• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Jeej,vecerna prechadzka? Zisla by sa aj mne,ale dnes sekam dobrotu a nikam som nesla :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Endziiiii :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa paci tato zavinovacka,ale opat mi MM tvrdi,ze je dievcenska :grinning: :grinning: :grinning: Podla mna su dievcenske tie krajsie,co tam su :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&code=80012010
29. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem co sa deje, ale posledne dni mi celkom ide :grinning: :grinning: :grinning: mala si asi vybrala na lezanie iny orgaaan :grinning: :grinning: :grinning: crevo mi nechala na pokoji :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, mne sa naajviac co som doteraz videla pacila ta, co si tiez poslala link....este si ju nekuupila? ta modra s hrosiiikom...ta je uuplne bombova.... :grinning: :grinning:

http://www.webareal.sk/prisababy/eshop/7-1-ZAVINOVACKY-DEKY

A KDE ZASA ZMIZLA LAAABUS? :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaano, mala sa presunula inam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vidis,aka je poslusna? :grinning: :grinning: :dizzy_face:
29. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, ale sa mi zda ze akosi ryychlo rastie...ved ja kazdym dnom vidim vacsie a vacsie brucho :angry: :grinning: :grinning: a ked citim taku "svalovicu", tak to viem, ze to brucho rastie...aspon si myslim....a to mam skoro kazdy 3.den :angry:
29. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale,dnes som tam volala,chcela som tam kupit ten matrac+prebalovaciu podlozku+ine...A povedali mi,ze nevedia,kedy by ju vedeli zabezpecit...Tak som objednavala od inakial a tam tu zavinovacku nemali :frowning2:
29. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A najviac rastie medzi 25tt-29tt :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz kam myslis, ze si volala, do babymarketu, ci do webarealu?
29. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kupila si aj ten "igelit" na matras?

ja som niekde citala, ze to tam nie je dobre davat, ze radsej plienku :confused: ...co je na tom pravdy?
29. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do toho prisababy.sk Maju tam aj flasky,co som chcela,ani tie mi nevedela,ci budu k dispozicii....A kedze matrac som potrebovala urcite,objednavala som z rajdeti.sk :wink:
29. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten nemali v tom e-shope,kde som objednavala...Ale maju ho v tescu+ponuka ho aj chalan,kt.ma na mimibazari tie flasky,co chcem...Tak kupim bud tam,alebo tam :wink:
29. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pisem ako madar :angry: Hallot? :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to akoze 25-29 este ryyychlejsie? no fajn :angry: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:

to bude maxiEndzi po tatovi :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemhallot :grinning: :grinning: :grinning:

a tie flasky zhanas teda sklenene? ci plastove bez toho svinstva?
29. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sommmmm len sa v tých detských veciach nejak nevyznám maju moderne názvy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sklenene kupim aj rozbitne,to zozeniem aj tu v meste...Ale plastove chcem nejake zdravsie a antikolikove a tie,co chcem,vraj hned vypredaju aj v sklade,tak uvidim,ci ich zozeniem :wink:
29. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, co by nie? Ty by si nam mohla rozdavat rady :dizzy_face: :dizzy_face: A ako sa citis,pred operaciou? Velmi sa bojis?
29. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli figu -to čo som poznala už nevyrábaju :grinning: :grinning: :grinning:
a cítim sa divne -teším sa ako male dieta a šla by som aj hned a bojím sa ako šlak že neviem či tam aj nastupim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem čo z toho viac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus :grinning: :grinning: :grinning: Oni to stale vyrabaju,len umenili nazvy :grinning: :grinning:

A verim,ze mas zmiesane pocity,ale my Ti tu budeme drzat palciska,ako len budeme vladat a operacia sa podari na vybornu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laaabus, ved ani JA sa nevyznam...treba kukat a potom to uz ide :grinning: :grinning:

Ja som Kejli uz kupila dve flasky plastove bez toho sajrajtu: BornFree a maju aj sklene :wink: ale tie este nemam, snad jednu kupim, ked tam zasa pojdem :wink: ale kupila som od nich aj dva dudle tiez bez toho svinstva

a vanicku co? mas? na tom stojane?...pocuj a predavaju aj vanicky roznych velkosti? lebo mne sa tu zdaju vseeetky rovnake :grinning: :grinning:

Labusik a ty si deticky v com umyyvala, vo vanicke, ci velkej? :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli a čo je najhoršie najviac sa bojím toho čo sa dozviem ked sa preberiem či tá operácia mala zmysel a či sa docentovy podarý zázrak a ja budem mat nádej -inak nikto okrem manžela a vás nevie prečo ma vlastne operuju každý vie o endometrioze ale tom dalšom pre nás doležitejšom dovode nikto ani len netuší keždý vie že ja už nikdey nebudem mat babo- tak ma aspon niktop neotravuje sprostými otázkami
-lebo im je trápne sa pítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: tak som to chcela -a dufam že sa to podarý a bude obrovske prekvapko- inak potom mi poradíte ako finguju ovulačne testy ale až ked sa podarý zázrak :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labusik, no ti verim ze sa aj bojis aj tesis :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a rychlo to budes mat za sebou a potom sa tu budeme spolu teskat :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ujo docent ma urcite zlate rucicky a da ti to tam dokopy :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ovu testy...tak to je zasa spanielska dedina u mna :grinning:
29. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste zlatučke-dufam že máte pravdu a budeme sa mat čomu tešit...
ja som bola moderniše mamina a vždy som mala najnovšie veci
aj priesvitnu vaničku na kupanie čo udržiavala teplotu vody a nádherne kočíky vždy jediný v celom meste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vážne
pre Tinka som šla v 7 mesiaci kupit kočík do Prahy a potom do Brna -a mal nádherný Nemecký kočík cele mesto mi ho závidelo :grinning: :grinning: :grinning:
Andy mal dovezený z Talianska -nehorázne drahý a Robko tiež najnovší model ale kedže som už stará nazvy si nepamatám ale moje deti mali každe všetko naj... či tpo bolo prve alebo tretie.. ako jedináčik a to štvrte bude ako princeznááááá -len keby chcelo byt...
29. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi ja docntovy verím viac ako vlastnemu mužovy a to je už čo povedat kedže MOJ muž je ten NAJ na celom svete :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, vanicku este nemam,maju praveze velmi rozne rozmery,aspon tu...Ale tu ozaj kupi MM,ked uz budem v nemocke,lebo predtym budeme u svokrovcov a ti su velmi povercivi a nieco ako vanicku,pred nimi neskryjeme :grinning: Ale uz mam vyhliadnutu, maju ich v roznych farbach,maju tam aj lehatka do vaniciek,aj stojany :wink:

Dobre robis Labus,ze nikomu nic nehovorite,ludia vedia byt zli a potrapit cloveka otazkami...Takto sa vam podari maly zazrak, ja tomu verim :wink:
29. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej Labus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ty si takto frajerila? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no totok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ti fakt zo srdca prajem tu princeznicku, ta bude ina fesanda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zeeeeeeeeeee? :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
29. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laaabus, ty si zlatucka,tvoji chlapi sa pri tebe maju ako v bavlnke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok