• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: ahaaaa, tak mrcha ta vyhnala na kona :grinning: :grinning: :grinning:

tak dobru nocku mamca a SS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN+SS Labus :dizzy_face: :dizzy_face:

Endzi-dufam,ze nechytim poporodnu depresiu :astonished: Kamoska ju mala a odvtedy sa toho bojiiiiiiiiiim :grinning:
29. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak to mi ani nespominaj, ze depresia :confused: :confused: sa tu obesim asi :sweat_smile:
29. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :wink:
29. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to :grinning: :grinning: :grinning: Mna to dovtedy,kym to nemala spominana baba ani nenapadlo,ale ona chudatko to poporodne obdobie prezivala tak,ze sa vobec netesila,len veeeelmi plakala,nikomu neposlala sms,nedvihala mobil.....A teraz ide malu spapat od lasky :dizzy_face: :dizzy_face:
29. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - ja ti dam depresiu :angry: :angry: :angry: :angry: ta z nej rychlo vyliecim ved pockaj :angry: :grinning: prideme s labus na kontrolu a uvidis ten vilagos :grinning: :grinning: :angry: :grinning:
29. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Lubka :dizzy_face: :dizzy_face:
29. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok-ok, ja dufam,ze ju zo mna prinajhorsom vymlatite,lebo ja s nou neratam :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - chybala som ti? :grinning: bola som dnes na hematologii, tak este stale sa nemam pichat, vysledky sa trosku popravili a v septembri idem znovu na kontrolu :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, vcera som sa bola dat ostrihat a hruuuuuuuuza :confounded: Kadernicka sa zakecala a strihala a strihala,taaak mi preriedila vlasy,ze vyzeram ako dilino...To,ze mi ich prilis skratila neberiem do uvahy,ale to,ze mi na hlave skoro nic nenechala,uz ano :angry:
29. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - si pis :grinning: a v krajnom pripade pride aj Endzi na liecenie ako terapia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a stretli ste sa? lebo chodil za mnou a ty si mi nedvihala :grinning: :grinning: :grinning: zlaty bol , vravim mu ja to vybavim, ona pride a on nervy - ze - vaaazne? vravim jasnacka ala aj tak tam pri mne oxidoval :grinning: :grinning: :grinning: az kym som nezduchla :grinning:
29. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - to tymi uzasnymi zubatymi noznickami?
29. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super Lubka, maly Ti robi poriadok v tele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sikulko :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoooooooooj Lubkaaa :grinning: :grinning: :grinning:

no kooonecne....som myslela ze si sa stratila :grinning: :grinning: :grinning: tak to je super ze krvicka je OK :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kedy mas dalsiu poradnicku?

Kejli, no nikdy nemozeme vediet co nas chyti po porode, ze ano :sunglasses: :grinning: :grinning:
kejli - noo je mozne ze mam v tele upratovaca :grinning: :grinning: :grinning: ale asi to bude aj tym, ze nehulim a papam tu lkys listovu a pyridoxin :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dnes som zase nechala v lekarni 28 eur :angry: :angry: :angry: :angry:
29. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volala som mu pred deviatou,nechcela som skor rusit,ale dokyna nebola v sluzbe,tak mam prist zajtra o 10-tej :wink: Ale zlaty bol :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - na buduci piatok idem zubnicke :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: som ju dnes stretla, uz teraz sa bojim :sweat_smile: a na ten dalsi mam poradnu - zase im zblbnem vahu :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, Kejli....tak to by aj mna nasraaalo take preluftovanie vlasov...mam ich malo a este ich aj preiredit...no konec :grinning: :grinning: :grinning:
Lubka, ja som tam nechala podobnu sumu vcera :angry: A dnes na internetovych objednavkach-ani nehovorim :sunglasses:
Ja mam poradnu v utorok a asi mi bude merat panvuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: Huraaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ja zubatej nie som objednana...ja sa hroozne bojim :frowning2:

hihi, mna nastastie nikto nevaaazi a nebuzeruje :grinning: :grinning: ja idem 6.8. a som zvedava, ci mi daju vypit tu gebuzinu sladku :angry: :angry:
29. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ani mi nikto PANVU NEMERIA :angry: :angry: :angry: :angry:
29. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie internetove obchody strasne zeru penaaze, ze? ale i tak ma najvic stve vzdy to postovne :angry:
29. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To postovne je otras :angry: Veci su tam sice o nieco lacnejsie,ale v ziadnom e-shope nemaju vsetko,co chcem objednat,takze napr.dnes som objednavala v 3,este v 2 budem a postovne tam spravi slusnu sumu :angry:
29. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli- na ten cukor si bola u koho?

a to som len za pirule :frowning2: 12 euracov doplacam za lieky na zily/balenie a to su najlepsie a jedine na trhu :angry: :angry: a poistovna len 6 eur :frowning2: a este samoska kys listova a pyridoxin :confounded: no ale co uz, len nech to tehu prebieha v pohode a dalej :wink:

kejli - magnezko sa ma vysadit 4tt pred terminom :wink: inak predlzuje tehu a tlmi babo :wink:
29. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, ani ja som u zubara nebola-mam sukromnika, tak tam nemam povinnost ist v tehu...A ani mne panvu nik nemeria :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani neviem, ci mam daco objednavat :unamused: kamoska mi dala uz za dve tasky veci a nielen oblecko, ale novucicku zavinovacku - pouzila ju asi 3x - maly nechcel byt ani za svet zaviazany, osusku a kopu inych veci :sweat_smile: budem si musit spravit zoznam a uvidime co mi treba :slight_smile:
29. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ako sa volal,ale bola som v MC-tam je len jeden doky,co sa tym zaobera,resp sestricka,ktora to robi za neho :grinning: Ty pojdes kam?A kedy? :wink: Takze to Mg by som si obcas aj mohla supnut,ze?
29. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no ani mne nikto nekazal ist k zubarke, ale aj tak mi treba preventivku urobit a maminu sme my riadne so segoru odvapnili, tak radsej nech mi kukne do papulky :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - ja mam ist k nejakemu dr. Kolenyimu, vraj je tu pri mne, ale neviem kde :wink: musim sa objednat,ale brnknem tam tak bud. tyzden :wink: a to magnezko este mozes :wink:
29. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok