• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Lubka-MM si naopak mysli,ze by som mala cele tehotenstvo prelezat a potom porodit sekciou :sweat_smile: Lenze prelezat sa 9 mesiacov neda a sekcia tiez nie je na poziadanie a bez rizik,takze ak by sa dalo,ja by som mala radsej nekomplikovany bezbolestny prirodzeny porod :grinning: :grinning: Nerealne,ze?Ale viac ako bolesti sa naozaj bojim toho,ze maleho nebudem vediet vytlacit-to je moja fobia...
Dnes som stretla kamosku,ktora rodila u dr.U..Odtiekla jej voda,tak mu volala o pol jednej v noci a bol v pohode,chvalila ho,ze jej zachranil tehotenstvo,lebo prvykrat bola na sale v 31tt a on jej ho udrzal do 38tt :dizzy_face:

Labus-ja si myslim,ze by tehotenstva mali byt na striedacku,prve muz,druhe zena atd :grinning: :grinning: :grinning: Len potom by sa to prve asi staaaale donekonecna odkladalo,ze?
5. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde su nase ENdzoliiiiny? Balia?
5. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli asi balia... a áno to by sa rodilo podstatne menej detííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a sex by už nebol to čo je lebo ak by aj chlapi rodili ani sex by nechceli od strachu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laaabuuuusss :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To si vystihla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe baby ste tomu dali :grinning: :grinning: :grinning:

ze chlapi rodit, to by teda dopadlo :unamused:

kejli - no tak mm je iny ako tvoj :confused: ale co uz, ale s detmi mu to ide, tak dufam, ze aj s nasim to pojde :wink: :slight_smile: bude musiet :angry: :grinning:
ja mam fobiu zatial len z toho ci donosim a ci bude v poriadku - stretla som sa s vela zlymi vecami, tak mna to strasne trapi, porod uz dajako prezijem akykolvek, le aby drobec bol oki :sweat_smile:

labus - menej deti? ja myslim, ze by sme vyhynuli :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,neboj-vynosis a porodis ani nevies ako...Videla si toho iste vela,to keby som videla ja,tak mam doma sono a kontrolujem vkuseee.....A druha polovica tehotenstva leti...Najma od toho 34tt,to uz ani nestihas ratat v ktorom si tt...Mne napr.dnes pripada,ze mam pred sebou aspon dva mesiace a prd...V pondelok mam byt zbalena a nastupena do nemocnice :sweat_smile:

Stale rozmyslam nad tou zajtrajsou oslavou,keby bolo na mne idem,ale s MM dnes nie je rec,lebo je nizky tlak :grinning: :grinning: :grinning: V meste som ja behala ako srna a jeho boleli nohy,potom ruky,potom nevladal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No chlap :sunglasses: A nastval ma,lebo po x tyzdnoch som sa isla pozriet na byt-mame tam rybicku a mala som divny pocit....ale stale tvrdil,ze sa ma fajn,ma cistu vodu a bla-bla...Pridem tam,rybu nebolo vidiet,lebo voda v akvariu tmavo hneda!!!!!!!Chudera ryba mala namiesto bieleho brucha cierne (co bolo vidiet az po vymene vody) a vystrkovala hlavicku z vody,ked ma pocula,aby som jej pomohla...Ved to je tyranie,skoro som ho prizabila,tak sme jej vymenili vodu,nakrmili ju (bola hladna ako kon,urcite aspon 5 dni nejedla)...ale neviem,ci to rozplava...Je mi jej tak luto,vsetci vravia,ze je to len ryba,ale ved citi rovnako ako my :frowning2: :angry: :angry: Tak som sa znova utvrdila v tom,ze chlapi su uplne nespolahlivy
5. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nespolahliviiii
5. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - noo tak mm mal akvarko na private na vyske a kamos mu tvrdil, ze mu namiesa presny pomer H2O2 na precistenie vody - dali mu v lekarni silnejsi :angry: a voda zostala nadherne cira a rybicky plavali hore bruchom :sweat_smile: po dvoch tt sa okotili dve, jedna bola zahnuta do praveho uhla a jedna normalna- ta do praveho uhla zdochla chuda a ta druha zila este dlho - volali ju Rambo rybicka :grinning: :grinning: :grinning: ale voda bola nadherna :wink: a ked odisla aj tato tak si kupili mongolskych pieskomilov - tiez uzas :wink:

no su nespolahlivi, to je cisty fakt :angry: a este aj lemravi a tak, ale co by sme bez nich robili :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a ked sa budes citit dobre tak chod na oslavu, ved dlhu dobu nikam nepojdes :confused:
5. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj-ahoj,

Lubka-dnes pojdem skontrolovat tu rybku,ci este zije,chuda moje...A v lekarnkarni namiesali silnejsi peroxid? :astonished: :astonished: :astonished: Nooo,to je sila...

Na oslavu som zatial nesla,mozno pojdem poobede,lebo celu noc som nespala-resp stale som sa budila na poslov a tvrdnutie brucha,este aj o piatej...Tak som si povedala,ze polezim aspon do 10-tej a ked,tak k sestre pojdem poobede,alebo vobec..Ale rada by som isla,napiekla moje oblubene kolace :grinning: :grinning:
6. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - aj ja som dnes mala taku divnu noc, zaspala som konecne o druhej a behla aj potom na wcko kazdu chvilu :confounded:
juuj dala by som si dobry kolacik :wink:
som zvedava ako sa rozhodnes a pozdravujem rybicku :wink: a samoska kamosa Kejliho a tata Kejla :grinning:

juuj a Endzolinam stastnu cestu :wink:
6. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja zelam Endzolinkam stastnu cestu v novom fare :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Na oslavu nakoniec nejdeme,ale idem zlanarit MM aspon do mesta,lebo ma tu svihne....Som totalne rozbita,nevyspata,dufam,ze tato noc bude lepsia :wink: A duuuufam,ze sa dr nadomnou zlutuje a nenecha ma zbytocne jednu noc vopred v nemocnici :sweat_smile:
6. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravy odovzdam :dizzy_face: A tiez pozdravujem :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi vy už asi cestujete tak sa pridávam aj ja a želám štastnu cestu.
Kejli prechádzka ti spravý dobre a žial je to tak že tie posledne dni si už o ničom a spat sa naozaj nedá . Zato ja som spala teraz ako babatko ak by ma MM nezobudel :angry: :angry: :angry: došiel šuchotat do izby a už bolo po spánku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Lubka ty si ako užívaš dnešný dník?
6. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus- no ja som navarila madarsky gulas :wink: pozreli sme si s mm fajn film - milionar z chatrce a prave idem zehlit :sweat_smile: aj ja by som sa sla prejst, ale samej sa mi nechce, a mm od pc o takomto case nedostanem :confused: tak idem zehlit :wink:

kejli - no som ja len zvedava, ze co s tebou ten dr urobi :sweat_smile:
6. sep 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-aj ja som zvedavaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ryba zije,je ciperna,brucho ma uz biele-chudatko moje male...Vcera jej MM namrvil do vody antibiotika a pomohli :dizzy_face: Som rada,mam ju uz 8 rokov a vraj ma zivotnost len 2-3 roky :dizzy_face: :dizzy_face:

Labus-MM minulu noc nezobudil mna,ale maleho...Nechapem ako,,ale ked prisiel do izby Kejlik sa zobudil a zacal kopaaaaat....Tak zobudil aj mna,ale to mi nevadi,ja spim aj cez kopance :grinning:
6. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-rpzmyslam,co by ma tak zajtra mohlo cakat....Asi bud vyvolavacka,alebo prijem a vyvolavacka az zajtra,ze?Alebo je nejaka dalsia moznost?A este otazocka,od podania vyvolavacky trva v priemere kolko,kym zaucinkuje?Viem,ze u kazdeho inak,ale aspon zhruba :wink:
6. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este otazocka,do porodnice mam mat pauce+zabky do sprchy...Na porod potrebujem co?Tie papuce?Aby som ich mala po ruke...
6. sep 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli ja nie som profík ako Lubka ale záleží asi aj od lekára aký postup zvolí pri vyvolávaní mne najskor prepichli plodovu vodu a potom pichli vyvolávačku a po prepichnutí plodovky som začala mat slabe bolesti.. a už to šlo ale teraz je to všetko znova modernejšie predsa len je to už 13r. :grinning: :grinning: :grinning:
Lubka film bol dobrý?
6. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, to je ale risk,lebo vyvolavacka nemusi vraj vzdy zabrat a mat uz pichnutu plodovku :astonished: Mozno u viacrodiciek sa odvazia,ale u prvorodiciek dufam,ze nie...Lubka vysvetluuuuuj :grinning:
6. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no vyvolavacka - tbl prostinu do posvy zvykne zaucinkovat do do dvoch hodin - kontrakciami, ale to este neznamena ze na to zareaguje aj maternica - mozu postupne vylucovanim prostinu tie kontrakcie ustupit :confounded: ale kedze ty uz krcok nemas tak by mohla zaucinkovat :wink:
a budes potrebovat papuce, na porodnej sale sprchy umyvaju kazdy den, niekedy aj castejsie - sice sprcha vyzera zdevastovane, ale to boli pacientky a najma na houby nalepeny silikon majstrami :angry:

a vravim zajtra to bude vyzerat podla toho ako to bude vyzerat na sale - vies ak tam bude 5 mamiciek a ty budes este oki, tak asi to moc silit nebude, ale ak tam bude 1-2 tak sa do toho asi pusti :wink:

juuj a este zvyknu davat aj injekcie, ale to len ked baby lezia na odd a prenasaju, co asi teba nepostretne :dizzy_face:

labus - film bol dobry , tak na zamyslenie, ale fajn :wink:
6. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som este zvedavsia,ako to zajtra bude....Dnes mam nejako vela vytoku,neviem co to,dufam,ze je to oki-zajtra sa opytam dr...A presne o tych tbl do posvy som pocula,ze zvycajne davaju,ze bolesti su potom brutus,ale vraj to ide rychlejsie...A ja duuufam,ze bude epi,tak snad tie bolesti zvladnem...

Ozaj,vraj mali v porodnici v juli rekordny pocet porodov,neviem,ci je to pravda,ale hovori sa...Zeby sa mesto rozrodilo?
6. sep 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - no hej baby hovorili, ze mali vela porodov - nepamatam sa na pocet, ale viem, ze som oci vyvalovala :grinning: :grinning:

ozaj a zatka ti este neodisla?
6. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cela zatka nie,ale myslim,ze cast z nej pred cca 2 tt...Nasla som na nohavickach taky velmi husty tmavozlto-bledohnedy hlien,dokonca dva dni po sebe,ale nebolo ho vela...Tak som sa docitala,ze asi vtedy sa zacal skracovat krcok a vyplavila sa cast zatky,ale ze porod moze byt v nedohladne :wink:

Ja som aj pocula cislo,ale zabudla som..Ale viem,ze jednu noc (ale podla mna skor jeden den) mali 12 porodov a ze nieco podobne si uz nepamatali ani stari doktori :astonished:
6. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cela zatka nie,ale myslim,ze cast z nej pred cca 2 tt...Nasla som na sohavickach taky velmi husty tmavozlto-bledohnedy hlien,dokonca dva dni po sebe,ale nebolo ho vela...Tak som sa docitala,ze asi vtedy sa zacal skracovat krcok a vyplavila sa cast zatky,ale ze porod moze byt v nedohladne :wink:

Ja som aj pocula cislo,ale zabudla som..Ale viem,ze jednu noc (ale podla mna skor jeden den) mali 12 porodov a ze nieco podobne si uz nepamatali ani stari doktori :astonished:
6. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej,ono to odoslalo 2x???? :astonished: :grinning:
6. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloooo,halooo...kde ste? Pozerate superstar? :wink:
6. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak idem aj ja...

Zajtra mi prosiiiiim drzte palce,asi si ma tam nechaju,tak nebudem mat net...Keby nieco,tak poslem sms :wink: Bojim-bojim,je to taky divny pocit vediet,ze mozno zajtra-pozajtra :sweat_smile:
6. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kvietky moje :wink:

Soooom mrrrrrtvola, stastne sme dorazili domov :grinning:

Cesta nahovado dlhaaaaaaaa a nekonecnaaaaaaa.....vstavalo som o 2:30 a vyrazali sme o 3:00 a presne o 12hodin sme sem dorazili...(z toho sme 2 hodky stali a oddychovali a kaaavickovali a chcaaaali a zraaali :grinning: :grinning: ).
Takze tak :dizzy_face:

Len tu nakukujem, ci je tu este Kejluska...vidiiim ze je....tak ja len, ze Kejlus, moooooc strasne prestrasne na teba myslim zajtra a ked dojde k tomu porodu, tak nech to mas ryychlo za sebou a s EPInou :wink: Z tych nervov mi dnes riaaaadne brucho narastlo, ze az nechapem :confused:
Drzkaj sa moja a ked uzries uz Kejliiika mojho malinkateho, tak ho hned vybocenkaj a ze mooc zdraviiime :grinning: :grinning:

A dakujem babule, ze ste mysleli na mna, ako cestujem dnes... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Este raz Kejlik, MYSLIIIIIIM NA VAAAS....srdco moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Polodead Endzi a mrskajuuuca sa Endzoliiiina :wink:
6. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla...ty si este 2v1?juuuuuuuuuuuj..ponahlaj sa..chcem vidiet fotocky babetka..nooooooooooo skorooooooooooooo..poriadne zatlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj kocky,

tak ja sa pomaly chystam, bojim-bojim,co dr vymysli..ENdzi,som rada,ze ste doma a cesta bola zvladnutelna,pozdravujeme Endzolinku :dizzy_face: :dizzy_face: aj miniLubka...
A koho to tu nevidim,Dicinku? Ahoooj-mala je krasna,posielam pusinu :dizzy_face: :dizzy_face:

Baby,drzte palce,nech vsetko dobre dopadne,idem do sprsky,papa :dizzy_face:
7. sep 2009 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok