• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
autor
Čaute krasotinky :dizzy_face:

Pridala som nové foto,mrknite,sú zo včera :slight_smile:
Vidím,že kecáte aj v noci,tak sa dnes skúsim pridať keď deti zaspia cca o 22.00,zatiaľ vám prajem krásny deň. My ho už máme, lebo svieti slniečko :grinning:
21. okt 2009 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - no tak tym by som ani ja nerozumela :wink:

ty ale z nas by bola aka krasna Fiona?! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzali - ako rychlo rastu kocky, su zlate :wink:

no upiekla som si fajny kolacik, uz len vychladnut - zltkove rezy :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zeny :grinning:

Zuzaliiii....tak tie tvoje detuurence ake velike uz suuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zlatunkeee :dizzy_face: a ze uz maju 3 mesiace...to uteka straaasne rychlo :sweat_smile: :sweat_smile: To by si sa Zuzali mohla uz na dalsie chystat, nieeeee? :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka :grinning: :grinning: to hej...Fiooona :grinning: :grinning: :grinning: este sa vyvaaalat v zelenom spenate a sme jasneee :grinning: :grinning:

To uz aj kolacik takto po ranu stiiihas? Ja idem asi robit pudincek vanilus :dizzy_face: :dizzy_face: Nist zlozite..ja raaaada jednoduche a ryychle veci :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - uz vcera som nan mala chut, tak dnes som vstavala s tym, ze ho idem urobit :grinning: a ten je brutal jednoduchy, v nasej familii sa robi uz straaasne dlho :wink: - maslo, cukor, muka, bielka a orechy a samoska prasok do peciva - upiect a na vrch pikantny lekvar a na to zltka vymiesane s cukrom - na chvilu dat este do teplej rury - aby sa zo zltok urobila taka korka - juuuj mnam :wink:
21. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, tak to fakt neznie zlozito :grinning: :grinning: to by som aj ja mohla zvlaaadnut hihi.....len nemam lekwaaaar :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - nemas lekvar? a to jako? :confused: :confused: :confused:
21. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sezraaaal sa nedavno :grinning: :grinning: :grinning: a my ho moc nepouzivame :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj :wink:
no ja som si navarila aj tento rok a mam zlatu svokru, ta keby som sa dala ukecat tak mi kazdy tt zabali tasku plnu zavaranin :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
vies kolko zavaranin a lekvarov mame doma na SK? moja mama robi fuuurt...ved aj minule doniesla, ale u nas sa to je pomaliiicky...ale minul sa :grinning:
radsej som si nakazala zavarane uhorky nez lekvaaar :grinning: :grinning: akurat vcera som ich chrumala k tej ryzke s maskom hihi :grinning:
21. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Endzi ... chystať na ďalšie by som sa mohla, veď mám ešte 5 snehuliakov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale na teraz mi tieto dve opice stačia a či mi raz bude málo... uvidíme,podľa toho ako nás bude stíhať MM živiť :grinning: :grinning: :grinning:

pomaly už budú mať 4 meisce 2.11., v nedeľu ideme dať nastreliť náušnice,tak potom pridáme foto :wink:

Lubi ... tem koláč by som si aj ja dala, ak ti vyjde čas, pošli mi prosím ťa recept, príde na víkend svokra z kE,tak nech vidí ako si jej synáči dobre vybral :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky :wink:
Zuzka ahoj moja bože že 4mesiace ale to letí..to je neskutočne.Idem mrknut čo ste popísali
21. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka aj ja chcem recept-prosím :slight_smile:
21. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka kočky su nádherne normálne mi slzičky vyhrkli od dojatia a spomenula som si ako sme ti pred rokom robili tehu test :grinning: :grinning: :grinning:
Endzi ty si iná modelka to bruško je užasne a inak si štihlunka že až...ako to baby robíte ja budem -ak budem jedna stará tučná tehu gula :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE babule,konečne sa vám ozívam,ale to tiež iba na chvíločku
som rada,že si na mňa počkáte dokiaľ budem stíhať :grinning:,len aby ste nemali skôr deti :confused:

Ja som úspešne včera odovzdala doklady účtovníčke ,tak už by to malo byť lepšie ,ale po pravde mám totalnu depku,tak nemám chuť na nič ,iba sa zakukliť do perín a spať,tak zase neviem kedy ma to prejde a ozvem sa ,ináč volala som do FC a ešte stále nemajú žiadne rozhodnutie z poisťovne takže nerobia IVF cez poisťovňu,tak mám prísť začiatkom decembra a IVF sa musí nejako vtesnať do januara,tak som zvedavá čo to zase bude za stres,pá a majte sa PEKNE
21. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute - zuzka a labus recept som poslala :wink:

labus - co aj ja som gula, uz ma to prestava bavit :sweat_smile: :confounded: ale budes najstastnejsia osoba na svete je jedno aka budes velka, aj ked pochybujem ze by si moc narastla :wink:

dnes ked som si chystala ingrediencie tak maly uz asi mixoval, bo taky bordel robil az strach, aj teraz :grinning: no pomahal mi :wink:

vika - a aku mas poistovnu , bo mm mi akurat vravel ze uz sa neriesia u nich na riaditelstve tieto ziadosti, ale uz na krajskych pobockach a ze to tym padom aj dlhsie trva :confounded: ale nedepkuj, dobre bude :wink:

endzi - no ja zajtra budem robit asi granadir a uz sa tiez tesim na uhorky :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ahojky áno budem najštastnejšia ... len kedy to už bude... a koláčik vyskušam- možno ešte aj dnes :wink:
a aj mne dnes práve kámoška vravelka že zo všeob. poist. musí čakat až na januar lebo niesu bubáky..no bola riadne skalmaná a poslali ju tiež do Ferticentu buduci týžden ide na vstuný pohovor-Vikuš tak budete válčit spolu..
21. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte maminy :grinning:
ako????gúlate sa :grinning: :grinning: :grinning:

labus,vika ajojte :wink:

a koho som tu nečíííííííítala Tinka miláčku zdravím :wink:
21. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo sa to tu zasa pekne rozkokosilo :grinning: :grinning:

Viki, Labus, Luly...caute bambule :dizzy_face:

Labuska, no pochybujem, ze ty budes ako gula :angry: :grinning: ved z tych fotiek co si mi posielala, si jak srnka srnkovitaaaa a ako Lubka pise...aj keby si vyzerala ako buldozer...tak kaslat na to...hlavne, ze babenko je v brusku :wink:

Vika...no pevne dufam, ze to do toho januara stihnes :confused:
a kooonecne si dorobila to uctovnictvo? no aspon budes mat viac casu na konaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:

Lulyyy...ty bosorka...zasa len jeden prispevok napises a zasa zduuchnes? :angry: :angry: sak si ta chytiiime :grinning: :grinning: :grinning:
mrchu si uz mala? ci este cakas? :sweat_smile:

Som prave po veceri...nakotena, ze az krce mam :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale rybicka bola goooood :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziii ahoj ja práve tlačím koláčik -z receptu od Lubky naozaj je mnamkový :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus - ty si aka sikula :wink: u nas uz chyba pol plechu :grinning: :grinning: :grinning:

luly - pocuj ty si ina potvora :angry: skoda ze som ta nelapla

endzi - len pekne trav rybicka je dobra :grinning: ja som uz zchrastila tri mandarinky - takeeee dobre som kupila a chodim do kuchne na tie oriesky co som si vyluskala :wink:
21. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a doteraz som sa krcila na puzzle a uz mi sibe, tak sa idem poskladat do kresla :wink: inak tento moj krpec v brusku ma dnes riadne rosambo tam, tak som zvedava ci aj kreslo mu bude vadit :sweat_smile:

vsetkym zelam dobru noc :wink:
21. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka aj u nás a to ešte nejedol Andy len teraz došiel ale Robkovy neskutočne chutí.Pa babulky a dobru noc aj ja padám...
21. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj...aj ja by som si dala v tomto momente mandosky....tu u nas maju take male zmrdy :cry: a ja milujem ked su riadne kyseleeee...breeekekekeke :grinning: :grinning:

Labuska, ty aka sikovnica friskaaa...kolac hotovy? no totok :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Tak dobru noc vam prajem ochechule moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja idem kuki tele :wink:
21. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
endzi ja to IVF musím stihnúť nie do januara,ale iba v januari,tak preto to budú stresy,lebo to nezaleží len odo mňa,ale od mršky a od rastu folíkov a tak ved to poznáte

Lubka ja mám VZP a že vraj mám už žiadosť schválenú,ale kedže sa VZP spája so Spoločnou,tak sú pozastavené financie,ktoré budú voľné až v januari,aspoň takto mi to sestrička vysvetlila.

Ja by som si v tomto momente dala puding,ale kedže koníkujem nemá mi ho kto spraviť :grinning:
21. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to je ale pech,ked zapnem konečne po mesiaci PC vás vnikde,idem do vane a ešte skúsim mrknúť
21. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som mrkla a nič,tak DN
21. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika- viem mm tam robi :wink: ale nejde o to, ze su zastavene financie, ale to ze to robia teraz na pobockach a musia sa to "naucit" a posuva sa to kade tade, tak to trva :confounded:
v kazdom pripade drzim palce :wink:

aj vy ste dosatli taku milu IP vcera? ja som z nej stale vytesena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :wink:

Lubka aku postu? mne nist nedoslo :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, tak co....puding nebol vecer? :grinning:
22. okt 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - brekeke zase som spapala dve mandosky - extra kysle- tie malinke bez kostiek, hm asi este dnes dokupim zasoby :grinning: :grinning: :grinning:
ty kokso sused pili panel uz asi dve hodiny a ja mam v byte prachu akokeby to robil u nas :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a to mam pozatvarane okna :angry:
22. okt 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok