• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
:wink: krasne ranko endzi
krasne ranko žienky :sweat_smile:
18. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi tak di na kole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a či som cikala?????no hej cikala a vela krááááááááááááááááát :grinning:
mam ducháčka oči som si vykukávala ale videla som ho :wink:
18. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulyyy, faaaaaaaaakt....jezisko, ja sa asi rozplacem moja :dizzy_face: :dizzy_face: mas aj foto? ci tam to nebude vidno?
Lulik, teskam sa s tebou....uz sa modlit, aby bobiskovia ostali u teba hooodne dlho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teeeeeeda, to sa ta clovek musi pytat? jak to ze si sa nedosla hnedkaj pochvalit...rebeka :grinning: :grinning: :grinning:

...........a prisaham, ze si slzicky utieram z ocuuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi neuvidíte to na fotke moja ja som si oči vykukávala :grinning:

mosím ešte 2- 3 dni počkat potom ho pridám ak bude ovšem silniet :wink:
18. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki Luly :wink: tak chod piekne lezuuurkat s prdeluuu nahor :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a pohladkaj brusko za mna a ze odkazujem bobisom, aby tam laaaskavo ostali :angry: :slight_smile: :slight_smile: cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

ja padaaam :wink:
18. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

endzi dnes som testla ... test je v albume, na krv a na sono idem zajtra tak mam strasny strach ... bojim bojim

luly super drzim palce o 2 dni testni znova
18. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: kde ste kto, hmmmmmmmm
18. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LULY potichucku gratulujem, tesiiiiiiiiiiiiim sa -je to na 7 den po KET ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Wolfskinka aj ty mas //? gratulujem to je super :slight_smile:

ENdzi ajoj, ty uz ma 39tt,brusenko mas take peknucke, este´porobte par foteciek ,aby ste mali na co spominat a ukazovat malinkej :slight_smile:
18. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior nie na 6 den :wink: ale je to len ducháček :wink:
18. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly bude silnejsi zajtra drzim palce ...

dior dakujem
18. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolf toto je tvoje prve ketko????
18. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj kocky,

Luly-gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: Wolfi tiez :dizzy_face: :dizzy_face: Velmi sa s vami tesim a drzim palce,nech tehulkujete spolu uspesne 9 mesiacov :wink:

Endzi-39tt???? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: pomooooc :grinning: O chvilu mas doma Endzolinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ako sa citis?Davaj na seba pozor :dizzy_face: :dizzy_face: Podla mna mas este chvilu casu,mozno ti ju prinesie az Mikulas :grinning: :dizzy_face:

Labus-test by mal ukazat vysledok 17 dni po ovulke,straaasne drzim palce,nech najdes svoje // :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka- tak sa trapite s bruskom?Chudatko male :confounded: Tie prve tt su u chlapcov tazke,ale neboj,traviaci trakt dozrieva a o chvilu tie place prestanu :wink: A vsetky vase zbrane poznam,rurky som sa ale velmi bala (kvoli udajnej navykovosti)tak sme ju pouzili len raz.Kejlikovi velmi pomahalo,ked som pila/jedla rascu a fenikel...A na prdy mu najviac pomahal Espumisan L.

Ja som na moje prso nasadila Ibalgin-presne ako potom pisala Lubka zabral,ale prso boli stale...A mam asi malo mlieka-teraz neviem,ci zo zapalu,alebo z Ibalginu...Kejlik si na prse len 2x potiahne a zaspi,takze asi z Ibalginu :confounded: V pondelok sme ho vazili a mal 5,57kg,dufam,ze teraz neschudne-zajtra ma mat tie ockovnia a stale rozmyslam,ci nemam trvat na tom,aby ich dostal postupne a nie naraz...
18. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte princeznicky :wink:

Tak som sa doguulala nazad z kontroly. Dnes mi len tlak merali a robili utz....kedze som sa na nic nestazovala :wink: Som po dr. chcela, aby mi zmerala prdoliinu, ze cca kolko vazi....tak odmerala len obvod bruska a stehiiinko, bo hlavka bola moc dole...no a podla tychto merani ma +- 2800 gramov, co si myslim ze ma viac, lebo 2700 gramov mala pred 2tt :grinning: :grinning:
Tetuska ma aspon jednou vecou potesila, som sa pytala, ze ked nepride krpana na termin von, ze ci mozem az tie 2tt prenasat a ona, ze predtym to tak bolo, ale ze teraz v NL nechavaju max. prenasat 1 tt....takze Kejlus, ja to faaakt vidim na toho Mikyho :grinning: :grinning: Najdem si Endzolinu rano v cizme na okne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Wolfiiiiiiiiii, aaano kukla som testiiik...ciaaarocka je uuzasna tlustucka ruzovuucka a neboj sa utz, vseeeeetko bude v poriadku...myslim na vas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luly, tu duchaaacku :grinning: :grinning: ziadny 6.den....si 5. den po KETE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a basta fidli :grinning: :grinning:

Ahoj Dior :dizzy_face: :dizzy_face: Ako sa ciiitis? Este negrckame? hihi :grinning: chodis aj do robotky, ci si doma? no ja bando fotim kazdy tt :dizzy_face: :dizzy_face: uz ani miesto nemam v albume :grinning: :grinning:

Kejli, veru pomoooooooooooooooooooc....ja tomu stale neverim, ze za par dni tu bude maly cloviecik a hlavne co jaaaaaaaaa s nim budem robit??? sak ja som take motovidlo... :sweat_smile: :sweat_smile: ehm, mam taku otazocku...ze pri porode, ked sa tlaci, maju byt oci otvorene, ci zatvorene...lebo na tom kurze vraveli, ze otvorene...tak sa radsej pyyytam, aby mi naaahodou z jamiek nevypadli :grinning: :grinning: a aby som ich nemala ako angoraaak :grinning:

No chvalabohu, ze ten Ibos ti zabral, uz to bude len lepsie :sweat_smile: :sweat_smile: A s tymi ockovaniami...tak tak daleko este nie som...a hlavne vooobec neviem ako sa ockuje tu :angry: :angry: SNad ti Lubka poradi :wink: A posielam pusinku nasmu frajerovi :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly to nebolo KET ale IVF ...mali sme len 1 embryjko a to zabojovalo a dufam ze ttentokrat to dotiahneme do stastneho konca, ale mam strasny strach z tej zajtrajsej kontroly

endzi dakujem no zda sa mi dost slaba ale to nevadi hlavne ze je ... idem si dat utrogestan a zalahnut

kejla dik
18. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly :angry: :angry: :angry: ne e e eeeeeeeeeeeeeeeee.....5.!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tsicho :grinning:

Wolfi, no vobec nie je slaba....ved si ani PK nemala, nie? takze je to uuplne v poriadku :dizzy_face: a nemas sa zajtra coho baaat...konecne uvidis tu svoju bublinecku :wink:
18. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi zajtra asi tažko :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajta iba uvidí či ma dostatočne
vysoku sliznicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a to wolf mááááááááááááá lebo tam ma malinku wolfinku :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak zasa som kcela byt za muuudru :grinning: :grinning: :grinning:

ale tak ci tak mas pravdu....Wolfinecka-bublinecka tam je zabydlenaaaa :grinning:
18. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ved ty si múúúúúúúdra
18. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak taaacky, co? :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky
Wolfi tak zajtra nech všetko super dopadne
LULY tíško ale srdečne blahoželám
no čo tu len ja furt budem strašit bez brucha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kejli tak sa trápite moje zlatíčko,asi od toho zápalu je mliečka menej...
Endzi tak kontrola dopadla dobre a som sa narehotala že na MYKYHO bude Endzolínka v okne v čižme :grinning: :grinning: :grinning: ak by to bolo take lahke aj ja chcem ....
no ja mám najhorší den v mesiaci za sebou tak idem ležat bolia ma kríže ako šlak a som utahaná až hruza
18. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi tá dnešná čárečka je krásna
Luly tak aj ty nech máš take pekneeeeeee :wink:
18. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labusko aj tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a všetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi nemala som PK vlozili mi ho 3ti den po oplodneni

labus ... je silnejsia o dost ako vcera tak snad hcg rastie

mysliste ze zajtra by ho uz bolo mozne vidiet na sone ?
18. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolf určite nie moja :wink: uvidia ti zhrubnutu maternicu
a dutinku ale drobečka tam ešte neuvida :wink:
wolf tešíííííím s tebou :wink:
18. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly nepredbiehaj udalosti, mne bude stacit bublinka :dizzy_face: na zaciatok
18. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolf :grinning:
18. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok