• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
ahoj kejli,ty si ako dopadla s tou zrazeninou?
A čo s Lubkou,už hádam rodí?
2. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika,este neviem,ako som dopadla,cakam-kontrolu mam cca o tyzden,potom to uz bude definitivne :sweat_smile: Lubka je v nemocnici :unamused:
2. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Lubka-mna tvrdnutie brucha tiez vobec nebolelo,dokonca mi to ani nebolo neprijemne,ja som sa len dotykom presvedcala,ci naozaj tvrdne...

Labus-zajtra drziiiiiiiiiiiim palce :dizzy_face: :dizzy_face: Aj Kejlikove,aj vsetky,co tu najdem :dizzy_face: :dizzy_face:

Luly-ahooooj :wink:
2. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika a ako ziadost?Este stoji v poistovni?
2. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,dúfam,že všetko bude o.k.
2. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žiadosť je ,že vraj schválená ,pôjdem sa opítať na budúci tt,lebo majú takú blbú tel.linku,nikdy ich vôbec nepočujem a mám to kúsok od domu,tak pôjdem skecnúť so sestričkami,tak hádam to výjde.
2. nov 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musi to vyst :wink: A budeme Ti straaasne drzat palce :wink:
2. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja si budem strašne držať palce,lebo doma je to už niekedy na palicu :frowning2:
2. nov 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

no dnes uzasne rano :confounded: sestricky si na mne cvicili odber krvi - mam desne opuchnute ruky :unamused: a bolo to uzasne prijemne :angry: a spala som v noci asi tri hodiny :unamused:

aaaale sprava dna - LABUS JE PRIECHODNA CIZE IDE PLODIT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: juuj sa tesim aj za nu :wink:

dnes mi doktor vysadil magnezium, ze naco a nasadil ascorutin, lebo ten ruzovkavy vytok pokracuje, sice pomenej ale objavil sa este :unamused: a dnes zase sono tak uvidime :wink:

vika- no tak daj vediet ako na to si s tou ziadostou :wink:

kejli - diky za ponuku- mozno vyuzijem :grinning: len sa dajte pekne do poriadku s Kejlikom :wink: ze mu posielam boztek na nostek :slight_smile:

dnes ma priste sestra, samoska mm a aj svokra sa ohlasila :wink:
3. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuki kuk :wink:

Kejli, no dufam, ze malinky zasa nieco neschytal z tej cakarne....to je vzdy des byt medzi chorymi....to je asi jedina vyhoda tu v NL, ze k doktorovi sa musis vopred objednat na urcity cas a vobec necakas (max.5-10minut) v cakarni, kde je 1-2 ludia...ma to svoje vyhody, ale aj nevyhody :angry:
No len dufam, aby chrustik bol zdravucky...moj pipulko :dizzy_face: :dizzy_face:

Vika...tak super ze ziadost je uz schvalena...teraz uz len cakat na ten spraavny den :wink:

Tak Labuska je priechodnaaaaaaaaaaaaaa..........jupiiiiiiiiiii.....Micka...to je super, taaaak sa tesiiiim s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: uz len sa naplnit agresiiivnymi a hladnymi spermosami, nech zauuutocia na tie tvoje vajuucha :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka mojaaaaaaaa...no ako? Tak zasa mas ascorutin? :confused: A sestricky trenovali, co? Chuda nase...ja sa len modlim, aby si mala dobre vysledky a aby ta este pustili domkov...bo si viem predstavit ako ti tam musi byt smutno :pensive: Drzkajte sa Lubka....a PAKUJ sa domov :angry: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Lulystok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zobkas estrofemik zobkaaaaas? A beries aj ten Prednison a este nieco? Pribudol ti nejaky iny liek, ci nie?
3. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak som dnes najštastnejší človek pod slnkom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Labusik... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa s tebou pipuska :grinning: :grinning:
Zahajujeme uuuuuuuuuuuuuuuuttttttokkk Labus.....vsetkymi moznymi zbranami :angry: :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem nieco pozrat do kuchyne........zasa a opat a zasa :angry: :angry: :grinning:
3. nov 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzii malá je riadna hladoška :grinning: :grinning: :grinning: ale na tebe to nevydiet ...ako to len robýš..
bože babulky ja sa ták vytešujem...
3. nov 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - tak to mas sakra pravdu, ze mi tu je smutno :unamused:
som aj ja zvedava na tie vysledky, ale podla mna budu v norme a bolo to len bubu a maly si na seba necha este pockat :confused:
a ani si nevies predstavit ako som chcela dnes mm nastupit do auta v ruzovom zupane a zirafkovych papuciach :grinning: :grinning: :grinning: a nechcel ma vziat :angry:

labuska - tesim sa s tebou :wink:
3. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, no zeriem riadne..uz mam +13kg...a nejake drobne :angry: :angry: uz aj tehu gate su mi male, ale odmietam uz cokolvek na seba kupovat...radsej budes cusat doma vo vyhajdaakanych teplackoch :grinning: :grinning:

aaaaaaaaaa tesiiime sa s tebou, ved vies :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka...tak v takom ruuzovuckom zupaniku (aj ja mam taky mimochodom zbaleny uz) a v zirafkach by som ta asi tiez odmietla kamkolvek vziaaat....snad keby bola tma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aaaaaaale nieeee :wink:

a vysledky budu az zajtra? cize dalsia noc tam? :confused: :unamused: :unamused: moja zlataaa...suucitim s tebou....ale uvidiiiis, zajtra si domka pekne na svojom gauciiiku a mozes dalej hackovat a puzzlovat :dizzy_face: :dizzy_face: (modlim sa za to :sweat_smile: )
3. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ajojte
3. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly ahoj babulka tak kedy máš ten KETIK?
3. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi- noo tak to je zaujimava predstava, ze by som zajtra mohla byt domka, ale neverim jej vobec :frowning2: ale diky ze na mna myslis :wink:
akurat drobcovi dokoncujem deku- hackovanu :wink:
3. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ahoj pošlem Ti IP
3. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,tak este aj odbery na tebe trenovali?teeeda :unamused: A vidis,uz ani Mg ti nedavaju,to je dobre znamenie :wink: Verim tomu,ze ti je smutno,ale vydrzis,ved tam nie si sama :dizzy_face: :dizzy_face: Stale si na plastike?V sexi papuckach? :grinning: Ti pacienti sa mozno cuduju,ze tehotna a ide sa dat operovat :grinning: Velmi drzim palce,nech ta pustia do porodu domov :dizzy_face: :dizzy_face: A miniLubko bude mat peknu decku :wink:

Labuuuus-ja sa od rana tesim,verim,ze odstartovavas dobre spravy :dizzy_face: :dizzy_face:

Endzi-veru,my sme u tej dr boli prvyykrat mimo poradne a tie chorych deti tam bolo ako maku...Sice necakali knej,ale to je jedno..A poznas to-kychaju,kaslu vsetkymi smermi,sople tam lietali vzduchom ako stihacky ....Tak Kejlika izolujeme doma a snad nebude potrebovat dalsiu chemiu...A 13 kg navyse?Ved to je super,este papaj :grinning: ja som mala nakoniec tusim 12,tak som sa rozozrala posledny mesiac :grinning:

Luly-ahoj :wink:
3. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE
dakujem ,že na mňa myslíte,idem sa bližšie poinformovať niekedy koncom novembra,tak potom budem múdrejšia.

Labus gratulujem,zase si bližšie k bábätku,máš npriechodný iba jeden ,alebo oba?

Lubka drž sa ,ja by som sa nenechala pichať navyše ani za svet,to vždy& ,ked prišli sestričky zo školy,už od dverí som krútila hlavou,že ja nie,mám iba jednu vhodnú žilu na pichanie a ked sa nestrafia ,musia mi naklepať na zápästí a tam to veľmi bolí,takže ja nie som pokusný králik.

Kejli tak ako malý?už je to lepšie?

Endzi aj tebe sa to už kráti ,bože len teraz sme všetky stimulovali a poniektoré ste už porodili,ja mam pocit,ako keby to bolo včera,letí to ako blázon,vidím to na mojej Vike,bože tá tak rýchlo teraz dospieva,už má väčšie prsa ako ja :grinning: ,ale to zase nebol veľký problém ma predbehnúť :unamused:

Luly a ty sa kedy chystáš na ten úspešný Ketík?

3. nov 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli - jasne ze mam sexi papucky :wink: to som si kupila minuly rok u cinana a ten isty den som si kupila v peackoku a tie druhe su desne a zirafky za 200 su svetove :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no moj dokima uz domov asi nepusti, silno pochybujem :confounded:

a tie poradne, tak na to sa "tesim" :angry:

vika- problem bol v tom, ze toto si na mne skusali sestricky v sluzbe, ziadne studentky :confounded: ale povedat si nedali :angry:
4. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka myslím na vás-držkaj sa a daj vediet ake su výsledky :wink:
Vikuš ano len jeden druhý vajíčkovod nemám..bol velmi špatný
4. nov 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ AHOJ BABULKY tak z ANDYHO mám šofera skušky spravil v pohode je šikovník tak sa vytešujeme :slight_smile:
4. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus gratulujem,máš šikovníčka

lubka tak to ti nezávidím,hlavne sa drž ,aby všetko dopadlo o.k.,a si ešte stále v nemocnici?
4. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vikuš ahoj a dík :wink: a ano Lubka je ešte v nemocnici a ty ako sa máš?máš niečo nove? Viem že na IVF musíš čakat do januara aj kámoška tak pochodila..pojdete do FC spolu v januari..tak vám budem obom držat palce :wink:
4. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ahojte
4. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:

labus- cely den na teba myslim, hadam, ze tvoj folik poslucha a praskne vtedy ked ma :wink: a oferovi blahozelam, ze vela statnych kilometrov :wink:

my sa mame fajn,. CTG v pohode, len menej plodovej vody a uz celkom dozreta placenta :wink: :confused: a magnezko mi vysadili, tak cakam ci zacneme tvrdnut :sweat_smile:
4. nov 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipisky :wink:

Kejli...to ty si akoze az 12kg pribrala? Ved sa mi zda ze si pisala, ze si celkovo pribrala 6-7kg, ci e e? :grinning: :grinning:

Vika...tak mala ta predbehla v prsiach uz? :grinning: :grinning: :grinning: hihi....to ich ma asi potom po tatovi :grinning: :grinning:
A som zvedava, co sa nove dozvies koncom toho novembra ohladne teba :sweat_smile: Snad vsetko pojde hladko prehladko :dizzy_face:

Lubkaaaaaaaa.....tak ta nepustia? :pensive: :pensive: Pesoooooooo?? :cry: :cry: Furt na teba musim mysliet :sweat_smile: Daj nam hned vediet, ked budu akekolvek vysledky a ujovi dr. povedz, nech ta pustiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....ze budes vzorne lezkat doma :dizzy_face:

Labus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no ako? .........a Andy robil vodicaaak? Si sa ani nepochvalila :grinning: :grinning: Bohvie po kom to maaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lulyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som prisla z poradne...tak miminko ma cca 2700-2800 gramov...ale to neratal pocitac, to si teta dr. tipla :angry: :angry: :angry: ....hlavka ma uz priemer skoro 9-10 cm (heeeeeeeeeeeeeeeeeeelp....uz len ta predstava ako pojde von cez taku dzirku medziiirku :confounded: :grinning:).
Som sa jej postazovala, ze mi puchnu nohy, a trpnu ruky....tak mi vzala krv, moc.....potom som chcela aby mi urobila vyter na toho strepiho...tak som povedala, ze mam vytok....tak mi urobila vyter a ja sa jej pytam, ci budu kontrolovat toho strepiho a ona ze nieeeeee, ze nemam indikacie na neho...no tapa.... :angry: :angry:ved mne nist nemusi byt a mozem ho mat :confounded:
Potom mi spravila utz....a kedze som jej povedala, ze ciitim menej pohyby nasej malej buchty...tak kooooonecne prvy krat mi spravila prietoky a plus ma dala aj na CTG :sweat_smile:
Vsetko zatial v poriadku... :slight_smile:
Ked som uz lezala rozcapena na tej koze, tak sa jej pytam, ze ako vyzera cervix a tetuska, ze pieeekne zavretyyy :angry: :angry:
Takze to vyzera, ze jaaa budem prenaasat az do januaara :grinning: :grinning: :grinning: to aby som zacala struzlikat v garazi nejaku stolicku na kolieskach, na ktorej budem vyvazat svoj bruch...bo uz mi je tazky :confused: :sweat_smile:
A prave mi volali, ze moc aj krv je negativna....kontrola o 1tt (co som necakala, som myslela, ze pojdem az o 2tt)
4. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi- no domov asi tazko, oni by uz brali keby som aj rodila :wink: len ked mi este dakto povie vetu - ze vydrz este tak budem vrazdit :angry: :angry: :angry: ako keby som tu tancovala nejake vyvolavacie tance :angry:
nas maly mal v pondelok hlavku 91mm a nohu 72mm, cize rastie :wink: a kope ako o zivot :wink:

endzi - som rada, ze ste v poriadku a este sa netes ze budes prenasat- mne sa zmenil krcek za tyzden :slight_smile:
4. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok