• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Endzi,mne dokonca namiesto cokoladovych jogurtov zacali chutit tie hnusne obycajne biele activie :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nehaaaapem :grinning:
24. mar 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mozno bude Keeeeeeejlinka :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...takze chute sa ti zmenili :dizzy_face: :dizzy_face: oukej.........
...inac ani nevies ako by som rada vracala...mne nist nie je...vobec sa neciitim tehu....len zerem jak keby som nemala dno!! :angry: :angry: och jo :sweat_smile:
24. mar 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis to...som sa zabudla spytat...(mozno som sa pytala...mne kua normalne vynechava memory...a to nie je smiesne :angry: )....uz mate vybrate mena? sorry ak som sa uz pyytala :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
24. mar 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne neviem, ci som sa ta to pyyytala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. mar 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to mala obdobne...ale potom-neviem presne kedy,ale asi okolo 8tt,mozno skor,ked som sa rano nenajedla-koniec...Zaludok ako na vode...To som raz isla na lacno na krv...A umyvanie zubov bol vtedy veeeelky problem..Ved pockaj,ked to pride na teba :sunglasses: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kontakt Endzoslava, KONTAKTTTTTTT :angry: :angry: :angry:
24. mar 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som taaaaaaaak rada aspon za taky minikyybel navracala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nad menami este nerozmyslam/e :grinning: :grinning: Ja mam v zalohe mena od mojich 14 rokov,ale tie nepoviem,lebo ked to napisem,prestanu sa mi pacit...Tak sa tym zacneme zaoberat az neskor,aby sa nam meno nezunovalo,ja s tym mam problem :grinning: :grinning: :grinning:

Ale mena,co sa mi pacili kedysi su dnes notoricky pouzivane,tak tie asi neame:Stela,Nela,Lea..a podobne kratke mena..A chlapcenske vobec neviem
24. mar 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stacil by mi aj frtan :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,ked beries Utros,pravdepodobne Ti bude byvat zle,lebo budes mat vela progesteronu..Ale zle zacne byt najskor vtedy,ked zacina byt srdiecko,musela by si mat velke stastie,aby ta to s Utrosom obislo :slight_smile:
24. mar 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: frtana aj naplujes :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasnucke mienka hihi....stela a lea sa aj mne moc paaacia........a tiez kraaatke...kedze moj drahy ma v priezvisku dve slova :angry: :angry:

inac to je sranda...ze skoro kazda baba ma asi 300 mien uz pomaly od destva vybrate pre babatko-dievcatko, ale pre chlapca nic :grinning: :grinning:

a tie mena chlapcenske co sa mi pacia, tak to ma uz tiez pomaly kazdy druhy :grinning:
24. mar 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: naplujem naplujem...ale sliny sa do toho neraaaaaaaataju :angry: :angry: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie co mam od 14-tich,tam je jedno dievcenske a jedno chlapcenske,ale musim na ne zabudnut a spomenut si neskor ,lebo sa mi zunuju :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ked som isla do skoly rano v aute, tak ma trochu naplo, ze som hned zacala kutrat co chytim do coho sa vytoto...(jedine tam bola kabelka, alebo taska s holandskymi knihami).......ale potom to preslo........ale toto nepripisujem k nicomu...bo som rano nic nejedla, len caj pila :sweat_smile:
24. mar 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hod aj ty nejake mena :grinning:
24. mar 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nooo,kabelky by bola skoda :grinning: :grinning: :grinning: Endzi, nalacno uz rano nevychadzaj z bytu,lebo si oblinkas auto..Ja som na sebe vyskusala tu chybu :grinning:
24. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda-neoblinkala som,ale napinalo ma statne :sunglasses:
24. mar 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodim az ked budem stopro tehu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bojim bojim skorej
a tie moje mena i tak nie su ryyydzo slovenske...to by tak znelo....Margitka van XXXX :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skor Anezka van XXX :grinning: :grinning: :grinning: To budete mat kraaaasne priezvisko,ale my mame slovensko-polske,tak kombinuj :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja MM navrhujem uz mesiac,ci sa nedame premenovat :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj neboj...zasa take strasne som to nemala...a to bolo len nedorozumenie :wink:
24. mar 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som chcela kratke,jednoduche a malo pouzivane meno :grinning: :grinning: Nesplnitelna poziadavka :grinning:
24. mar 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme dve :wink: :wink: :wink: ale nieco treba vymysliet z vlastnej hlavy....ale to zasa na tebe bude kazdy pozerat, ze co to kua je za meno :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac nevies preco mam teraz uzivat Utros do 12 tt.........a ked sme mali vtedy spolu ET...tak tam mi pisali, ze v pripade tt...utros uz nebrat :confused:

je to preto, lebo teraz beriem aj ten estrogen?...ze to treba skombinovat s progesteronom? hm? ...v letaku toho estrogenu pisu....ze ked ho uziva zena s maternicou, tak treba to kombinovat s prog.
25. mar 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si kvoli tej kombinacii,aspon si myslim,ked to tam pisu...Ale dobre,ze ti ho dali :wink:

Odkupim od vas predpozku van pred priezviskom :grinning: :grinning: A nase dieta bude van Slovenske :grinning: :grinning: Ale aspon budem moct dat nestandardne meno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty Kejla van XXX :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty kaca :grinning: :grinning: :grinning:

este jedna qwestjon....papas aj magnezium? ci?
25. mar 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac co si piiisala tu ''predpozku''.........znie to hovadsky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vselijako, len nie ako predlozka :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: predpozka teda nebude? :grinning: :grinning: :grinning:

Magnezium mam v tych vitaminoch pre tehule,ja som si schvalne kupila take rozsiahle...Ale nejem ich uz kazdy den :wink:
25. mar 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok