• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
labus - tak drzim palec, aby ta dovca vysla :wink:

kejli - no povedz TM, ze skor ako o 6tt to neuvidi, tak nech nerobi drahoty :angry: :grinning: moj svagor sa ma po troch tt po porode pyta - ze fakt este nemozeme? vravim . no nie, nechcel si predtym tak mas smolu :angry: :grinning:

a asi sa rozhodne podla nalezu a podla toho ako bude pisany na operacke :wink: ale asi tam aj tak ostanes, trosku postura a aj kontrakcie sa rozbehnu :slight_smile: a on bude mat cez vikend klud :grinning:
3. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuki kuk :wink:

Zdravim vospolok :dizzy_face:

Fuuu, som si vydychla, kedze tu este stale vidim Kejlusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kejlik je teda ale poslusny syncek, ked pocuuva mamu naslovo, aby este ostal dnu :grinning: :grinning: :grinning: ale zjavne manzel neocuuuva :grinning: :grinning: ale tak sa chudacisko asi boji sexúúúvať :sweat_smile: :sweat_smile:

Labus, no kludne chodte aj cez tu Vieden...ked to moji rodicia zvlaadli, tak vy urcite :wink: Tak ci tak som zvedava, kam nakoniec poletiiite a kedy :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka, aj teba boli chrbatik? Aj mna...nie moc, ale boli :confused: a to moje spanie..ani nevravim :angry:
V poslednych dnoch Endzola moc nekope :confounded: len tak nadranom sa trochu prevali, cez den minimalny stuchanec...co je ked jej nieco je? bojim bojimmmmm :cry: kontrolu mam az o cca 10dni :confused:

Dior :wink: ja mam tiez len Decapeptyl a aj to v NL :confused: dufam, ze zozenies, co potrebujes...raaada bych pomohla, ale nemam co potrebujes :pensive:
3. sep 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa skoro som zabudla :wink:

sa mi snivalo, ze mi Kejla poslala video, ze ako porodila, bola na posteli s JM a ako si Kejlika vytiahla a potom polozila na jej brusko...a samozrejme vsetci boli obleceniii :grinning: :grinning: :grinning: sak som to ani v tom sne nechapala, ze ako to ze je obleceny maly :grinning: :grinning: :grinning: ...no haluze

a druhy sen...ze som JAAAAA rodila, ze mi uz pomaly hlavicka trcala a ja som behala vsade jak salena, ze robte niekto nieco a nikto nic....tak som si lahla akoze na chvilku a hlavicka zaliezla spat a vsetko bolo oukej :grinning: :grinning: :grinning:

no veru...ide mi to na mozecek :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziiii ty máš sny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak - poletíme z Viedne tak či tak...čakám či mi kolegyna dá vediet že jej zmenili termín na týžden pred alebo po... že jej ani jej mužovy by to nevadilo... a šli by sme na ten CYPRUS.. z odletom z Viedne ale tam na Cypre by bol náš slovenský delegát zo Saturu.. tak letisko vo Viedni nejak zmákneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a z Viedne sa dá letie až do konca oktobra :grinning: :grinning: :grinning:
a terazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: práve ked som šla do Ck tak mi volal štelcl skoro som skolabovala...
že nestíha ale že nezabudollllllll a vraj mám počkat tie 3mes. a íst na to vyšetrenie ako to z vajíčkovodom vyzerá a zavolat mu tak či tak že je velice zvedavý a podla výsledku sa dohodneme ak bude čo len trošku špatný idem okamžite na NATIV a le ak bude preichodný ten krpec že je na mne ako sa rozhodnem že možem skusit ak ma budu prísne sledovat..a ak sa nezadarý do februara tak možem zavolat a vlítnem na TOOOOO
on je proste svetovýýýýýýýýýýýýýý žiadne nahováračky alebo tak a asi je aj on zvedavý že čo z toho bude ...ale povedal že je doležite mojhe rozhodnutie ako poviem tak ..na to vlítnem
3. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli ako ti jeeeeeeeeeeeeee?
Endzi,Lubka babulky boskavam pokadíky a Kejli myslím na vás každu minutu
3. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

Kejla je este cela - som ich stretla s JM v MAXe :grinning: :grinning: :grinning: JM mal taky pohlad srnky, je vyplaseny ale Kejla ta sa usmievkala :wink: brucho ma ako balooooon :confused: ja pri nej vyzeram ako prerastena :confounded:
aaa dostali sme kjasneee ponozticky pod tety Kejli :slight_smile: ze dakujemeeeeee :grinning:

labus - tak ty chces na to vlitnout - hmmm ocuvaj a budes ty v LV ked bude jarmok? :fearful: ved ja sa tam chystam :slight_smile: :grinning: :grinning:

endzi- takze rodis uz vo sne? teeda a hlavka vliezla naspat - no hold tento svet je nahouby :confounded: mne sa snivalo ze kamosku co s nou chodime s tym kocikom, ze ju vcucli vytahove dvere :confounded: :grinning: lebo chodime tak, ze najskor ja - potom tam vlaci kocik a potom ona - sem ta si aj suchne ritku o dvere :sweat_smile: a normalka ju to vcuclo :confounded:

a potom sa mi snivalo, ze vidim ohen - vsade dookola :unamused: a v snari na nete som nasla - ze mam cakat radostnu udalost :wink: cize Kejla - cakaaaaam, potom pojdem dakam ratovat TM do podnikov :wink:
3. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdar-zdar kocky :grinning: :grinning:

Jasnacka,ze som cela a citim sa tak,ako by som tak mala ostat minimalne do decembra :grinning: :grinning: Predtym mi natriasacky v aute vadili,hned mi tvrdlo brucho a teraz?NIC :grinning: :grinning: :grinning: Tak by asi Kejlik pockal aspon do toho 7.9.,uvidime,co povie ujo dr :wink:

A aky mam 6.zmysel?MiniLubkovi som vzala ponozticky a koho nestretnem? Lubku :grinning: :grinning: Aaaa-je kocica,brusko take akurat,a stiiiihla....Neviem ake mate doma zrkadlo Lubka,ale treba ho vymenit :grinning: :grinning:

Endzoliiina-taketo sny ty mas? :grinning: :grinning: Pozerala som tie ponozticky aj pre Endzoliiinku,ale nevedela som,ako Ti ich dorucit :unamused: Skodaaaaa,mohli sme mat take konikovske-nevestovske :grinning: :grinning:

Labus-super,ze poletite :dizzy_face: :dizzy_face: Tesim sa :dizzy_face: :dizzy_face: A poriadne si to tam uzite :dizzy_face: :dizzy_face:

DIor,az teraz som si precitala o liekoch,ale zial nemam ziadne....Veeelmi drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ak sa neutopím tak to už budem doma je to len na týžden :grinning: :grinning: :grinning: takže ma prídeš pekne nakazit :grinning: :grinning: :grinning:
Kejli vravela som chalani su bojkovia najskor plašia a ked maju íst na vec sa zlaknuuuuuu ved v brušku im je dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
babulky ja mám pocit že aj v Brne su zvedavý čo taký krpec - to ako moj vajíčkovod dokáže.. len čo jááááááá sa po toto od strachu ked budem čakat výsledok po // prvý UTZ bude strašný asi skolabujemmm
Kejli nezabudni medzi kontrakciami sms aby som vedela že už rodíte a budem duchom pri vás :wink:
3. sep 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne baby,ja poslem sms,ale aj tak dufam,ze dr povie,ze v pondelok :grinning: :grinning: :grinning: Jednak mame v nedelu oslavu :grinning: jednak je 7.9.v nasej rodine den,kedy maju dvaja clenovia narodky :dizzy_face: :dizzy_face:

Labuska-oni su urcite zvedavi,a vy ich prijemne prekvapite :wink: Ziaden nativ nebude potrebny,vajickovod budes mat krasne priechodny a TM na bojovnikov ok,tak nebude dovod :wink:
3. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no fesacke su tie ponozky, aj mm ich okukal :wink: sa bojis, ze to bude uz zajtra, vsak? :dizzy_face: no ja som teda zvedava :wink:

labus - no dufam,ze pridem na ten jarmok :wink: potom ked Kejla porodi, tak dufam, ze sa dovalis do NR, pojdeme miniKejlika okukat :slight_smile: teda ja sa tam isto nasackujem skor - uz ked tam robim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ci Kejla chce ci nie :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chcem,chcem :grinning: :grinning: :grinning: A tie ponozky mam aj ja rada,su ako zmenseniny dospelackych,beriem z nich aj do porodnice,aby Kejlikovi nebola zima na nozky :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - jasnacka :wink: treba mu vziat aj do porodnice :slight_smile: a nezabudni vziat aj rukavicky, aby sa nedoskriabal :dizzy_face:
3. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano,mam aj tie :wink:
3. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne že sa dovalím do Nr ale až ked mi buduci týžden ukončí PN
3. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - oki :wink: vobec o tebe nepochybujem :slight_smile:

labus - tak ju vynurame niekde, ked nebude uz v nemocke :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: jasne vynurame ja sa chcem pokochat Kejlíkom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vraj je to nákazlivééééééééé a ešte tvoje bruško k tomu a mám 4 syna jak vyšiteho :grinning: :grinning: :grinning: cukríčka v ružovom :grinning: :grinning: :grinning: raz som počula že v polsku obliekaju deti naopak chlapci v ružovom a dievčatá v modrom - tak sa budem tvárit že som Polka
3. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - no my ta tak nakazime ze bude dve labusky, aby som si mohal vybrat nevestu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
Kejli neviem či sa ešte ozvem pred tým ako porodíš,tak držím palce,aby všetko dsobre dopadlo
zdravím samozrejme všetky,pá
3. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika - caf :wink:
3. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: :grinning:
Vikuš ahoj a drž sa :wink:
3. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - je ti daco smiesne? laskavo odkaz tm ze u nas je fajn material v brusku, tak nech sa postara o nejaku sikovnu kocku ako ma manzelku :wink:
3. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, všetky zdravím a prajem krásne sníčky :slight_smile:

Kejluška...drž sa, myslím na teba :dizzy_face:

Endzi...máš pravdu, malé sú celý foter :grinning:
3. sep 2009 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky,dakujem za priania,ste zlate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale ja mam naozaj pocit,ze sa Kejlik este nechysta narodit,ved uvidime...teraz ma spokojne kopka,brucho ako naschval-netvrdne...

Mna trapi to,ze maleho neprinesieme z nemocnice do svojho,u nas su take zvyky,ze najblizsia rodina=surodenci+rodicia pridu babo pozriet,kym je malicke a to nebude mozne,lebo svokrovci si to nezelaju,ze az ked budeme v byte...Tak asi aj oni pridu do porodnice,ale to nie je ono,asi ma chapete :frowning2: Ja viem,ze si nechcu dat narusit sukromie,ale budem sa citit strasne sama..No co,nejako to prezijeme,zajtra na mna myslite,nech je tak,ako ma byt :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: odkázala som a smial sa ako divý že sa vynasnaží a že aj dve by spravil ak by len na nom záležalo :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzka ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
3. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vsetky kaaaaaaamosky :grinning:
Len rychlo nakukujem, ci je este miniKejlik v mamine...kukam, ze je...tak faaaaaaaaajn :grinning: :grinning: fuuu :sweat_smile:

zajtra myslim na teba Kejlik a uuuuuuuz sa neviem naaasho zeniiicha dockat :wink: som zvedava, co povie dokino zajtra :wink:

DN+SS babulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko
KJLIIIIIIIIIIIIIIIIII myslím na vás a držím palce
Lubka,Endzi ako ste sa vybuvali?
Vikuš v pondelok nastupuješ tak sa drž a nech to ide hladučko ..a krásne sa vybuvaj budem na teba mysliet
4. sep 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - strasne na teba myslim uz odkedy som otvorila oko :wink: som napruzena :zipper_mouth: len musim is do drogerie - nejako moc tlieskam po byte, tak idem vykynozit mole :angry: :angry: :angry: ale stale cakam :wink:

labus - no aspon dakoho som pobavila :grinning: :grinning: :grinning: ze ho zdravime :wink: a vyspala som sa celkom oki :wink: maly je zatial poslusny, v noci ma nebudi, ale ked mm zazvoni budik, tak uz aj maly je hore a nie a nie ho presvedcit, ze este si mozeme schrupnut :confounded:

no idem sa poobliekat :wink:
4. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj kocky,

som domaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a celaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nalez mam vraj ten isty ako v utorok,akurat na CTG bola len jedina kontrakcia,nie x pravidelnych,ako naposledy :wink: V pondelok vraj mam prist aj s taskou,vraj nieco vymyslime...A som naozaj rada,lebo dnes som uuuuplne rozbita :sweat_smile:
4. sep 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli čo som ti vravla ked čakáš chlapca vždy je to takto najskor to začne a potom ked už sa maju narodit sa zlaknu 3x som to zažila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak viem čo vravým - uži si výkend a spanie lebo toho budeš mat o pár dní akutny nedostatok :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no nakoniec som bola az v Galerii, ale myslim na Teba stale :wink: cize este sa nejdes rozpadnut? no teda krpec ma cas, ved mu je tam dobre :wink:

no nakupila som take lepkave pasiky na moliakov a kupila som aj biolit na mole, a dalej uspesne tlieskam :angry: len zase som prehadzala skrinu v kuchyni a nic tam nie je :angry: no nabuduce ked pojdem do ikei, tak nakupim zatavracie dozy a vsetko pojde do nich, uz to inak nevidim :zipper_mouth:
4. sep 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok