• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
caute nakupovacky :wink:

ja mam naaaadhernee hladke paticky :grinning: :grinning: :grinning: a orandzove nechtiky :slight_smile: a tlacim prave medvedov od hariba :sweat_smile:

no aj ja som pokukovala po tych dekach a fusakoch do autosedacky, ale chcela by som to vidiet nazivo a najma este nemam sedacku, tak len dumam :wink:

Kejli - no ja sa tej elektrickej bojim, ja mam dobru skusenost s pistolovou od aventu a asi aj pri tej skoncim :slight_smile:

endzi - a cierny fusak je oki, ved aj tak ho zakryjes nanoznikom, nie? :wink: nahodou musi byt pekny s takou kanarikovou :slight_smile:
25. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaaa, caf ty orandzove nechty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a veru, paticky by aj mne mohol niekto oskrabkat :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka, presne...najprv treba kupit autosedacku a az pak ingrediencie don :grinning: :grinning:

Mne Endzolina aj dnes rastie..ja mam uuuplne napnute brucho a slivkove...tak ako keby padalo dole...ze mi to nestupa hore, ale taha mi kozu dole :confounded:
a vecer ked nemam ten vankus pod pupkom, tak ma to boli...a celkovo ma bruch omina a pobolieva kazdy den...a o tvrdnuti ani nevravim...uz to ani neratam :confused:
25. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka a komodka je v akom staaadiu? :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka prave pozeram do tvojho albumiku a vidim, ze ti tam svietia az 4 tie tickery...no ja som mala 5 a pred par dnami som dostala IP od admina a ze mozem mat len 2, inac mi vymazu cely album :angry: :angry: :angry:

tak ja len aby si vedela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keby ti naaaahodou zmizol albumiiicek :grinning: :grinning:
ale pokial ta nikto neiformoval, tak kakaj na to :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak prave lochtam magnezko...pupik mam jak cihlu :unamused: a idem veru asi si lazkat a polustit nejake kriizovky, nech odplasim trosku Alzhina :grinning: :grinning: :grinning:

Kukucky DN+SS...pekne si poklopkajte po brusenach, ze tot Endziny zdravia :grinning: :grinning:

PS.:....Laaabus, nejako dnes nestiihas...snad sa este nemordujes s gulkami....ci? :grinning: :grinning: aj tebe cmuk a DN :dizzy_face:
25. aug 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - no komodka je v stadiu robenia - cize u su skoro hotove sufliky a z casti aj korpus - len som sa motala dlho a mm nemal kto pridrziavat dosky :sweat_smile:

to fakt? preco sa im nepacia nase tickieriky? :confounded:

takze ta Endzolina taha :confused: hm mna vcera ominalo brucho, ale dalo sa to vydrzat :wink: dnes je to fajn, zatial :grinning:
25. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - kjasne brusko mas :wink: a aka si peknucka tehula :slight_smile:

aj ja ti zelam sladke sny, samoska aj zvysnemu osadenstvu :grinning:

idem aj ja si umyt klofaky a sup do postielky, dako sa mi zatvaraju oci :sweat_smile:
25. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha ja som tu dnes prva? :confused:

tak dobre ranko vsetkym :grinning:
26. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :wink:

no teeeda Lubka...posledna si odisla odtialto a si tu aj prvaaaa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nezvyk :dizzy_face:

super, ze ste uz pri sufliiikoch :grinning: :grinning: a to je jasne, ze bez tvojej pomoci robota stojii :grinning: :grinning: :grinning:

dakujem za brusko...ale fakt zvajicovelo od minuleho tyzdna :confused: :sweat_smile:

vecer som mala interesting noc...alarm na aute mi pipal az tri krat...okolo 3:20, potom 4:10 a 5:20...no iny naacvik som mala :angry: :angry:
teraz neviem, ci ho chcel niekto ukradnut, alebo si v nom santila nejaka MUHA bzukava :angry: :angry: no ale bala som sa...ved viete, kolkym sa stalo, ze par dni nove auto a bolo fuc...tak som striehla jak sup...EndziSlifka kopala, sak sa ani nedivim, jak zacal ziapat ten alarm, tak som vyskocila ako strela, srdce v gatoch a potom som este smiiirovala z okna 10 minut, ci tam nie je nejaky pohyb....aj mama s ocom boli vonku....no detektivka

ono teraz o dva domy dalej vykradli susedovi auto a aj hlasili u nas v rozhlase (ktory mam chut odstrelit, bo ziape jak saleny), ze si mame davat pozor na zlodejov... :rolling_eyes:
26. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
Endziiiiiiii aj ja som mrkla- nádherná tehulka si aj ja chceeeeeeeeeem
Lubka ty si kedy dávala posledne fotečky mám hladat?
Kejli kedy odfotíš kočík?
26. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.
Tak vás zasa po dlhej dobe zdravím. Máme sa fajn, bambuľky krásne rastú,momentálne vážia: Danielka 4050g a Miška 4195g, takže pekne tlstneme :grinning: :grinning: :grinning:
Počas dňa sú väčšinou bdelé a všetko sledujú a počúvajú, v noci spinkajú tak 4-5h nepretržite.
Mlieko mám zatiaľ tak na 3-4 dávky denne pre každú dcérenku,tak myslím, že je to celkom fajn :wink:
Ja sa stále učím nevšímať si ako všetko nestíham, ale veľmi sa mi to nedarí :angry: :angry: :angry: a tak mám občas depky...ale to časom prejde, teda všetci mi to hovoria :dizzy_face:

A vy sa ako všetky máte?
Endzi, Kejli, Lubka...tehuľkovanie je ešte stále krásne??? Verím, že určite, mám to ešte v živej pamäti :grinning:
Labus, luly, tinka BM...ako pokračujete a čo máet nové?

Babuľky...stále na vás myslím a je mi smutno, že tu s vami nemôžem byť každý deň alebo aspoň častejšie, tak ak budete mať nejaké stretko, dajte vedieť,rady s malinkami prídeme :grinning:

pridám nejaké aktuálne foto, tak mrknite :wink:
26. aug 2009 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali - rozkosne su krasavice :grinning: :grinning:

endzi - no tak ti muselo aj vytravit z toho telocviku :grinning: :grinning: :grinning: ale nedivim sa ti, ze sa bojis o tatosa :dizzy_face:

no sufliky su uz namontovane, zachvilu to bude cele hotove, mm je uz chudak tiez zrobeny ako kon :sweat_smile: a mam taky pocit, ze bude kus vysoka ta komoda - si budem musiet hadam daky hokerlik zabazpecit :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon budem vystreta a nebudu ma krizovatky boliet :slight_smile:

no idem si pre hrozno ku kamoske , aspon mi trochu snitzle vytravia a potom budeme pokracovat v praci - ked bude hotova, hned hodim link :grinning:

labus - fotim sa tak kazdych 5tt, tak este mam cas :wink:

inak som prisla na to, ze mam vele dovolenky :sweat_smile: a kym sa doki vrati z tej svojej, tak uz si ju nestiham celu vybrat :sweat_smile: no ved dako bude :wink:
26. aug 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

prave som prisla z lekarne a nakupila blbosticky....takze zasa mam pripravenych na vas par otazociek :grinning: :grinning: ale az neskor...idem si lahnut, sak som mala buurlivu noc :grinning:

Labusik, ahojky :wink: co mame dnes nove? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzaliiii, no heeerecka.....tie tvoje Malinky su k zozraniu...a zda sa mi podla tej jednej fotky co mas s TM, ze sa podobaju nan ho...ci? su krasnucke....a to je super ze mam mliecko...len nech bumbaju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka, tak komodka uz aj pomalicky bude reaady...tak snad nevadi, ked je vyssia...teda ak nebudes ruky natahovat hore :dizzy_face: :grinning:
26. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze maaaS mliecko, som chcela napiiisat.........ale aj ja by som mohla mat, na nie? :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeej,malinky su naaaadherneee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ahoj Zuzali :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka-ja som pred nastupom na MD necerpala ziadnu dovolenku,to nemusis...Ked si na PN tak sa to totiz neoplati.Ja som PN potiahla az po nastup na MD a dovolenku vycerpam po ukonceni MD a pred nastupom na RD.Takze-polopate-po polroku nenastupim hned na rodicovsku,ale vyberiem cca mesiac dovolenky a az potom po pojdem na rodicovsku,ktora je tak uuuboho platena :wink:

Na komodu som zvedavaaaaa :slight_smile:

Endzi-ani sa necudujem,ze sa bojis o tatosa...Ale nemas nahodou zle nastavene tie senzory na alarme?Lebo MM pravdepodobne ma a tiez mu huci aj ked fuka silnejsi vietor,ked stoji pod stromom atd,musi si to dat skontrolovat,lebo po tom,co mne auto slohli (to ani neceklo-ako mi povedali policajti,ak vraj auto kradnu profici,nie je sanca,ze by sa alarm spustil :angry: :angry: ),tak sa bojime vypnut ten alarm...
26. aug 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyy,ja by som chcela vediet,kedy budem rodit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A chcela by som vediet,ze az v septembri :grinning:
26. aug 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimochodom Endzi-teraz ma napadlo,neviem ci si pocula o poporodnych vlozkach a ci ich maju v NL...To su take nesympaticke,pomerne hrube,ale nemaju foliu,ani tu zrazaciu vrstvu,takze sa rana rychlejsie hoji.Skus si zohnat v lekarni,ja som si kupila 2 baliky a dnes som chcela treti a nemaju,vraj je nejaky vypadok dodavok,ale v BA mozno zozenies...Zajtra skusim poslat MM pozhanat,lebo 2 baliky budu asi malo :sweat_smile:
26. aug 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3199190&vReferer=
no a je to hotovo :wink:

kejli - aj ja by som chcela vediet kedy to bude :wink:

akurat mi pokazili naladu hned dve veci :angry: BA sa zajtra nekona, svokrovcom posunuli let na noc, cize som donakupovala a oproti nasim v dome idu otvarat krcmu- no radost :angry:
26. aug 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda Lubka....to je ako z obchodu.....fakt kraaasne je to...ze zdravim M a spytaj sa, ci berie nove objednavky :grinning: :grinning: :grinning:
A ta krcma pred vasimi....tak to bude na obesenie!!!!!!!!!!!! uz je to na 100% schvalene??? :confused:

Kejli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: termin bude v septembri a basta fidli :grinning: :grinning: :grinning: moooze byt? :grinning: :grinning: :grinning:

Ten moj alarm...nieco bolo asi vnutri, moj oco s nim aj mykal, myslim s autom, kyvalo sa a alarm nist..ticho...a dnes som studovala knizku, ze podla toho LED svetielka, co blika v aute sa da zistit, ktory okruh bol naruseny, ci dvere, ci okno, ci batozinovy priestor atd atd.....ale gavno som z toho vykoumala....lebo to svietielko blikalo jak salene a podla navodu mi to k nicomu nepasovalo...tak som z toho jelenica :rolling_eyes:

A tie vlozky mam uz doma zaparkovane v krabici, dva baliky som kupila pred tyzdnom...ale vidim, ze asi malo :confused: vyzieraju teda nemchutne...jak vycpaaavky, co sa nosili na bluuzkach dakedy :grinning: :grinning: :grinning: take tie velkeee :grinning: :grinning: co sme vyzerali jak rugbistky :grinning: :grinning:

Chcela som sa spytat..tusim ste tu spominali Bephanten (ci tak dajako), mozno som to citala inde ehm :grinning: ...tak som ho kupila, ale necitala som este navod...ked to pouzijem na didy, tak to treba zmyt pred kojenim? :confused:
a tento isty krem je aj na zapareniny, hej?

lebo dnes som kupila aj Sudocream (kua drahy ako cert) a ujo lekarnik vravel, aby som ho nepouzivala casto, len na emergency zaparenu, rooode prdel :confused:

potom som chcela sietove gaturky...mali len tie pratelne a len LARGE...tak som jedny vzala na skusku...k mojmu podivu, suu mi dobreee...neviem ci by som narvala SMALL na seba :grinning: :grinning: takze zajtra dokupim este asi 4ks...jednorazovky nemali v tejto nasej drogine

kupila som aj ten lekarensky olejcek aj normalny Aviril, takze mozem mazat vsetko, aj vratane nabytku :grinning: :grinning: ale neviem ktory pouzivat :confused: ujo lekarnik vravel, ze ten lekaaarensky len v pripade, ked ma mimi suchu pokozku, ze ked sa supe az...tak neviem...

pytala som aj klobuciky na diduse...ale neviem ci to treba teraz kupovat a plus pytal sa ma aku velkost chcem...tak som pozerala, ze noooooo tak to nemam sajnu...ale urcite mensie nez klobuk na hlavu.... :grinning: :grinning: tak mi povedal, ze to nech radsej neskor si kupim....takze tiez neviem, ze co robit

aha, a este otazka na ten Rosalgin...tam je vela druhov, ze roztok, cipky...a je to drahe, plus aplikator ci co...tak sa pytam, ci to treba? :confused:

a laaast kwestion: mam si kupit aj ten YAL?

vdaka za postrehy od hocikoho :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to vidim, ze budem mat doma kopu putchovin :angry: :angry:
26. aug 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-kraaasna komoda :dizzy_face: :dizzy_face:Ste sikulkovia :grinning:A ak by bola vysoka,budes prebalovat v stokliach :grinning:

Endzi,tak preeeeesne tento problem s alarmom ma MM...Najlepsie na tom je,ze ked ho daval kontrolovat,vyhovarali sa,ze mal vo vnutri urcite muchu a to bolo prosim pekne v decembri :grinning: :grinning: :grinning: Tak asi nemal,noooo :grinning: :grinning: :grinning: :angry: Ale je to radost,ked tak zbytocne huka a keby k niecomu prislo,tak nezahuka :angry: Najlepsie na tom je,ze ked vypol vnutorny senzor,ten aj tak fungoval,takze ´tam asi budu popletene tie obvody,ci co...
26. aug 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - no rosalgin si kup na riedenie, ten prasok :wink: to si nasypes do flasky so sosacik - rajec napr, rozriedis s vodou a striekas na susuru :grinning: :grinning: cipky by ti 1. vypadli, 2. neviem ako by si ich do ubolenej susky pchala :sweat_smile:

krcma vraj este nie je schvalena, ale nasi tam nemaju trvaly pobyt,len obchod, ale byvaju tam, tak asi sikovno pojdu si ho tam nahlasit :wink: dufam, ze to vyjde, lebo uz sa za to povadili poriadne :angry: :sweat_smile:

a YAL - no neviem, viem, ze v Rakusku babice davaju nejaku zmesku s ricinovym olejom vypit tehoskam pred porodom - to ta vycisti a aj rozbehne pekne kontrakcie :wink: musim to niekde vynurat a vyskusam aj na sebe :grinning: :grinning: :grinning:

no nic - idem si vylepsit naladicku - idem s dvomi kocikmi von :wink:

papa zatim :slight_smile:
26. aug 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten Bepanthen som este nestudovala,tak neviem,ci sa musi zotierat,ale dava sa aj na zapareniny...
Sudocrem mam aj ja :grinning: Aj tu rybaciu mast :grinning:

A nohavicky nam na kurze kazali kupit XL,tie som zhanala,ale mali len M a L,tak som vzala L :grinning: A klobiciky na bradavky teta lekarnicka odhadla od oka :grinning: :grinning: vraj-tieto vam budu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Rosalgin mam ten roztok,kupila som aj sprej Dermo chlorofil-ten si velmi chvalia a lahsie sa aplikuje,tak uvidim,co poskusam.K tomu Rosalginu som si kupila striekacku a jupikovsku flasku :grinning: :grinning: :grinning:

Yal nekupujem,tu davaju klistir,ja chcem,aby ma precistili poraaaaadne,aby som po porode nemusela spinit sitie aspon par dni :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a s tou krcmou to je sila Lubka :angry: Drzim palce,nech to vasim vyjde :wink:

Ja mam dnes taku divnu naladu,resp.nemam naladu,ze je to hrozne...A svokor prisiel do nasej kupelne pozriet,ci nam netecie vana,najlepsie na tom je,ze som si vcera umyvala vlasy a nestihla vycistit odtok,lebo som sa uz nevladala s bruchom zohynat...Taaaak si tam najde moje kraaasne vlasky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. aug 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem pipulky :wink:

Tak zajtra kupim ten Rosalgin-prasok a tie klobuky maju tusim aj v NL, aj v BabyMarkete som ich videla, ale som si nevsimla, ze by boli podla velkosti :confused:
A ten YAL asi kupim, lebo fakt nemam sajnu, ci robia v NL klistir...radsej sa teda poseriem doma :grinning:

Tak nakoniec som dobre kupila tie L sietovky :grinning: :grinning: tak potom nechapem, kto si oblecie tie S...deti, ci co? :grinning: :grinning:

K tomu Rosalginu...takze tam je dolezite si postriekat tu ranu, hej? alebo pooblievat, ci ako to normalne povedat. a keby som si kupila nejaky rozprasovac? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka, noooo vyskusaj teda ten ricinovy olej...leeenze to uz bude pre mna neskoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon poradis Laaabuske a ostatnym koculdam :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, noooo ked svokor uvidi tie chlpizne tak ok...horsie by bolo keby sa kupkal a myslel si, ze su jeho :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jeho byt nemozu,lebo on sa v tejto kupelni v zivote nesprchoval :grinning: :grinning: :grinning: A nad tym rozprasovacom som rozmyslala aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

V tych nohavickach podla mna vo velkostiach nie je skoro ziaden rozdiel,preto maju vsade len L,max L a M na vyber...
26. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli :grinning: :grinning: :grinning: no ale chudak, keby sa sprchoval, tak by mohol sok zazit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takze budeme si nase susky rozprasovacom striekat? jak kvetinky ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jaky komfort :grinning: :grinning: :grinning: ....sak pockaj...este budeme skuvinat ako to stiiipe :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda zasa ste toho popísali....
Zuziiiii ahojjjjj idem mrknut fotečky a boskaj babulky
a vy moje tehulky boskajte pokladíky v bruškách
26. aug 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooo Zuzka z mužíčkom sme maličke obkukali čo to šlo su neskutočneeeeeeeeeeeee a ake su už velke a baculky jááj su nádherneeeeeeee
Lubka komoda je perfektnáááááááááááááááááááááá aj vankušik čo si ušila
26. aug 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok