• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Luly u mna tazko poveat-ja som si prvy test robila az na 35DC a to uz bola kontrolna ciarka troschu silnejsia ako testovacia...Potom som robila o tyzden a stale bola taka, ona uz viac stmavnut nevedela :grinning: :grinning: Ale ty by si tolko netestovat nevydrzala :grinning: :grinning: A mohlo to byt taky 17.,alebo 19.den po oplodneni :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ten tvoj mrnusek sa nechce ukázat ja sa stoho poserem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - ja tiez uz rifle nenosim :frowning2: som si kupila koncom zimy aj take tristvrtaky v mustangu, boli mi volne a teraz su len tak tak :sweat_smile: a dnes mi prisli tehu rifle, len su mi este velke, a nemam velmi co do nich dat, ale predpokladam, ze budu cochvila dobre, ved najma na jesen ich potrebujem :slight_smile:

Luly - ja som si robila tiez dost neskoro ten test co mam v albumiku, az po potvrdeni z krvi :wink:
11. jún 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaa, takze Linder tam TG asi nema...vyyyborne, aspon ma dufam posle do nemocnice :wink: A male sa vam zatajuje? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je mileeeee :grinning: :grinning: :grinning: Nas prve co ukazuje na kazdom sone su uuuplne rozcapene nozky-ved chlap :grinning:
11. jún 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - no hanbi sa :unamused: a este aj to fajne sono, co bolo v nemocke, tak riaditel nekupil, lebo setri, aj rychlovarne konvice pobral lekarom, ze minaju vela energie :angry:
11. jún 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja vam tak zavidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ja cem baaaaaaaaaaaaaabo
TG=CTG :wink:
kejli - aj tomuto sa dalo kuknut medzi nohy, len tam pulzoval pupocnik :angry: tak to sa neoplati len tipnut :grinning:
11. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka nehambím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak budeš mat babu :grinning:
11. jún 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - neboj uz mas :wink:

kejli - a dost pochybujem ze by mali CTG, to by museli aj zhodnocovat a to je velka zodpovednost :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lubkaaa, ze rychlovarne konvice pobral :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je deges :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak sa v zime nebudu zahrievat cajom, ale palenyyyym :grinning: :grinning:
luly - myslela som, ze moje babo sa hanbi :slight_smile:
kejla - no to isto :angry: ja v zime rodim, jedine az potom :angry: inak si to tam zariadim sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka aj vieš mena????ake sa ti pačia
11. jún 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda Lubka-mne prvykrat povedali v 20tt, ale bolo otocene zadockom a vidis...Skoro som pre chalana nakupila ruzovu garderobu :grinning: :grinning: :grinning: A sranda je,ze odvtedy som u L. na sone nebola, len v BA a v HC,takze keby som tam nesla,stale si myslim,ze cakame babu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - no pre chlapca ziadne k mojmu priezvisku :grinning: :grinning: :grinning: a dievcenske mame aj dve,ale zase family sa buri, tak este je cas :wink: jednine co chcem, zby malo meniny inokedy ako v decembri a na jesen :slight_smile:
11. jún 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty nebudes mat problem managementovat si porod sama :wink:
11. jún 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla to by bola sranda kedy si nakupila všetko ružove
a narodil by sa chlapec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to by si všetko mosela dat endzi :grinning:
11. jún 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved vy mate super priezvisko...To k nasmu je problem nieco vybrat,ak nehcem Janicka,alebo Palka :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kejla že janiček alebo palko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ved aj to su pekne mena
hej ale šak dajte tipy čo by sa vam tak pačilo
11. jún 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nooo to by bola sranda....A najvasia je to, ze ked vies pohlavie, tak sa nan psychicky nastavis...A to by bol sok :grinning: :grinning: :grinning: A chalanisko by musel byt v ruzovom :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo, podla mna je Jan uplne zle meno, lebo mu nevies nijako povedat...Jan-je moc oficialne, Jano-je ako hlypy Jano, Janko,Janik,Janicek-je pre uuuuplne maleho chlapceka :wink:
11. jún 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlypy=hlupy
11. jún 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne sa strasne paci Eduard, ale to dala sesterka synovi a ja nechcem mat v rodine dvoch a najma ked sme v kontakte :wink:
11. jún 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved dnes chalani nosia ružove uplne normalne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak aj tvoj by mohol :grinning: :grinning: :grinning:
ne sa chlapčenske pači Sebastian
11. jún 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to,ze meno,ktore sa paci mne ma synovec :grinning: :grinning: :grinning: A najlepsie je,ze meno ani nevymyslame my, ale moja svokra so svokrom :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak-Eduarda teraz caka kamoska, co ma kazdu chvilu rodit :wink:
11. jún 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, ale MM ruzovu nosit odmieta a maly by ju mal od narodenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok