• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
no cierny ti rychlo vytiahne slniecko :confounded: a ani mne moc teutonia nepasuje :fearful: bale ja mam este casuuuuu :grinning:

kejli - papa :wink:

idem aj ja- pa
30. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ale sme sa prepadli :grinning: :grinning: :grinning: ledva som nás našla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som tu prvá tak oznamujem a blahoželám Zuzanke k naším prvým temičkovým miminkám Danielke 2150g. a Michelke 2300g. a samozrejme im želám aby boli celý život zdravučke a robili rodičom len radost .Teším sa ako blcha
2. júl 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - aj ja sa vytesujem, len nech sa krpaniam dari a mamicke tiez :wink:
2. júl 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka -prepáč bola som preč netečie u nas cely týžden tepla voda tak sa chodime kupat do druheho bytu a začali nám kopat na pozemku tak sme to boli pozriet. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
až sa mi to zda neskutočne ako ubehol ten čas a už su MALINKY na svete je to ako včera čo sme jej robili testík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky!

Jeeeeeeeeeeeeeeej, Laaaaaabus, diiiky za info :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Takze Zuzali kooonecne bude nosit Malinky na rukach a nie v brusku uz :dizzy_face:

Mooooooc sa teskam a prajem celej jej rodinke veeela zdravicka!!! :wink:

Lubka, tebe drzim moc palceky na zajtra :wink:
Kejlik, ten tvoj maly motaaacik si ti takto kruuti v brusenu? :sunglasses: Uz by aj mohol ostat dole hlaaavkou, co? Neboj, ved on sa dotoci a ostane dole hlafkou :dizzy_face: :dizzy_face:
Labusik a vy sa ako mate domka? :wink: Mlady sa este nechce zenit? :sunglasses:
Lulik, Tinka...a vy? Makate makate? Tiez vas moooc zdravim.
Silvik, citas to tu este? Ak ano, tak zdravim tiez :dizzy_face:
BM? Si tu pisala, ale ziadna odozva, dufam, ze sa mas aj ty dobre :sunglasses:

Jooj babulky, ja sem teraz ani chodit nevladzem, nejde o mna....ale som uplne v prdeli kvoli inym veciam, ani to nebudem pisat a strasit vas tu... :cry: :cry: Ani zit sa mi nechce :frowning2:

Drzkajte sa mi srdiecka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Myslim na vas vsetky!
2. júl 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus :grinning: tak ty takto k susedovi chodis na horuuce kuupele? :wink: :wink:

A to hej, len vcera sme nutili Zuzali cikat na palicku :grinning: Straaaasne to rychlo leti....za chviilku sa budeme teskat z miniKejliho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem si umyt pacesy, tak sem potom este nakuknem, ak tu niekto bude :confused: :confused:

sme sa minuli Labus :angry: :angry: :angry:

papa zatial
2. júl 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - co sa deje? :confused:
mne dnes volala mamina, ze segra mala nehodu - nestalo sa im nic, len odbocovali a ten za nimi si to nejako nevsimol :angry: tiez soky :confounded:
my sa este nehmyrime, teda asi :sweat_smile:

labus - a coze vam kopu???? :grinning: :grinning: ja tiez zdrham odtialto a len nakukam :slight_smile:
2. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi ahoj mojenko - davaj na seba obrovsky pozor viem že si písala že sa u vás v rodine niečo stalo len som sa nechcela vypitovat ale myslím na teba a maličku aby si bola v poriadku lebo stresy nie su bohvie čo -len žial taký je život neštastia sa stavaju bežne. Ja som mala v sobotu stretavku v Ba po 20 rokoch a dve spolužiačky nám zomreli jedna pred rokom v 8 mes. tehotenstva pri autonehode -som z toho hotova cely týžden čakala 1 babo v 37. rokoch
a nechodím sa kupat k susedovy :grinning: :grinning: :grinning: ale do nášho druheho bytu tam nieje odstavka vody tak sa tam chodíme kupat spolu z mužíčkom :grinning: :grinning:
Lubka zajtra na teba myslím na kontrolu silno držím palce a neboj začnete kopkat každým dnom. Určite mi daj vediet
mám vás moc rada
2. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka kopu nám na pozemku základy na most a potom začnu stavat konečne dom :grinning: :grinning: :grinning: tak sme ich boli skontrolovat :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziiiiiiiii umy si pačesy :grinning: :grinning: :grinning: počkám ta tu :wink:
2. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - no tak mate vylety do sprchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ohlasim sa, neboj :wink:
aj ja cakam :wink:

labus - aj chcem domcek :sweat_smile: ale to asi nedostanem :confounded: :frowning2:
Lubka nikdy nevieš ja som domček roky nechcela a teraz by som už pristala aj zajtra sa stahovat... znamenie že starnem teším sa na zahradku moj sen je mat kopec malín,rýbezlí a plnu záhradu detí aspon vnučat ked už nič ine a večerné posedávanie a kávičkovanie na teraske hmmmmmmmmmmmmmmm
2. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu aj s mokrymi kvapkajuuucimi chlllpkami na hlave :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Lubka, no hlavne ze su v poriadku...taketo soky...och joj :unamused: Lubka a zajtra mas normal poradnu, ci uz ten morfo?

Labusik, ved hej, davam pozor, a nestresovat,ale to sa neda :unamused: A zivot je niekedy pekna svina, ale preco prave nasej rodine tolko nestastia dava? :frowning2:

Ahaaa Labus, takze nie k susedovi, ale do druheho bytiiiku....a urcite sa tam chodiite kuuupkat, alebo tutu mutu? :wink: :grinning: :grinning:

A este odkaz pre Kejlusku...no manikuurku teda maam...pekne si teraz vychutnaavam lakovat si nechty...lebo koooooonecne po 100 rokoch mi aj NECHTY narastli a su tvrde :sunglasses: ....takze mi pekne rastu aj tie, nielen speky na stehnach a bokoch...tak sa vytesujem aspon z draaapkov a lakujem o dusu

Lubka a neboj prdolko/a zacne coskoro santit a stuchat mamu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laaabus :grinning: :grinning: noooo zaahradka je peknaa vec....len to sa cloveku musi chciet v nej stuurat a rypkat :dizzy_face: a tie riiibezle musit zasadit a Malinky ti tam priiide, dve kraaasne vlaskate usmievaveeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:

A kaavicky na teraske su priam bozske :slight_smile:
2. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piiisem ako Madar Bugaaar... :angry: :angry: :angry: seru na to :sunglasses: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - inak nechtiky mas fakt pekne :wink:

labus - noo ved ja sa tesim na maliny do zahrady k rodicom uz v sobotu :grinning: a maju am taky fajn orech a novy zahradny nabytok, je tam super :wink:
len tatovi zistili pruh, tak sa pojde dat rezat a to musi PNkovat a to si u neho neviem predstavit - on ked dva dni sedi na zadku tak je to hruza a nie 6 tyzdnov :confounded:
2. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - no len tie cerstve amlinky sa nedaju papat :grinning: :grinning: len olizovat :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som Malinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi mám mrchu takže len kupkat sa chodíme :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale občas ked sa doma nedá lebo chalani su strčený doma a chodia spat o dost neskor tak tam chodíme aj tutu mutu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: velke deti -to je antikoncepcia sama o sebe :grinning: :grinning: :grinning:
a s tým životom a stresmi máš uplnu pravdu a neboj nieste jediný kto dostal trápenia nadelene za 10 rodín žial ja sa pridávam tiež do spolku
2. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze tutu mutu :confused: a to je co????? :grinning: :rolling_eyes:

no viete ako to je - ked sa kyda tak poriadne :angry: :zipper_mouth:
2. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak tatar píšem aj ja ale ved si rozumieme. noooo dnešne male MALINKY su bezkonkurenčne tak sned aj oni raz dojdu do mojej záhradky :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: tak to je to čo som tiež už rok počas stimuliek vobec nepoznala :grinning: :grinning: :grinning: takže si to teraz užívame :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - no konecne som prisla kto to robi za mna :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale uzivajte :wink:
2. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laaaabus.... :grinning: :grinning: :grinning: jaaaaaa som to vedela, ze tutu mutu :grinning: :grinning:

Lubka, aaaano tieto Malinky sa smuuu len olizovat a oblapaaavat :grinning: :grinning:

Inac my mame doma maliny (na SK)...mamulda mi vzdy natrha, tak sa drhnem az som cervena az za uuusami...inac ked tu boli nasi minule, tak mamina nasla v zaahradnictve jednom maliny, ale akusi ze ZLATU odrodu, tak uz ich ma aj doma zasadene, som zvedava :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a čo všeličo som od ludi z rajonu počula vraj som bola važne ale vážne chorá ,další že ma vyhodili ,iný že ma preradili, dokonca vraj už ste po porode a tak skoro v práci... :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - zlatu?? :slight_smile: teda, to budu dake speci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: este bude z teba nejaka sperkarka :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka a vy ste uz od KETu tutu mutu? :confused:
vlastne minule sme sa o tom bavili hihi....tak pretiahla si TM, ci nie? :grinning: :grinning:

bo my nie :angry: :angry: :angry: bojim bojim....stale ma nieco pobolieva, picha, brusko tvrdne par krat za den :angry: a teraz som tusim nieco chytila odspodu :angry: :angry:
Lubka velmi rada aj za teba :grinning: :grinning: :grinning:
Endziiiii :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok