• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
ja som prekvapena,ze sa otocil-vcera sa otocil dole hlavou, o hodinu bol priecne, potom spravil ten kotrmelec a zatial ostal dolu hlavou...Tak uvidime, co este vymysli :grinning: :grinning: Ale tieto kopance su uplne ine :slight_smile:

Vy s Endzi uz budete kazdu chvilu citit kopanceky, velmi sa na to tesim, je to nadherny pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no tak to som fakt zvedava, ze ci to cez tie moje sunky ucitim :angry: :grinning: ale musi to byt fajn :sweat_smile: :dizzy_face: a je to tvoje dieta riadny akrobat :grinning:
17. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ake sunky???? :grinning: Ziadne nemas :wink: A pocitis to, neboj...a stale silnejsie a silnejsie :wink:
17. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - si ma dlho nevidela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a uz sa neviem dockat :sweat_smile:
17. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako krasne vam svietia tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luly aj ty si tehulkaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a dakujem za emmku..fakt je krasna :dizzy_face: taka mala okana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-ja Ta spehujem kazdy den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak Ta mam okukanu :grinning: :grinning: :grinning:

Dici-veru, mate krasavicu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jún 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - si si ista, ze si ma pamatas?? dnes ma MM vytocil a este okrem toho mi predtym s usmevom vymenoval co vsetko mi narastlo a len brucho to nebolo :angry: :grinning: a inak mne narastol nos :confused: :confused: :confused:
18. jún 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak teraz čakat na krv zasa ma vysosali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - nooo cakam na vysledok :dizzy_face: ja si myslim, ze bude vysokyyyyy
18. jún 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka no nechajme sa prekvapit :confused: :confused: :confused:
ja tiež dúfam ale viac sa bojím toho výsledku a naviac
krvacanie ešte stale mám tak neviem
18. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - klud, svagrina ked otehotnela tak mala taku slabu mrsku a narodil sa jej 4,5 kilovy valibuk :wink: a pozri aj Endzi kolko krvacala a uz je 17tt :slight_smile:
18. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ja viem :confused: nech už o bude akokolvek nejako to prežjeme :wink:
len tohoto by mi bolo asi najviac luto
18. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly- veeelmi drzim palciska :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka-aj mne narastol nos :angry: :angry: :angry: :angry: A to som naozaj nepotrebovala,aj bez toho som ho mala slusny :angry: :angry: :angry:
18. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vám mohol narastnut nos????????????hm čo ste take namyslene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj dohovie čo zuzali a jej malinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - aj mojej svagrinej ked bola tehu tak narastol :confounded: teiz tomu nechapem :angry: :angry: :angry: :angry: mam ho ako zemiak a to mi ho taky pekny urobili v 15tich :sweat_smile:

zuzali - prijimaju a sleduju kocky, hadam sa ma dobre :wink:
18. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mne trosku narastli aj nohy, na dlzku ma trochu tlacia topanky :angry: A to ich zatial nemam opuchnute..Ja si myslim,ze je to nejakym hormonom,co vylucuje babo,ale myslim si,ze to sposobuju len chlapci,lebo pri dievcatku som si nic take na kamoskach nevsimla :grinning: Takze Lubkaaaa- zeby naozaj chlapcek? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla to je tutovka že ty budeš mat chlapečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lebo edzimimi potrebuje frajerku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem tam teraz volala a ešte nemaju vysledky :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa zbláznim
ja neviem čo to nerobia už takto dlho čakat na verdikt :confused: :confused: :confused:

prosim prosim nech rastie hcg
prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím
18. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no uvidime, co to bude :slight_smile: som velmi zvedava :grinning:

luly - cakaj, bude to dobre :wink:
18. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka čakam :grinning: :grinning: :grinning: iked mi srdce ide vyskočit :confused: :confused: :confused:
to je strašne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly-ja to cakanie prezivam ako svoje...Velmi-velmi Ti prajem, nech mas HCG obrovskeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A malej Endzinke dvorime uz odvtedy,o Endzi vycikala // :grinning: :grinning: :grinning: Ja som bola presvedcena, ze to bude dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaaaaaaaaaaj kejla :wink:
18. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HCG klesa dolu 131
18. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulyyy - do prdele :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je v tom cert, ci co :angry: normalne som nahnevana :rolling_eyes:
kurnik, tak mi to je luto :cry: :cry: :cry: :cry:
18. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: aj mne a velmi
18. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly a co vcul? :frowning2: :cry: :frowning2: :cry:
18. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyy :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: To nie, to uz nemoze byt pravda :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je mi to tak strasne luto :pensive: :pensive: :pensive:
18. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luly ... do ritky :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to veľmi ľúto :pensive: :pensive: :pensive:

Ja sa mám fajn, prijatá, vyšetrená, odmonitorovaná, krčok drží, zatvorený, takže zatiaľ sa nič nedej, ráno mám odbery a myslím, že si pekne počkám na lekára, keď sa vráti z dovolenky. Priebežne sa ozvem.Pa
18. jún 2009 o 15:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly..do certa :frowning2: ..taka som nastvata...stale sledujem diskusiu a cakam co napises a tak som ti drzala palce..je mi to hrozne luto :cry: :cry: :cry: ....
18. jún 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.cas.sk/clanok/121057/czoborova-tajna-navsteva-na-klinike-da-sa-umelo-oplodnit.html - nakopala by som toho novinara do zadku..si nevie predstavit ake to je narocne na psychiku..este takto o tom pisat..normalne mi zdvihol adrenalin... :angry:
18. jún 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok