• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to ma nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis :wink:
10. aug 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, takze po porooode to zasa bude tahat doprava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - no je to mozne :wink: ale ved chces kupovat nove :grinning:
10. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaj, sak aaaaaaano....vidiiiis to, ty si lepsie informovana ako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sak ja zabuuudam normaaalka doprdaaku :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooj pipulky,

koooonecne mam pristup k netu,idem vas precitat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Veeeelmi ste mi chybali :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - tomu sa hovori tehudemencia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kejla - no konecne si sa ohlasila, uz by som ta zajtra otravovala, ze co je s tebou :angry: :angry: mas stastie, ze si sa ohlasila :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

jak sa mas? a Minikejlik?
10. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som tu-svokor ma odvolal,ukazoval mi nejake auta na nete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Este som vas nedocitala,tak plosiiiim o strpenie :wink: Mam sa celkom fajn, dnes sme mali exkurziu v porodnici-pomooooooooooooooc,uz sa to bliiiizi :astonished: :astonished: :astonished: Stretli sme aj dr.U :grinning: V piatok sa mu mam ukazat a potom prehovarat miniKejlika,nech vydrzi do septembra :dizzy_face:

Babz,ja sa zacinam bat porodu,ale pripada mi straaasne daleko...Lubka-tu panvu mi naozaj nik nemeral,to je ok?Lebo ked mi v 35tt doky povedal,ze maly ma cez 3kg,nebolo mi vsetko jedno :astonished: A este jedna otazocka-nejako sa mi zvysil vytok-co to?Normalne zo mna sem tam tecie-je to uplne riedke,ako zistim,ci mi neunika voda? :astonished: Bojim :sweat_smile:
10. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A k tej porodnici-dned prvz mi udrel do oci doktor oblecenz v oranzovom mundure a opasanz bielou gumenou yasterou :astonished: :astonished: :astonished: Baby,on bol ako masiar :grinning: :astonished: Esteze som to videla skor,ako pri mojom porode,lebo by som si myslela,ze ma idu rezat :sweat_smile:
10. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este ma napadlo-nejako som sa rozsupla v nakupovani premini Kejlika :dizzy_face: :dizzy_face: Esteze nebyvam v BA,lebo by som minula aj to co nemam :grinning: :sweat_smile: A Endzi s Lubkou-vy mate naaadherne vecicky :dizzy_face: :dizzy_face: Ja by som mala zacat pomaly prat,co myslite?A zehlit :unamused: :grinning: Prisla mi aj ta hrosikovska zavinovacka,co som sem davala link,je zlata,ale myslela som si,ze bude krajsia :sunglasses:
10. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - noo ta oranzova je nasa oblubena a keby na teba v praci 4x dene spliechala plodova voda tak pochopis, ze trenky su draha a das si aj ty taku zasteru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

neboj- maly pekne prebehne panvou ako po klzacke :wink:
10. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj a ten vytok - kludne moze byt hojnejsi :confounded: vodu spoznas tak,z e sa to neda zastavit, ani zadrzat :wink:

no a oprat by si uz ozaj mohla :wink:
10. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,ja som si aj vydedukovala,ze ked ste od vody+krvy+neviem coho,je to prakticka pomocka :grinning: :grinning: :grinning: Ale som rada,ze som to videla uz dnes :grinning: :grinning: A zo mna ta "vodićka"vzjde len ked napr lezim a vstanem (asi sa vo mne nahromadi :astonished: ),alebo sa nejakop skrutim
10. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - presne tak, ta vodicka je v pohode, ked vstanes :wink: a ked to netecie stale ked si postavena, tak je to oki :wink: telo sa uz chysta na porod, tak aj ten vytok je oki, len aby sa ti neurobila mykoza :sweat_smile: a stery ti uz brali?
10. aug 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano,stery mi brali pred tyzdnom,zajtra mam poradnu u zastupujuceho lekara (moj ma dovolenku) a uz by mali byt vysledky :wink: Chcela som sa Ta opytat Lubka-moj doky mi hovoril,ze od 36tt sa mozem hlasit v nemocnici,kde chcem rodit,ale neviem ci mozem,ale nemusim (tym padom budem chodit k mojmu dokymu),alebo musim ist do nemocnice :wink:
10. aug 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nevies nahodou,ked sa chodi do nemocnice-tak sa chodi na pasy+sono+doky vysetruje od spodu?ALebo len pasz+sono,prip.len pasy?
10. aug 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky,dnes vas nestiham docitat,lebo staaaale ma odtialto niekto unasa :grinning: :grinning:

Aaaale,abz som nezabudla-Labuska,siedmeho som Ti velmi prevelmi drzala palce,este som sa nedocitala,ako oparacia dopadla,ale tfuj-tfuj,nech si coskoro tehulkovska bruskana :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem spinkat,zajtra mam poradnu,tak prosim drzte palce,nech je vsetko ok :dizzy_face: :dizzy_face: A presne ako pisala ENdyi-miniKejlik je slubeny miniEndzolinke a naokoli odmietame nove nadejne nevesty,lebo miniKejllika ucim vernosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloo haaalooo :wink:

No koho to tu nevidiiii moje tak skoooro raaano rozlepene oko? :grinning: :grinning: :grinning: Nase Ocickooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Huraaaaaa, Kejla, sak nestras nas :grinning: :grinning: Dnes ti skocil 37tt.....bojiiiim sa aj za teba chruustik....jak hovado....ja som minule po veceri sa skoro aj rozplakala jak sa bojim porodu :confounded: :confounded:

Tak som raaada, ze ste v poriadku...badaaam, ze ste mali prudku debatu s Lubkou vcera ohladne pasov,sona,plodovej vody.....tot...ja v tom gavno vyznam :grinning: :grinning:

Vravis, ze si sa rozsupla s nakupovanim? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nooo, ani sa nediviiim, ved ty si si daavala hodne nacas, nie? teraz ta treba drzat na retazi, zeeee? :grinning: :grinning: :grinning: a to aaano...okamzite chod uz prat a zehlit :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

Ta hrosikova zavinovacka je teda na nete krajsia? mmmm, ja som si tiez jednu objednala, inu...tak to som zvedavaaa :angry: :angry: :grinning:

A doktorkovia takito masiarikovia? :grinning: :grinning: :grinning: uz len ta predstava.... :confounded: :confounded: a ze exkurzia nemocky..paaanenko...babyyyy ja chcem rodiiit domaaaa na SK....ja sa tu bojiiim a plus sa bojim este viac, lebo uz to priiide na Kejluuusku :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: SOM ZMATANAAAAA :grinning: :grinning: :grinning:

Jaaaaj Lubka, maaas ma potom na svedomiii, lebo ked sa bude bliiizit nas termin, tak ja sa zblaaaznim asik :confused: :sweat_smile:

No nist...idem ja do drogisky, nemam si cim odmachlit oci..a hahaha, vcera som si lakovala nechty na nohaach, no inaa sranda vazene :grinning: :grinning: :grinning: to ina akrobacia a fucanie do toho :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechty vyzeraju ako keby mi ich maloval skolkar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - no teda na Teba dnes riadne myslim, ale aj tak viem, ze poradna bude oki :wink:

ono mala by si chodit posledny mesiac kazdy tyzden uz do poradne do nemocky, ale ked budes rodit pri U. tak sa dohodni so svojim dr. ze mam U. dovcu a na pasy chod do nemocky, sono si vybav v MC a poom ked bude uz za dovolenky doma,t ak sa dohodni s nim :wink: :wink: dufam, ze pochopis co som chcela tymto povedat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

nemusis chodit do rizikovej amb, teda do tej kam chodia tehosky posledny mesiac - lebo to je aj taka aj taka, najma ked mas zajednaneho Dr. :wink:

juuj boze- akurat pocuvat, ze idu vyhlasit statny smutok - ako mi je ich velmi luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:
11. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooj kocky,

uz som doma z poradne,aj som medzi tym pospala :grinning: Poradna dopadla ok,az na to,ze ma zastupujuci doky G. vysetroval "kliestami",ale bol precizny-povedala som mu o tom vytoku,tak sa chcel presvedcit,ci to nie je unik plodovej vody,alebo mykoza...Som zatvorena,krcom mam asi 3 cm (ale to som mala aj v 26tt)..

Lubka-aj moj doky ma dovolenku,takze asi budem musiet ist na poradnu do nemocnice,ale ako to prebieha?Najdem rizikovu ambulanciu a co?Cakam?Alebo?Urcite tam bude milion zien a ja nemam sajnu co a ako...

Endzi-mas umelecke dielo na nechtoch na nohach? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja este nechty zvladam v pohode,uvidime,ci az do finale :grinning: :sunglasses:

Aaaaaaaaaaaaa-dnes mi zastupujuci doky meral panvu :astonished: :astonished: :astonished: A ten najdolezitejsi-stvrty rozmer mi meral tam,kde ma miniKejlik hlavku,takze to mam zmerane aj s jeho hlavkou :sweat_smile: a teraz to vyzera,ze mam panvu pooooriadne siroku,co nie je pravda :angry:
11. aug 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali-malinky su naaaaaadherneeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: RAstu ako z vody :dizzy_face: :dizzy_face: Ako spinkate? A papkate? Nikedy napis,nech si vas vieme predstavit :wink:
11. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zdravim aj Dior a Wolfi :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babusky :wink:

No prave som dosla..unavena jak pes, s prepotenou suskou....idem vetrat :grinning: :grinning: :grinning: tak rano nesviici slnko a poobede jak besneee a ja v aute peklo :angry: :grinning: :grinning:

Kejli, tak super, ze je vseeetko ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jeeeeeeej, to ti zaavidim, ze ti zmerali panvicku...ja si ju tam akurat sama mozem pomerat :angry: :angry:

Takze ty zvladas bez problemov nechty na nohaaach? tak to mas asi brusko na chrbte :angry: :angry: :grinning: :grinning: ja to idem trosku opravit, a dat druhu vrstvu...lebo vzdy ked dam dve naraz, tak mam potom rano pekne vzorky odtlacene na nich :grinning: :grinning:
No a Lubka, ta s tym minibruskom robi doma este urcite spagaty a premety lavou zadnou :grinning: :grinning: :grinning:

Bola som v DM a brachovi som kupila tie mokre utierky na citlivu prdelku bez parfeemov pre Terezku, ze u nas nie su zohnat, tak ze mu ich v lekarni objednaju za cca 100-120 SK za baliiicek (sa nepoznaju ci co?)a tu vyjde jeden na 37.50 Sk....tak som mu dnes kuupila 15baliiickov :grinning: :grinning: :grinning: ved auto to zoberie :grinning: :grinning: :grinning:

A pre nasu Endzolinu som kupila spaci vak len za 7.99 Eur :grinning: :grinning: ale velkost len 68cm..tak snad na jednu zimicku jej to vydrzi. A hlavne nechcela som kupovat tie strasne drahe (od 40EUR vyssie), lebo co ked v tom nebude chciet drichmat.....nie vsetky kinderka radi spia v stiesnenych priestoroch, niektorym musia ruky a nohy lieeeetat kade tade :grinning: :grinning: :grinning: .....kamoska mala jedno babo take, co muselo byt zabalene jak kukla a druhe neznieslo nic okolo seba, len to koncatinami rozhadzovalo :grinning: :grinning:

Ved pofotim a plus aj dnesny OPAT vacsiii bruch :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzinka,pofot-pofot...
Ja sa chystam zacat vo stvrtok prat+zehlit,nechcem to unahlit,aby maly vedel,ze este ma pockat v brusku a nie sa drat na svet :grinning: :grinning:

A to meranie panvy ani nemuselo byt,ved mi don zaratali rozmer hlavicky maleho a budu si mysliet,aku mam maxipanvu,ze musi prejst...Mimochodom-meral mi to normalne oblecenej v rifliach,a v tomto stadiu tehotenstva to uz naozaj nemuselo byt :grinning:
11. aug 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiez kupila do porodnice utierky na ritku z DM-ka na citlivu plet,ale este som nestudovala,ci su bez parfemov...Stali nejakych 80,-SK-takze ty si ich zohnala za vybornu cenu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - aj ja som prave prisla- som zchodena ako hovado, ael prave som dotlacila svadobne kolace, tak mi je uz lepsie :wink:

endzi - no neboj, uz aj mne bruch narastol a tiez mi treba prelakovat nechty :confounded: ja si vykladam jednu nohu na druhu a tak lakujem :wink:

kejli - kliestami? jaaaj stara skola :unamused:

no a do poradne urcite nechod v pondelok ani v piatok,tam je najviac ludi :unamused: najlepsie je ist okolo osmej na pasy na prijem, potom sa pomotat do mesta a okolo jedenastej na sono a amb, inak tam vysedis dieru :confused:
a ak budes chciet mozeme ist spolu, ak nebudes mat TM so sebou :wink:

juuj zle mi robili - to znamienko bol hemangiom, tak ze dame ho prec- vypalovali mi to elektrikou :angry: bez umrtvenia - bolelo to poriadne a mala som to na lavom prsku, take ich mam fajne cilive - no zazitok na hovado, som tam prepotila plachtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: a teraz ma to boli :frowning2:
11. aug 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli a kolko ti nameral ten rozmer?
11. aug 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-veru,kliestami :angry: Ten posledny rozmer mam tusim 21,ale vazne tam mal maly hlavicku,este sa nou aj mrvil,ked mi tam prilozil ten nastroj...A veeelmi rada s tebou pojdem,len od buduceho tyzdna nahadzujem setriaci rezim,aby som neporodila cez dovolenku dr U.

Inak-pozerala som na tie obrusky na ritusu z DM,co som kupila- a su bez parfemov a s pridavkom pantenolu.Tak su asi take iste ako v NL :wink: Citala som na ne same chvaly,tak dufam,ze budu dobre :wink:
11. aug 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla - ja ma 20, asi :wink: mna tiez nemerali, ale viem, ze bola v norme este na skole :slight_smile:

neboj, to je oki, cize ju mas okolo 19 a to je akurat :wink:
11. aug 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok