• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
kejli - no budes komodu nosit so sebou :grinning: od rodicov, ci kde si, domov :wink:
2. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty ryychly siiip...si cvrknem :grinning: :grinning:

Kejli, to fakt? a ja fuuurt noziska vystreteee....bo tak mi bolo dobre a tak citim aj najviac Endzoliinu :sweat_smile: :sweat_smile: takze Endzoliiina ma po chlebe ododnes....zaaadne sa natahovanie :angry: :sunglasses: :sunglasses:
2. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-presneeee-vankus je pomoc na tu bolest :wink: A aj ja som dlôlllho spavala na pravom boku,ale ked je miniKejlik taky vacsi,tak protestuje...Tak sa musim snazit na lavom :wink:
2. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - aj cvicis?
2. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla - no tesim sa na ten lavy bok :confounded: uz trenujem s mm :grinning:
2. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka...to nic...aj ja sem tam prehliadnem veticku :sweat_smile: :sweat_smile:
neboj nezdrbu... :grinning: :grinning: :grinning: vidis to, keby si bola v NL, tak tu ta ani nevaazia a mala by si pokoj :sweat_smile: :sweat_smile: tu nerobia voobec nist :angry: :angry:

Kejlaa...ja ta uuplne chapem a inac som sa vzdy divila, ze co este nic nekupujes a ja tiez nemam este nic :grinning: :grinning: stale to odkladaam :grinning:
2. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi-aaaaano,tak tych mrnusov citime najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: ...ale doky mi povedal,ze ked brusko tvrdne v tej polohe,tak sa babo brani a treba sa otocit na bok :wink:
2. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: Trenujte,trenujte :grinning: :grinning: :grinning:

Endzi-ty uz mas kocik urcite vybryty, daj radu :wink:
2. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - no dnes ma otcova segra utvrila v tom, ze v mojej rodine vsetky zeny pribrali cez 20kil, tak uz neriesim :grinning: ved to hadam zo mna zlezie :sweat_smile: :dizzy_face:

a nakupy? ani ma netaha, este sa necitim tehu :confused:
2. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja nastastie spaavam najradsej na lavom boku, na pravom skoro vobec :sweat_smile: :sweat_smile:

A Lubka, ja necvicim....proste voobec nic, ani len na prechadzky nechodim...som strasna ves :angry: :angry: mala by som nieco robit zacat :angry:
2. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ani ja necvicim, vitajte v klube :grinning: :grinning: To dvd Zorababy som ani len nepozrela...Nevadi, hadam budemn cvicit aspon po porode :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla, ze kociiik....hahaha....ja ani neviem aky je rozdiel medzi dupackami a overalom...a kocik nemaaam sajn!!!!

Takze to sa mimi brani, ze sa mu nepaci, ked som na chrbte? hihi...a ja som si tak lezkala a ona kopkala...dnes rano som sa prisuchtila k MP a on mi dal ruku na brucho a po 2 minutach sa uz mala zacala osiiivat :grinning: :grinning: :grinning: on mi ju normaaaalne zobudil :angry: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cvicim aa som z vas najtlstejsia :angry: :angry: :angry: :confused: mam fajn pilates na dvd :wink:
2. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak-na tej predporodnej priprave sme nacvicovali druhu dobu porodnu....Teeeeda,Lubka-to je daco...A ako to je v reale? Musis rodit v lahu na chrbte,alebo mozes aj v kresle?
2. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Kejla, tak to si ma upokojila....ja si normalne neviem predstavit sa natahovat teraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a presne, po porode to vypotiiime poraaaadne

jasne Lubka??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi-dupacky nemaju rukavy,overal ma...To je jediny rozdiel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nasho Kejliho zobudi najcastejsie hafan :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaale Lubka, ze najtlstejsia...ina hovadina :angry: :angry: :sunglasses:

Kejla, ze druha doba porodna....jeeeemine,,,,a to je akoze cooo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: radsej mi ani nehovor :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-netrep...Ty mas doma nejake zakryvene a rozsirujuce zrkadlo, vyhod ho :grinning:
2. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla - ono to nie je lah - je to zdvihnuty chrbat a y si zbalena do takeho klbka - tahas ruky k sebe a tie mas pod kolenami :wink: a to kreslo je fajn, pre take stihle ako si ty :wink: len je tvrde - musis dve hodky na nom lezat po porode :sweat_smile:
2. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli ano ano...ja som to uviedla ako priiiklad...a tusim to vyznelo, ze fakt neviem ten rozdiel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chichi
2. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla - noo neviem,ale minimalne neviem prat :angry: sa mi zbehli vsetky veci :angry: :grinning:

endzi - nestreesuj - to ja aktivna porodna doba - tam sa namakas :dizzy_face:
2. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo ta poloha na chrbte s pritlacanim brady na hrud bola fest narocna aj bez kontrakcii :sweat_smile: Ja budem ochotne lezat aj na stolicke,len nech je vsetko ok :wink:
2. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze zbalena do klbka...o com sa baviiite? :grinning: :grinning: :grinning:

jaaaj Lubka, ako ti zaavidim, ze ovladas vsetky tieto somariny :angry: :grinning: :grinning:
kejli - to na chrbte to mas tak vydvihnute ako keby si mala tak cca 4 vankuse pod sebou :wink:
Veru Lubka-ty povies dokymu, nech si da pauzu a zvladnes porod sama :wink:
Ano? Lebo MM usudil,ze ked ma ma tak dvihat,tak musi zacat opat posilovat :grinning: :grinning: :grinning: Ale ked je to tak zdvihnute,tak to bude hadam lepsie :wink:
2. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - nezavid :wink: vies co mi vsetko je????? tehotna porodna baba - uplne najhorsia kombinacia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len duufam, ze si ma v nemocnici aj niekto vsimne, ked to uz na mna dojde :angry: :angry: :grinning:

Lubka, tak to sme dve, co pereme veci na 200 stupnoch, ked sa nam scvrkaavaju :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla - no ale nech posiluje - nanasat stvorkilove babtako nie je ziadna sranda :grinning: :grinning: :grinning:
nemozes lezat na chrbte - najme kvoli tej zile :wink:
2. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok