• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Nie, vtedy este ani nebol kon..Ja som vtedy chodila na MS a ta registracia plati aj sem :wink:
12. jún 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojemu tiež možem dat čokolvek a ešte ked vytiahnem svetrík prenho
tak začne kývat ocaskom lebo vie že ide na prechádzku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kjla a co je MS
12. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Su to opicaci :grinning: :grinning: :grinning: Ja som mojmu kupila prvu bundu,az ked mal 6,5roka, myslela som si,ze ju nebude chciet a on sa na mna pozrel stylom "kooonecne"a ochotne ju v zime nosi...A MM ma presne taku istu bundu,tak su spolu smiesni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že kjla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
MS je moja svadba :wink: Kjla :grinning: :grinning:
to si viem predstavit pes a TM a rovnake bundy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ešte babenko by mohlo mat taku bundu a bola by trojka ako vyšitá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju uuuplne rovnake tie bundy-cierne s kapucnou a na kapucni je kozusinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááááááj a ešte taka stranka existuje?
12. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este aj rovnake vacky na nej maju :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej-hej..aj modra strecha...Hore su na ne linky :wink:
12. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááááj doteraz som si to nevšimla :grinning: :grinning: :grinning:
ja som ale počitačovy macher čo?????
12. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj to sa stáva :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :wink: Kedy sa ti vrati mangel?
12. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to netuším :confused: teraz išel do anglie a bude záležat
natom či pojde do viedne naspet alebo do škotska :angry: :angry: :angry:
12. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaa...to je estovatel...a co on robi?
12. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
estovatel=cestovatel :sunglasses:
12. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jazdí na kamione :confused: že velky chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pochopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eeeejha, tak ked budete mat chlapceka, tato bude vzorom :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no určite :confused: ja mu dám vzorom :grinning: :grinning: :grinning: tam bude lietat s tackou v pizzerke :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kupis mu malicku zasteru a bude obsluhovat? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kejluš ja idem do postele lebo som neskutočne unavena a rano skoro vstavam
do robotky :confused:
bru nocku a sladke sníčky :wink:
12. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki Lulymama+Lulymimi :dizzy_face: :dizzy_face: DN+SS :dizzy_face:
12. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooojte pipusky moje! :wink:

Kooonecne som zasadla k pocitacu, nakotena nahovado...keby som vypisala vsetko co som pozrala, tak by ste tu vsetky do jednej vracali :grinning: :grinning:

Nooooooo, ale ine som chcela:

LULYYYY, srdco nase........veeeeelmi sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, ze to kooooonecne vyslo a to HCG....no ukaaaazkove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az mi srdce trepe od stastia...ty jedna :grinning: :grinning: ...jaaaaaaj, takto by nas mohla kazdy mesiac jedna bambula potesit :dizzy_face:
Luly, teraz sa hlavne opatruj, neprehanaj to v robote!!!! A ziadne aaaale :angry: Ocuuvaj starsiich, ano? :grinning: :grinning:
A tie kraaasne tt v profile su uuuzasne hihi....ale este uuzasnejsi mas terminik porodu...PRESNE datum narodenia mojej chrochtacej polovicky :grinning: :grinning: :grinning: akaaaaa to pocta :dizzy_face: :dizzy_face: teraz uz viem, ze ty si si to vlastne naplanovala, aby sme tu mohli vlastne spooolu zuuurkovat :sunglasses: :grinning: :grinning: a pofajcuuuvat puuupavove listy :grinning:

Inac dnesny let bol otrasny, taky vietor bol vo Viedni, ze s nami hadzalo ako s papiiirkem v lufte, takze som sa bala jak slak, az ma z toho brucho rozbolelo a este dlho po pristati som to rozdychavala :angry: :angry:

Okej dievcata moje, zdravim kazducku z vas a posielam lepkave pusinecky na bruska maminiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

DN+SS :wink:
12. jún 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaa, este som zabudla....Kejla, tak dnes sa mi bude sniiivat o tvojom hafanovi a TM v rovnakych bundickaaach :grinning: :grinning: skoro som si cvrkla ked som vas ciiitala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

papaaaaaaaaaaaaaaa
12. jún 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ENdzi-a vies ako im to sekne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky zly let si mala? :unamused: Mal ta odpilotovat tvoj drahy :wink: MM neznasa lietanie, tiez sme si uz zazili rozne lety :unamused:
12. jún 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pekne vykrm nasu Endzimimku, nevesticku nasu :wink: Mnaaam, co dobreho Ti uvarila mamina? Napis,ked tu budes, nech nas inspirujes :wink:
12. jún 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok