• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Luly - Gregorko-Andrejko
7. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je už vidas všetko aj vahu aj meno všetko

sa tešíííííííííííííííííííííííííííííím,,,,,, tralala tralala,tralala,tralala.........

ja vás mam strašne rada.......,,,,,,,,ja sa tešíííííííííííííííííííííííííííííííííím

kejluško moja ešte raz gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem velmi
a strašne ti závidím aj ja ceeeeem taky pokladík ako maš ty.....
7. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly neboj dočkáš sa
7. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labusko ja už vidím dakujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

labusko až mi slzičky vyšli s očičiek tak sa teším
7. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to je pre drobečka
smajlíky krasneho života :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Prajem Vam celej rodinke vela zdraviiiicka a Kejliiiiiikovi - Gregorovi-Andrejkovi (kraaaasne meno-jaaaak moje :grinning: ) posielam veeeeeeeelikansku pusinu a aj mamine, ktora sa statocne drzala :grinning: :grinning:

Az mi slzicky vyhrrrrkli Kejluska....moc moc moc gratulujem....hihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

A dakujeme babulam za take ryyychle infosky :grinning: :grinning: :grinning:

Uz sa len ozraaaaat a poriadne to zapit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ty neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ja možekm xixixixixixixixix
7. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj je krasny malicky, zajtra ho pojdem este okukat :wink:
7. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka neokukaj nam ho vela nafot a daj do albumu alebo mi pošli foto
aj ja cem okukat
7. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka hned ti pisem emailovu adresu do IP :grinning: :grinning: a preco isla nakoniec cisarskym? :confused:

Luly :angry: :angry: :grinning: saaaaaaaak pockaaaaaaaaj....ked sa budes ty guuulat, tak my budeme chlastat jak kone :grinning: :grinning: jaaaaaaa ti to pripomeniem :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaaaaaaaaaaaaaaaa dakujem je prenádhernýý a dakujem ti aj za Kejlušku ako si sa o nu starala.
Kejli ja ti želám len tolko nech je tvoj Andrejko taký ako ten moj... je zdravý ako buk a z dobrým srdiečkom tak ako ten mojj Andy
7. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laaabus....no tiii Andrejkovia sa mi luuuubia.... :grinning: :grinning: :grinning: sa ciiitim az poctenaaaa, aj ked to ma prd spolocne so mnou....ale to tak pekne znieeeee :grinning: :grinning: :grinning:

A to aaano....Lubka sa pekne postarala...este keby sa jej tak do Holaaandska chcelo dojst :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufffffffffff aspon že už sa vyspím lebo posledne dve noci som stražila mobil :grinning: :grinning: :grinning: a dnešok hmmmmmmm ani som nevarila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taka som bola nervozna :grinning: :grinning: :grinning:
idem už buvat tak dobru noc vám všetkým
7. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja ze co ma tak moja Slifka tak kope dnes....ona to musela ciiiitit, ze zeniiich jej ide na svett :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ja zatebou dojdem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laaabus presne...kooooonecne sa dnes bez stresov vyspiiime :grinning: :grinning: :grinning: to si trafila :dizzy_face:

Dobru nocku Labuska...ja sa idem osprsit...som sa az upotila :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka hmm spravýš si predporodný výlet ???? ja viem že aj ty si take srdiečko ako Andy :wink: takže to platí aj u dievčat a meno je to krásne
7. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kope kope :grinning: :grinning: :grinning: ved aj ty drobečka princezničku zachvílku budeš mat v náruči
7. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyy, sak teba tu uz cakaaaam od minuleho roku :grinning: :grinning: a teba nikde :grinning: :grinning: :grinning:

a viem Luly, ze sa bojkas dalsieho pokusu...to je prirodzene....ale musis to skusit a tvoje stastiiicko si vybojujes...UVIDIIIIIIIIS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
uz sa teskaaaam, ked sa budes ty teskat :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ja som tam bola len prikukat, kocky nase sa o nu prikladne starali a jej manzel bol uplne svetovy :wink:

zajtra zase beriem fotacik, len neviem ci budem krpca vidiet :unamused: budem totiz v civile :sweat_smile:

a cisarak? predsa len ho ten pupcok drzal :confounded:

no aj ja idem do spacov, rano idem na kontrolu na hematku :unamused:

sladke sny - rodicky :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa teškám z vás to mi zatial stači, a endzi ja idem do dalšieho boja
ja sa nevzdám a na druhy mesiac idem na vklad pre moje tri princezničky
7. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly - dojdi do NR, ja ta riadne oslintam a maly Kejlik sa na Teba vyusmievka a budes pupkana ani nezbadas :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neva že bol cisarak hlavne že su zdravučky kejluška je silna zachvílku ju to ani
boliet nebude
7. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka stači ak ma pooplúvate takto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja si teraz idem pre detičky ktore
sa mi udržia celých 9 mesiacou určite určite to bude tutova tutovka bo mi budu pichat
každe dva dni nejake injekcie na udržanie tehotenstva proti tej zražanlivosti
7. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem do prace robit uzavierku
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
7. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulik...tak je to spraaavne... :dizzy_face: :dizzy_face: dockass sa uz coskoro :wink: moc ti to prajem...a aj Labuske nasej :dizzy_face:

Lubka tak predsa ten pupocnik :confused: aaale hlavne ze je vsetko v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face:

a praaaaaave som videla fotoooooooooooo a G.A. je kraaaaaaaaaaaaasnuckyyy, fakt je ruuuzovuckyyyy, a skoda ze ja neviem povedat na koho sa podobaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale je na spapaaaaaaanie chrobacik :slight_smile:
7. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papaaaaaaaa vsetkyyym :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my maaaame zeniiicha....chichi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: :slight_smile:
Lubka pozdrav Kejlušku a vyboskávaj ich oboch aj za mna a ak sa ti podarý ulovit fotečky maleho tak prosím pošliiiiiiiiiiii.
Ja mám dnes kontrolu u Klaudiky tak som zvedavá čo mi povie -ale od včera ma bolí brucho a kríže ako na mechu :angry: :angry: :angry: tak dufam že zasa nedojde :angry: :angry: :angry: lebo ešte som slaba od minula.. ani neviem či sa mám dat už vypísat do práce či zvládnem toke chodenie..
8. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobryy den :wink:

AAaaaaano, cakaaame na dalsie fotoooooos :grinning: :grinning: :grinning:

Labus...drzkam palce na kontrole, nech pocujes len dobre spravy :sweat_smile: a ked sa este necitis fit, tak ostan radsej domka...neprehanaj to...je to tvoje telo a treba ho setrit pre MiniLabusienku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem papenkat....baabovecku :grinning: Vsetka som na ranajky zozrala polovicku...dnes vdyyychnem tu druhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze "Vsetka" :confused: :confused: :confused: ....to malo byt "Vcera" :grinning: :grinning: ...este drichmem a som omaaamena z G.A.MinKejlika :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok