• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Endzi,ja som to s kojenim myslela tak,ze mledzivo budes mat urcite,to ma uplne kazda...A to je najdolezitejsie :wink:

Jaaaj,baby-vy tu o tych pagacoch :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mnaaaam :dizzy_face: A v Lv je dnes RIso Muller,ze?Aj tam by som isla :grinning:
16. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A endzi-body lotion pouzivame tiez-po kupani :wink:
16. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labuska, to aby si si nejaky zosiiitek kupila na tie rady :grinning: :grinning: :grinning:
A suknicku pekne treeenuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a porodis...to sa neboj...az budes fucat od bolesti ked ta tvoja princeznicka poooojde von :wink:

Kejli, hej? takze mledzivo ma kazda? fiha, to som nevedela....tak to si zoberem aj kompresor z garaze a dam spatny chod a bude mi to sosat non-stop :grinning: :grinning:

a aky lotion si kupila? znacku?
16. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi dobrý nápad dneska nejaqký kupim ved tie značky výrobkou by som isto pozabudala..jak sa poznám a baby podarilo sa mi vydražit flaštičky T..T.. dve večšiu a menšiu za 150sk :grinning: :grinning: :grinning: tešííím
17. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus...no super cena, ze 150Sk...a to ako uuuplne novucke? tak to joooo :grinning: :grinning:

Ja som vcera pred spanim v posteli citala brozurku o kojeni a odsavani mlieka.....a potom som vo sne odsavala ako diva :angry: :angry: :angry: myslim, ze som natankovala az dve cisterny :grinning: :grinning: :grinning: stale som sa budila a vravela si, ze este musim ist odsavat :grinning: :grinning: no teraz vyzeram ako vyser poloprispaty :angry: :grinning:

Dnes tu mame kuaaasne slniecko...ale kosaaa....zzzzzzzzz :sweat_smile:
17. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - na pomazanku som zase uz dost leniva :grinning: :grinning: :grinning: a mm to mal polozene pri pc a len tak si ich hadzal do ust, cize pomzanku by asi aj tak nepouzil :wink:

endzi - ved daco s kocikom vyspekulujem :grinning: ze kompresor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si ty trubka :grinning: a je pravda,z e nie z kojenia su vytahane prsia :wink:

labus- ty si ina drazitelka :wink: :grinning:

kejli - zancka je aka toho lotion? este musim ten kremik na zimu kupit :sweat_smile:

no idem upratovat, mm mi robil ranajky a uz si kefuje zuby tak idem aj ja a sup makat - zatial sa majte :wink:
17. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka :grinning: :grinning: :grinning: tak manzel si kefuje zuby? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nech poraaadne kefuje teda :grinning: :grinning: :grinning:

ja tiez uz periem, este asi utriem prach a zajtra povysavam, alebo naopak...uvidim, co mi bruch dovoli :sweat_smile: :sweat_smile:
17. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
postielka je zlozena http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3419160&vReferer=
periem plachty do nej a vecicky :slight_smile:

a uz som aj prach utrela, mm povysaval aj dlazky su umyte a moje krzie su mi sakra vdacne :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

ale za pol hodku idem robit zemiakove placky - mnam :wink:

endzi - jasne ze kefuje a dobre, on ich ma take zdrave, dufam, ze krpec bude mat zuby po ockovi :sweat_smile:
17. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaaaaaaaaaaa, postielka je kraaaaaaaaasna :grinning: :grinning: :grinning: a ze naaapln treba...to myslis akoze vasho synacika, ci? :grinning: :grinning: :grinning:
to je inac ta postielka z netu, ze? ja mas skooro taku istu, len bielucku :grinning: :grinning: a par evri mastnejsiu :angry: :angry: :angry: ale len o paaar :grinning: :grinning:

ja som tiez upratala cely vrch..zajtra dam spodok...este idem pozehlit postelne pradlo (nase)...pre malu mam len paplonik, ale nemam navliecky a ani neviem ci ho dam do postielky, ci nepostaci len deka....
Co das ty Lubka? mas paplonik, ci?....ja tapa som kupila paplon v Ikei a tam maju specificke rozmery, ze navliecky musis kupit len tam :angry: :angry: ale tie co som chcela nemali...tak dufam, ze dodaju tovar chrochtaci jedny :angry: :sunglasses: :grinning:

Lubka a ked dokuchtiiis, tak sa poraaadne zazen aspon s dvoma plackaaaama...snad sem doletia :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babuleeee :slight_smile: strasne moc moc vas pozdravujem !!! Ani som nevedela, ci tato tema este fici a ci ste nahodou nezmenili nazov, ale nasla som vas na prvy sup! :wink:
Kejlik, este som nemala moznost ti strasne strasne moc zablahoželať k synčekovi. Hrozne sa tesím!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si mamina!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
endzi, lubka, vam teda pribudli tt, uz o chviločku aj vy budete nádherne maminky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ach, som nervozna aj za vás a strasne rada by som vas videla!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
labus drahusik, posielam ti velký boštek. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ň
Kočky, ja v podstate nic nove, trochu sa hormonalne menim, všetky lieky som vysadila, schudla som 10 kíl :sweat_smile: (aspon jedno pozitívum :dizzy_face: ), ale chodia mi krááámy - co mi nikdy same od seba nechodili... ...sú síce riadne dlhé :angry: ale chodia kazdy mesiac ! tak uvidime...snazime prirodzene, tak verim, ze to coskoro vyjde..
posielam vam obrovské cmuky a aj vsetkým drobcom....idem este pokukať vase albumy! :wink:
17. okt 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme pozdravujem aj Luly, viki, buducumaminu a všetky ostatné zlaticka v teme :wink: Dufam, ze sa mate dobre :dizzy_face: mrzi ma to, ale nejdem vas citať, na to by som potrebovala asi mesiac dovolenky :grinning: ale božtek posielam :slight_smile:
17. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - noo tak placky sa zozrali uz pocas pecenia :confused: :sweat_smile:

ja nebudem davat nic zatial bude v zavinovacke, ked bude moc kosa tak zakryjem dekou :wink: a chcela by som neskor pouzivat spaci vak tak uvidime :sweat_smile: ale navliecky mam este po nas a nachystane perie, ze si dam usit paplonik, lebo vankusik sa do roka pouzivat nema :wink:

tinka - skoro mi oko vypadlo, ked vidim ze pises :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

juuuj zdravim ta krasne :wink: tie kila tak to je supis, ten menzes tiez, takze silno myslim na Tvoje vajicka a spermosky TM, aby sa krasne stretli :wink:

daj vediet ako sa mas castejsie a fakt, tfuj, tfuj aby si sla v Kejlinych slapajach :slight_smile:
17. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinuška ahojjjjjjjjjjjjjj písala som ti na skype ked sme sa vrátili z dovči- neozvala si sa... to je supiš že kramuše chodia- tak ideme to tu rozbehnut... aj Luly sa pridá a Vikuš dufam tiež ... :wink:
babulky ja si tu vegetím MM mi pustil dva filmíky romantiše komedie jeden lepší ako druhý... som sa nasmiala aj naplakala dojatím ....
17. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, vankusik som ani ja nekupovala....to je este cas rocik dva :wink:
a placky si servirovala priamo z panvice do "huby"? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to poznam z domu aj ja :grinning: :grinning: mama mi furt frflala, ze jej to tam vyzieram :grinning: :grinning:

A koho to tu nevidiiiiim :dizzy_face: Tinuuuus....super ze si sa ozvala :dizzy_face: :dizzy_face:
10 kg islo dole? nooooooo tak to ti tu asi teraz viacere zaaavidime :grinning: :grinning: :grinning: a super ze mas kramuse kazdy mesiac....vyzera to, ze je to na dobrej ceste Tinka...tak drziiime palcuchy :dizzy_face: :dizzy_face: moc moc :slight_smile: :slight_smile:

Labus a coze ty takyto romantikus vecer maas :grinning: :grinning: sak z toho potom nebudes spat :grinning: :grinning: :grinning: sa ti budu hovadiny sniiivat :grinning: :grinning:

fuh...som sa zasa prezrala...a zaklincovala som to teraz zasa buraaakmi :angry: :angry: uz nech mi len MP nejake konare z vonku donesie...a mozem si tu hopkat ako vevericooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

no vcera malinky spal ako batoh rano, len sem tam sa pomrvil a dnes ma drzo zobudil a vyhnal z postele :confounded: tak som prave natlacila do seba nutelovy chlebik a teraz olizuje :wink: milacika - vanilkoveho :wink: idem si napisat nakupny zoznam, bo mm dnes "vari" tak cestou dame aj obchod

labus - fuha ja romantiku nemoze teraz, pkacem ako maly jojo :sweat_smile: daj nazvy co si to pozerala

endzi - ja si vecer zamestnavam labky hackovanim, ale nedalo mi a uz som vycicala jesenku :angry: :angry: :angry: ale uz teraz sa tesim, ze budem kojit a jest len same dietne jedla a budem krasne stihla :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko Lubkacikovia :wink:

Tak maly ta vyhnal? :grinning: :grinning: Moja sa v poslednych dvoch dnoch moc nemrvi :pensive: Neviem cim ju mam nabudit :sweat_smile:
V utorok mam kontrolu, tak snad mi aspon utz spravia :sweat_smile:
Ty kedy ides?

A ked spominas tu jesenku...to este predaaavajuuu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnaaam

to jo...budeme chudnut...uz to vidiiim :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - ja idem zajtra rano si dat vrtat dva zuby a na obed idem na prietoky za mojim dr do nemocky :wink: tak som zvedava, lebo nemam termin dalsej poradne :confounded:

hej predavaju aj pikao :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

no idem sa okrasnit a idem na obed, ked uz mm "vari" :grinning:
18. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, muzicek variii...no to bude pochuuutka :grinning: :grinning: :grinning:

zubarke ides? :confounded: :confounded: mojenko....na jednej strane lutujem, ale na druhej zavidim, ze budes mat chrupik v poriadku :sweat_smile: :sweat_smile:

no malinky sa asi bude trepat na prietokoch po tom zubarovi :grinning: :grinning: :grinning:

potom daj vediet, ako ste dopadli :dizzy_face: :dizzy_face: a opovaz sa ist rodit, ano? :angry: :angry: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka pozerala som : Vojna neviest a Návrh - zo Sandrou Bullok tak tento bol pecka :grinning: :grinning: :grinning: som sa našulala ale oba boli superiš :wink:
18. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - no uz sme natlaceni, ledva fucim :wink:

pri polievke mi skoro zuby usli od bolesti - tesim sa strasne na zajtra :angry: :angry: a hadam este nebudem rodit :sweat_smile:

ma nastvali v lekarni - nechcela mi predat kys. listovu a este aj magnezko maju najdrahsie v nr :angry:

labus - poviem mm, nech pohlada :wink:
18. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj baby a specialne zdravim tinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tinka-veeelmi drzim palce,nech si coskoro mamina :dizzy_face: :dizzy_face: Je super,ze sa Ti upravil cyklus :dizzy_face: :dizzy_face: Dakujem za blahozelanie :wink:

Krem,aj lotion mam Sebamed :wink: Je to tu na SK vraj jednoznacne najlepsia kozmetika pre babo (vsade mi to tvrdia),je trosku drahsia,ale kedze z nej maly spotrebuje malicko,tak jedno balenie bude mat snad na rok :grinning:

A k paploniku-mna po navrate z porodnice doma prekvapila suprava do postielky Feretti (alebo ako sa to pise) a tam ma paplonik prosim pekne rozmer tusim 130x90 cm...Postielka ma 120x60cm...tak si to viete predstavit,ten paplonik je obrovskyyyyyy,neviem si predstavit,ze by maly pod nim spal :astonished: Tak spi v noci v zavinovacke (aj ked ich neznasa)a zakryty je dekou.A musim vas sklamat baby,ale prsia jednoznacne SU vytahane z kojenia :angry: Totiz-tym nalievanim prs sa uplne zmeni struktura prsa,strati sa pevnost+to,ze babo saje-robi to dooost silno,ono to len vyzera jemne :grinning: a o odsavacke ani nehovorim :angry: Uz som MM povedala,ze objednavam silikony :grinning: :grinning: :grinning: A on optimista,ze naco...No ved zbada,ked dokojim,lebo zatial nie je nic vidiet :grinning: :grinning: :grinning:
Kejlik je prave na terase,a ked sa kocik nehybe place...a prisla som na to,ze som mu nenakremovala tvaricku :unamused:

Lubka-postielka je peknucka :dizzy_face: :dizzy_face: A svokre vadi len kocik,alebo aj postielka?V albume vidim,ze si nakupovala v Tescu-krasne vecicky,aj Kejlik ich ma a su dobre :dizzy_face: :dizzy_face: Drzim palce na prietokoch :dizzy_face: :dizzy_face:

Endzi-takze si vo sne odsavala,ako diva? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vidis :grinning: :grinning: :grinning: A mas pravdu-s Lubkou mate vyhodu,ze nemusite riesit velkost vanicky,ani fusaku :wink:
18. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Jesenku,vanilkoveho milacika a ine kaloricke bomby pri kojeni mozme :grinning: :grinning: :grinning: Zato ovocie nie (vraj osupane jablko sa moze,alelen jedno denne),ani zeleninu-s vynimkou mrkvy a zemiaku :angry: Samozrejme,len ak je babo citlive...
18. okt 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - tak uz sa vetrate na terase? tak mu musi byt fajnsky na vzduchu :wink:

si ma potesila s tymi prsiami :confounded: no asi podstupim dalsi plastiku, ale az po druhom dietati :grinning: este nemam ani prve a uz planujem druhe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale sesterky kojili obidve a maju pekne prsicka - sice male, ale v pohode :wink: a to som mala cest vidiet nazivo :slight_smile:

no mna vcera tak zdula cibula, ze som atakovala mm celu noc :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: sa tesim na to kojenie :wink:

paplon - ved to je ako pre teba :grinning: :grinning: :grinning: riadny kus :wink:
18. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus vyborny tip na film - ten Navrh bol super :wink:
18. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka však...
a ahojte :wink: zajtra na mna myslite mám v práci najtažší den v mesiaci...
18. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli...no Sebamed tu asi nenajdem :confused: tak musim nieco ine vymysliet :wink:

a fiiiha, aky mini paplonik mas doma :grinning: :grinning: :grinning: to aj keby si ho 10x zlozila, tak furt by bol velky, co? :grinning: :grinning: :grinning:
malinkeho trenujes na balkoniku? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech len dycha cerstvy vzduusik... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka, ty uz aj na druhe myslis? ihihi....sak pockaj...aby sa vam hned nepostastilo chichi... :grinning: :grinning: :grinning:

my sme mali prave navstevu...5ludi (MP rodina)....a som hotovson...ledva zijem, bruch nafucany zo zradla...cely den som len sedela na stolicke a behala hore dole...prave som poupratovala bordel...nohy ma bolia a straaasne ich mam napucane....ako podusticky..len lazkat na ne :angry: :angry: :grinning: :grinning:

Labus...kuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes to vidim na ryyychly a skory naaalet do periiiin :grinning:
18. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-tak si mi dodalanadej,ze to po kojeni nebude az taka katastrofa :grinning: :grinning: A maleho vetrame uz dlho,len v tomto necase som sa bala,ale dnes bolo celkom pekne,tak sa vetral :grinning: :dizzy_face:

Endzi-SebaMed je nemecka znacka,tak mozno budu mat aj u vas.A takto Ti opuchaju nozky?Tak ty si mozno dokopy nic nepribrala a vsetko je voda :wink:

Labuska-zajtra drzim palce :wink: A preco mas tazky den?
18. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli...noooo to by bolo fajn, keby vsetky tie kila bola iba H2O :grinning: :grinning: :grinning:
ale citim sa ako keby tych 12-13 kg bolo v nohach :angry: :angry: :angry: kua, snad uz nepriberiem vela...lebo uz to fakt ledva nosim....a o druhej briadke ani nevravim....jak brav :grinning: :grinning: :grinning:

Idem ja haji..som OFF

Dobru nocku vsetkym...puska pre G.A.Kejliho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tiez obom Malinkam cervenyyym :grinning: :grinning:

papaaaa :dizzy_face:
18. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa...tak skusim v Nemecku pozriet ten Med Sebamed :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok