• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
labus - aj ja chcem ist do kupelov :frowning2:

palacinky - 3/4 l mlieka, 375g muky, 4 vajcia, 40g cukru, 10cl oleja, 1PL likeru- najlepsie pomarancovy, ja som minule slahla aj konak :wink:
rozmiesas tekute najskor a nakoniec das muku :wink: su fakt vynikajuce, daju sa robit aj uplne tenucke, bez oleja :wink:

skusala som uz aj frnacuzske creperies, boli dobre, len tieto su jednoduchsie :wink:
11. sep 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a blahozelam k tej vyhre :wink:

a uz ma mm sturil do rucicky, boli to strasne, viac ako stimulkove injekcie :confounded:
11. sep 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka dík vyskušam :wink:
11. sep 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - myslim ze ten alkohol tomu doda taku speci nadlahcenost, fakt su fajn, skoda, ze na vikend uz mam jedalnik vyrieseny :unamused: :grinning:
11. sep 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka a já idem robit palacinky :grinning: :grinning: :grinning: tak rozhodol najmladší a šošovicovu polievku :wink:
11. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, ze sa vydaria :wink: ja mam este maso v mlieku a cesnaku a zajtr bude kacicka :grinning:
12. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo,halooo-hlasi sa Kejla :wink:

Kocky veeeelmi pekne dakujem,ze ste na mna mysleli :dizzy_face: :dizzy_face: A Lubke naj-najviac :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Porod bol v pohode-len dlhy,teda ten prirodzeny porod,ale poviem vam,ze sekcia je zabijak...Teraz uz je celkom fajn,rychlo nas pustili domov-bola som tam len 4 dni :grinning: A vyzeram,akoby som cakala dalsie babo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Babyyy,ja mam brucho vacsie ako Lubka :grinning: :angry: Nohy opuchnute,oci tiez,nooo sexica nie som :grinning: :grinning: :grinning:

Ale minikejlik je kraasny...malicky,chuducky...Pat dni nepapal,lebo som nemala mlieko,schudol,ja som uz plakala na stvrty den s nim,ked pytal jest a nehceli mu dat nic :frowning2: Prvy krat som si ho mohla prilozit az v stredu vecer,lebo dovtedy vracal plodovu vodu,tak som rada,ze mliecko uz mam,aj ked neviem,ci dost...a bojim sa,aby nechudol dalej :unamused:

Aaa-aby som nezabudla,Lubka-maly ma velmi rad tu slonikovu hracku,v nemocnici ju maval na hlavicke-namiesto plienky a tzkyyy bol spokojny :dizzy_face: :dizzy_face:Onedlho ju uz bude zmolit v rucickach :dizzy_face:

Nestihla som vas celkom precitat,dufam,ze to dobehnem,ale zhrnte mi novinky :dizzy_face: :dizzy_face:
12. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla - noo som rada, ze som malemu hrackou ulahodila :wink: :grinning:

mliecka sa neboj, urcite ho mas dost, maleho len prikladaj ked bude mat chut, ziadne budiky, ze kazde tri hodiny a najma si odsleduj, ci taha alebo len dudluje, aby ti moc "nerozmocil" bradavky :wink: neboj zvladnete to lavou zadnou :slight_smile:

ze pozdravujem ocina :wink:
12. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=238_962_1509&products_id=6322
halo co si myslite o tejto postielke? sa mi vidi dost lacna, len mne je stahovaci bok uplne zbytocny, a potom som nasla moc drahe, tak sa mi vidi v pohode :wink:
12. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No caaaaaute babule :wink:

Na zaciatok.......Kejliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ahoooooooooooooooooj, ty nasa hrdinka....kraaasne si to zvlaaadla a priniesla nam na svet to najchutnejsie babatenko....Straaaaaasne kuasny je malinky, stale nan ho kukuckujem hihiiiiiiiii.
Na to ako vyzeras teraz sa vys...r :sweat_smile: :sweat_smile: hlavne ze maluuucky je spokojny a cucka ta :grinning: :grinning:
Aj ja dakujem Lubke za teba, ze sa tak starala o teba a nosila nam cerstve spravicky o vas :grinning: :grinning:
Super, ze ste tak rychlo domka...a neboj..skoro kazde babatko schudne na zaciatku (teda ak sa nemylim :confused: )...hlavne ze mas mliecko :slight_smile: :slight_smile:
Ak budes mat casik, tak daj fotecky do albumiku, nech sa kochaaame :grinning: :grinning: a nech vidim, ako nas zeniich rastie :wink:

Lubka, tak ty si zacala uz s tymi injekciami, co? A picha ti TM, ci sama? A kam si to davas? Do nozky?..chudatenko...ale ihly uz mame odskusane zo stimulky, hm?

Labuska...zasa ste tu fcera vyvaaarali s Lubkou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A dnes stoooo dobroje budeme mat? :grinning: :grinning:

Ehm...Lubka...ja kupujem skoro podobnu postielku ako ty..ale z Ikei...je trosku drahsia...ale uuplne jednoducha..dokonca ma len dve polohy :confused: ale tiez nechcem nic drahe...na to kratke obdobie sa to neoplati :sweat_smile:
Takze ja suhlasim s vyberom :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, akurat kukam tebe do pasu...ze 1d :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nemveriiiiiiiiiiim ako to ubehlo...neuveritelneee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a Zuzali, ze 2d :grinning: :grinning: :grinning:
Uz sa tesim, ked dalsie babulky tu budu pupkatiet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ja tuto:

http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/00118815

ale v bielom, ta stoji 69.95.....o 20 menej ako ta bleda :sweat_smile: (nechaaapem preco...ale fajn..mne sa biela viac paci hihi)
12. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejluška ahooooj bočenkávam maličkeho- je užasný ja som zamilovaná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: stále ho očumujem MM sa už rehoce že bude žiarlit lebo Nr je blízko :grinning: :grinning: :grinning:
Endziii noooo su palacinky a šošovica máme dost tak príd :wink: bol tu aj Tinko ako by tušil,že palacinky vypekám od rána- sakriš z 2 litov na dvoch panviciach :grinning: :grinning: :grinning: teraz vegetím chlapi išli kosit na pozemok a já sa ulievam kedže som PN a nemožem íst :grinning: :grinning: :grinning:
Lubka aj ja TI strašne moc dakujem aj za Kejlušku aj za nás lebo vdaka tebe sme boli prakticky pri porode všetky vrátane Luly :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - do ramena ma picha mm, lebo do stehna, mam jednu velmi zlu skusenost, tak radsej rameno :wink:

no my dnes mame maso v mlieku a cesnaku, obalene v muke, paprike a koreni a vysmazene :wink: ale kedze som urobila malo reznov a jedli sme to vcera, tak ostalo len pre mm, tak ja budem papat rybie prsty :wink:

a uz mi zmyka pracka prvu varku veciciek :wink:

kejla - mi vravela, ze ikeacke moc nedrzia, ale je to asi indi vindi, ved my sa do nich nebudem trepat :grinning:

a tito maju aj matrac kokosovo molitanovy za dobru cenu a ked si objednam nad 70eciek tak doprava zadara, tak uz som sa rozhodla :wink:
12. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,Lubka mne sa tie postielky zdaju rovnake len cena je iná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kejli prosím ta hlavne maleho fot čo sa dá a posielaj,posielaj -ak nechceš sem Lubka má naše e-mailove adresy prípadne pošleme a boskaj hoooooooooooooooooooooo
12. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby- nedakujte mi, ved je to moja robota :wink: a Kejla bola jedna z tych super pacientiek, takze pohodicka, ale fakt by som to s bruchom uz nezvladala 12tky tahat :wink:

labus ja som od 14.9. praceschopna :wink: a idem si rovno vypisat dovolenku :slight_smile:
12. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka sa mááááááááááš :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - no neviem :confounded: ked si predstavim, ze o par tt ma caka velka zmena, tak neviem :confused: fu, to bude este zaujimave :fearful:
12. sep 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej,baby-dakujem za pochvaly maleho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: On je zlaty,ked sa nasyti a vykaka spi dlho...A to je moja dilema-radte...Teraz napr.spi uz 4 hodiny,mam ho zobudit,aby sa mi tvorilo viac mliecka?On bude spat aj dlhsie,no vazne neviem,co robit...A pravy prsnik mi nechce vypravdnit,mam ho tvrdy a asi sa mu tazko saje a nic mu nejde..Skusala som nan teplu sprchu,troschu povolil,ale nie vsade...Pomooooooc
12. sep 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ked sme pri bradavkach-dezolaaatne a bolestive...Napriek tomu,ze som veela,ze ho na prsniku nemam nechat prilis dlho,som to urobila...Ten plac od hladu sa nedal pocuvat :sweat_smile: A teraz neviem,co s nimi...
12. sep 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - daj si tvarohovy zabal na ten tvrdy prsnik :wink: alebo vinovy, ale tvaroh tak nesmrdi :grinning: a bradavky - lanolinom natriet :wink:
a skus sa ho trosku dotknut, ci sa nepreberie, lebo potom ti vypapa aj usi :sweat_smile:
12. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laabus, tak sosovicka a palacinky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz startujem afto :grinning: :grinning: :grinning:
No ja budem musiet kupit tu postielku z Ikei, nech je heglava ako chce...inde v inych obchodoch stoja vyse 200Eur...takze tak :angry:
A doteraz vsetok nabytok z Ikei mi vydrzal :sweat_smile: :sweat_smile: prinajhorsom budem reklamovat, no :grinning: :grinning:

Lubka, tak to je super, ked si objednas aj matrac a ine veci nad 70 Eur a doprava zdarma...tak to ani nevahaj :wink:

Kejliiii, tak malinky takto pekne vyspaaava :grinning: :grinning: :grinning: hiiiihi....
No vidim, ze pises, ze ti tvrdne dida...no sakris...to ja som zvedava co budem robit :confused: :confused: (ak bude milk)....uz teraz hlaaaasim: Pomooooooooooc.... :sweat_smile: :sweat_smile:
a mi tu ani tvaroh nemaaame :angry: :angry: co si tam budem davat? holandsky syyyyyyyr, ci cooooooo? :grinning: :grinning:

Este dobre, ze tu mame poradkynu Lubku :sweat_smile: :sweat_smile:

Laaabus a nevykukaj mi Kejlika :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len trosku mooozes :grinning: :grinning: hihihi
12. sep 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to akoze kolko sa moze nechat babo prilozene k didke? :confused: a to uz teraz mas bolestive bradavky...sak to soska malinky len paaar dni...no paana beka...
a tie klobuciky pouziiivas? ci naco to potom je? heeeeeeeelp :confounded:
12. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kriste...ze "MI".... :rolling_eyes: :rolling_eyes: myslela som MY :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som ani neporodila a ja uz mam traumu z kojenia :sweat_smile: :sweat_smile:

pekne po poraaaadku, ne e? :sweat_smile: :sweat_smile:
12. sep 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli tie bradavky najviac bolia v prve dni potom to ustupi nebopj a rob ako Lubka radí mne pomáhali jemne masaže a volakedy sme si bradavky natierali klasikuš kalciovou mastičkou
Endziiiii neboj nevykukám a vy tam nemáte tvaroh :grinning: :grinning: :grinning: sakriš...a nemaj travmu z kojenia to len prve dni su hrozne a je to sranda ako sa vedia drobcovia nasat..na bradavku
12. sep 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm ma vzal na zmrzku :wink: mam total plne brucho :zipper_mouth:

endzi - pekne po poriadku, lebo ide na mna stres z teba :confused: skus si zacat pomalicky raz denne natahovat bradavky - znie to sice smiesne, ale zabera to, ze si zvyknu na zataz :wink: chytis medzi prsty a tahas na strany :wink:

a ked nie je tvaroh, tak je dobre vinko, alebo kapustne listy na tvrde prsia :wink:

a jasne aj kalciova je dobra :wink:
12. sep 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj Labusik...sak mosim streckovat uz teraz :sweat_smile: :grinning:

no to jo...ziaaaadny tvaroh :frowning2: :grinning:
12. sep 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalciovu masticku maaam :wink:

kapustu idem zasadit..snad mi do novembra vyrastie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takze sa mam oddnes natahovat ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: oooooouuuukej...to bude take samo-sado-maso :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua, sak to boliiii :angry: :angry: :angry: ked ma uz tooto boli, co bude pak? :confused: :rolling_eyes:
12. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok