• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
servo je moja na volante auta to znamena že sa ti vraca spet a da sa lahko točit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
napr. ja ho v aute mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
moj mangl chce zasa dat dieučaku že xaveria nieje trubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, ja som vedela ze je to nieco v aute :grinning: ked som robila vodicak a mal take technicke predmety, tak to este nebolo :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Xaviera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: k slovenskemu priezvisku by to bolo veeelmi originalne :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xaveria???? tak uz potom xenia, alebo oxana :wink:
lubka nooooooooooo to si peekne stara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ozaj kolko maš ročkou
nepoviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a mozno si to nepamatam :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - 27 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nepovedz Lubka, ani ja by som nepovedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Luly, hafan este steka na burku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Moj tatko raz zabudol nasho hafana vonku cez burku a on sa odvtedy boji,chudacisko :sweat_smile:
11. jún 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka to si mlada žabka ja mam 29 :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
kejla ty stara raketo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si tieš mladucha čo????
ja som ta videla vtedy v gf len tak letmo a vyzerala si mladunko a chutnučko :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, nas byval na dvore a cez burku vzdy zdrhol medzi ludi - vlciak a my kedze sme v dome nebyvali sme ho zhodili hladat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudacik, uz je tam :cry:
11. jún 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyy, jeeej, normalne sa cervenam...
11. jún 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - nemame ti onikat nahodou ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze si taka stara pasta :confused: :grinning:
11. jún 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezhodili sme ho, ale chodili sme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas tato zaspal a pes vrestaaaaaal vonku na terase, nech ho pusti dnu...Takze nezmokol,ale ten stres :angry:
11. jún 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: hned som si mylsela,ze ste ho nezhodili :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyranie psov sa tomu hovori :wink: ste mali zvukotesne dvere na terasu? :confused: :grinning:
11. jún 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že stara pasta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved aj vy tolko budete mat aj ja vam poviem že ste pasty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee... Ale moj tato je neprebuditelny,ked spi...Asi hafana aj prekrical chrapanim :grinning:
11. jún 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem ustna voda, ziadna pasta :wink: :grinning:
11. jún 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ocuvaj kejla a tu fotku co si nam slubila, ta je kde?! :angry: haaaa? :wink:
11. jún 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem si nieo zajest,zatiel paaaa :grinning:
11. jún 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieo =nieco :grinning:

Fotka je vo fotaku :sunglasses:
11. jún 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli- dobru chut, utajenec :angry: :grinning:
11. jún 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli a keby si ju nahrala do albumiku co by sa stalo?
11. jún 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-dam, dam...Vcera som pol dna dumala nad tym,ako pridat fotku Kejlamimiho,kedze su to pohyblive obrazky zo 4D...A nic som nevymyslela :angry: Tak ma aj presla chut zmensovat moju fotku z fotaku :sweat_smile:
11. jún 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No jasnééééééééééé

Som si mohla myslieť, že hneď ako zmiznem ja objavíte sa vy a zapíšete tristo strán :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak si vás prečítam a možno stihnem aj aktuálne reagovať :grinning:
11. jún 2009 o 18:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali - to sa aj mne casto stava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lubi...ako ide štúdium?

Nenakúpila som nič, lebo lialo, ako z krhly, tak som šla z nemocky rovno domov, potrebujem kúpiť kojace podprdy
11. jún 2009 o 18:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - no ja som stihla vybavit vsetko a ked som prisla domov a vyvesala pradlo, tak zacalo prsat :angry:

juuj a na skolu sa ani nepytaj, takeho KOPRa som este nemala a vcera vyletela nasa doktorka z atestacie, tak mam riadneho boja :sweat_smile:
11. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok