• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
kejli - to je dobre :wink: minule som tie citala a v robote sme sa chytali za brucha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzali- ja idem zajtra na hematologiu, ale poobede tu budem, myslim na teba stale :wink:
16. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali - potom uz budu s nami aj Malinky,ze? :wink: Drzim palce :dizzy_face:

Lubka-dobre,ze? :grinning: Aj Tebe na hematologii drzim palce :wink:
16. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli- len nam sa taketo usmevne veci stavaju dost casto :grinning: :grinning: :grinning: a diky :slight_smile:
16. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis :grinning: :grinning: Tak by si nam obcas mohla nejaku tu prihodu prezradit :wink: :grinning:
16. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mohla, ale teraz nechodim do roboty a nic ma prave nenapada :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki kuk
ste tu ešte
16. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla paráááááádny vtípek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lubka doktorka moja :grinning: narast hcg s 236 na 395 za dva dni je aký??????
16. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, tak chod na vyzvedy a prispej nam :grinning:

Luly-dolezite je,ze hcg rastie...Nelam si hlavu nas tym, ako ryhlo, to moze byt individualne :wink: Este robis testiky?
16. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dnes som robila posledny a už nemam :angry: mosím kupit :grinning: :grinning: :grinning:
a dnes bola čiarka uplne taka ako kontrolna včera bola ešte bledšia ako kontrolna
a dnes bola priam ukážkova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kejluš ja sa asi šlahnem o zem :grinning: :grinning: :grinning: stoho nervovania :confused: ,ale ja akosi
viem cítim že babo je oki
16. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,luly ležkaj a jedz citrony

kejluš o pupočníku nič neviem,ale asi to netreba podceňovať a dbať na to ,aby to bolo zaznačené v tehot.knižke

zuzali skúsim ešte aj zajtra nakuknúť ,ale až takto večer a to ťa asi už nestihnem,tak napíš či budeš rodiť na ANtolskej ,možno pjdem pozrieť svokra ,tak by som ťa išla pozrieť,ked by sme sa nevideli a ani už online nečítali tak ti prajem aby malinky boli dostatočne veľké a hlavne o.k. a aj ty aby si to nejak prežila/ja som mala cisarák,tak neviem čo je to rodiť/
endzi a ty ako?
zdravím labus ,tinku ,wolfi /aj ked nám už nepíse/a dúfam,že som na nikoho nezabudla ak ano,môže sa pripomenúť
ahojky
16. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, ani nevrav- to je radost z babatka+obavy+hormony...Ja to mam tiez...Dnes mi bolo cely den do revu z toho pupocnika, uz som skoro isla na pohotovost, lebo maly najprv ckal, potom sa zacal strasne metat, uplne sa tym metanim premiestnil a zrazu zostal v klude....Tak si vies predstavit...

A tieto zaciatky, co mas teraz ty sme mali vsetky-aj ja, aj Lubka, aj Endzi...Takze uuuuplne chapeme, co citis...A velmi sa mi paci,ze drobcovi veris-on to citi a dodava mu to silu :dizzy_face: :dizzy_face: A vybojujete to spolu :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika-ten pupocnik mi tam nik neche poznacit...Tvaria sa tak,ze co uz...Este sa doky prekvapil,ze ako to, ze som si to vsimla a zacal maleho snimat tak, aby to nebolo vidiet...Parada...
16. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli,ked máš z toho nepríjemný pocit a nemáš iného gynekologa,chod na pohotovosť ,že máš obavy a modli sa aby mal službu niekto normálnejší,možno zrovna natrafíš na niehoho ,čo ho to bude zaujímať.A možno to fakt nie je až taký problém,fakt o tom nič neviem,ale istota je gulomet
16. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, problem je v tom, ze ten pupocnik vidno len na 3d.Na tom starom sone,co ma moj ultrazvukar to nevidno..Ale ked budem mat pochybnost, budem chodit na pohotovost, nechcem nic riskovat...Vies, maly ho ma okolo krku a je otoceny hore hlavou..Kazde babo ma v sebe tu danost,ze sa pokusa otocit hlavou dole a bojim sa, ako to dopadne s tym pupocnikom...Neotoci sa len 4% babatiek-to je 4 zo sto...
16. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co mas nove Vika? Vikinka poslucha? :wink:
16. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla ,jasné,netreba to podceniť
Vikinka moc neposlúcha,ale je to ešte v norme,je strašne papuľnatá/to po mne/ a strašne chytrá ,na všetko má odpoved/to obkukala od MM/ :grinning:
mUSíM JU častejšie pacifikovať
16. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tusim sa cela podala na Teba + co-to obkukala od TM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aspon sa bude mat v zivote dobre :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfam,ja som síce nie hrdá na všetky moje rozhodnutia ,ktoré som v živote urobila,ale zase to nie je žiadna katastrofa,mala som dvoch vážnych frajerov,potom z toho boli dvaja manželia ,obaja ma ľúbili,len ten jeden časom prestal :grinning: a mám Viku ,zatiaľ neriešime nič nčo sa riešiť nedá,tak verím ,že sa bude mať v živote dobre,stále sa ma píta,či moje problémy nie sú dedičné,tak teda dúfam,že nie
16. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si už zalomila ,idem aja ja DN,
16. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este dom tuuu :grinning: Poviem Ti,ze Vike to dost dobre pali,ked sa Ta pyta na dedicnost...To by mna v 11-ich rokoch nenapadlo :grinning: :grinning: A bude sa mat fajne, o tom nepochybuj :wink:
16. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak si uz isla,tak prajem DN+SS :wink:
16. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute- AFP mam negativne :wink: a cakam do obeda, kym budem mat vysledky na heamtologiu :sweat_smile:
17. jún 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.

Všetkým ďakujem za myšlienky na nás :slight_smile:

Vika, budem na Antolskej, ale až zajtra budem vedieť kedy by som rodila a tiež to bude cisárskym, lebo Miška je dolu prdelou :grinning:

Ak sa mi zajtra podarí dostať u nás na oddelení na PC, tak vám dám vedieť čo a ako, ale to by bolo asi až okolo 16.00 :slight_smile:

Lubi ... tak fajn, som rada, že výsledky sú fajn a ešte daj vedieť tú hematku, čakáme

Kejli...fajn vtípek :slight_smile:
17. jún 2009 o 09:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
endziiiiiiiiiii .... mamina ťa tak vykrmuje, že už ani písať nevládzeš??? :grinning: :grinning: :grinning: Ale chápem, teraz musím na tajňáša od ocina a to nie vždy ide...a všetky tie návštevy... :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 09:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ahojte

zuzali daj nam vediet moja hned neže nás necháš dlho čakat, jaaaaj ja sa
tak reškám na malinke malinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to budu prvé naše bábetka s tejto témičkya mi budeme jejich dobre tety :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka síce neviem čo to AFP je ale super že je to negatívne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no ozaj čo ta naša endzi??????taaaaaaak jej je teraz určite dobre na SR :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale nááááááám tu chýýýba :confused: teda aspom mne :grinning:
17. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ako sa mi mate?

luly..mam z teba obrovsku radost. strasne silno ti drzim palce..ani si nevies predstavit :grinning: ...posielam tisic boztekov tvojemu malinkemu chrobacikovi :grinning:

ja som sa definitivne rozhodla pre adopciu..v manzelovi ma oporu..prediskutovali sme to a suhlasil..hrozne sa tesim..viem ze to bude este nejaky cas trvat..ale aj tak raz bude mamou :grinning:
17. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvinka dakujem :wink:

a som rada že si sa rozhodla byt mamou :grinning: :grinning: :grinning:
aj takouto cestou, budem na vás mysliet a držat vám palečky :wink: :wink: :wink:
17. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky -všetky vás moc pozdravujem a Zuzka na teba a MALINKY budem zajtra moc mysliet.
Ja už pracujem a inak nič nove.
17. jún 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..nic nestiham...pozdravujem vas..dufam,ze sa mate vsetky ok...a aj babetka..posielam vam bocu..

dala som nove fotky malej do albumu :dizzy_face:
17. jún 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok