky musíš mať teda riadne :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prídem o chvíľku ... MM ma ide pripraviť do poradne, lebo cez brucho si nevidím... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 21:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - ved uz aj MM sa mi vyciera :wink: dufam, ze budem mat aspon mlieko :slight_smile: lebo tie chlipacke pohlady mi lezu krkom a to nemusim mat ani velky vystrih :angry:
9. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali - vzorny manzel :wink: :grinning:
9. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vi ste popísali :grinning:
9. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly -pomaly citas :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ale teraz som prišla z pizzky a fúúúúúúha popísane vela no idem nato :wink:
9. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som tu z vencenia :wink:

Lubka-diky, diky... :dizzy_face: :dizzy_face: Ja viem, ze je to tak,len som nevedela,ze prietoky sa robia az po 30tt...Ked som bola na tom morfologickom v BA v 20tt,tak mi robili aj prietoky, vtedy boli ok, ale to maly nemal pupocnik okolo krku...Tak sa budem modlit, nech si s nim nejako poradi,lebo ked tak pozeram na to dvd,nema velmi sancu vymotat sa z toho...
Ozaj-po tom 30tt sa robia prietoky automaticky? Alebo zavisi od lekara?

zuzali-vzorny mangel :grinning: :grinning: Mne zatial postacuje zrkadielko,uz mam taky trening,ze az :grinning: :grinning:

A musim povedat,ze ja sa chlapom vobec necudujem,ked po Lubke hadzu tie chlipne pohlady :grinning:
9. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlipne=chliipne :grinning:
9. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na markíze hraje stroskotanec idem kukat :sweat_smile:
a možno aj pritom zaspím tak bru nocku
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
9. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulyyyy, nezaspiiiii :grinning:
9. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli- do 30tt sa sleduje len zrelost placenty a potom aj neskor po 30tt a podla sona ake ma lekar sa robia prietoky :slight_smile: je to tak zauzivane a dane v tych mudrych papieroch z ministerstva podla studii :unamused: ale neboj, bobak sa odtoci, dufam a popytam sa tej kolegyne,ze co mi povie :wink:

luly - kludne buvaj, aj mne uz idu oci do sikma :rolling_eyes: :sweat_smile:
9. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulôky aj ja vám želám dobru noc a bočenkajte chrobáčiky -my sme si už z mužíčkom poplakali nejak na nás to dnešne vyšetrenie večr dolahlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: ak by som mohla tak idem do práce už zajtra nech nemám čas rozmýšlat - neviem či vobec na tu laparku pojdem - držkajte sa a ak sa neozvem pár dní tak verte že nie preto že by som nechcela čítat o vaších bruškách ..len si musím usporiadat hlavu a predýchat ten dnešok ale myslím na vás a mám vás rada
9. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok