• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Luly...no poseres sa, ked to tam tebe bude sviiiiicit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaaaaaaaj zlatino moje milene :dizzy_face: :dizzy_face:

prave som si bola kupit buraaky a grapefruity...seeecko same alergeeeny....ale ked mne to tak chutiiii...bez toho ani nezaspiiim :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty si tusim tiez bola nakupovat, ne e?

A co sme si vycurkali? kolajnicky? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzolinko ja až zajtra budem a testy ešte doma nemám :grinning:

a co ten keksík,ako sa vola????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: žeby DELI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj ty jedna :grinning: :grinning: :grinning:

No Kejla s Lubkou tu uz hadali, ze Horalka, Tatranka....ale Deli este nezaznelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No bude to MILLA MAGDALENA :wink:
21. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaale ked ju uvidim nazivo, tak sa mozno rozhodnem aj pre MARGOT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, idem papkat rybicku...uz na mna cumaaakuje z truuuby :dizzy_face:

A Labuska je kde nasa? Laaaaabusik :confused: :confused: furt na teba myslim :sweat_smile: :dizzy_face:
21. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi daju .. ja mam fotecku aj po ET

no veru 6tt oddnes ... to ani pravda neni, ale pekne sa na to diva

luly som zvedava na ten tvoj zajtrajsi testik
21. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolf aj ja až mi je s toho zle :confused:
21. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.no co tu tu vidim wolskinka moja z celeho srdiecka ti gratulujem a tesim sa s tebou moja :sweat_smile: len sa teraz pekne opatruj a mrnuska tiez boze aka som stastna kiki ze ti to vyslo moja cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk keby som pri tebe tak ta tak vyobjimam moja,luly a ty sa moja neboj ty si dalsia z tych vyvolenych,verim ze si tehulka aj ty takze zajtra pekne testni a napis co uz davno vieme :wink: drzim palec moja.endzi a ty ako moja :sweat_smile: pozdrav endzolinku odo mna moja :wink: ,kejli ako sa mas ty a drobcek ako posielam boztek,lubkaeck moja a ty ako,aj tvojmu drobcekovi boztek posielam,labus ty ma nechci nastvat co to mas ake reci,neboj ty sa babenka este dockas moja je ti to jasne.cmuk.mam vas rada.boztek pre vsetkych aj pre tie co som zabudla spomenut :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe pusu od nááááááááás všetkých
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a sladku ako med :wink:
21. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buducamamina ... dakujem, napisala som ti odkaz skype
21. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolf co to skype chceš po holej aj ja cem vedet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skype je nieco podobne ako icq ... cez skype sa da aj telefonovat
21. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak idem sa požalovat :angry:

tvár mam červenu jak papriku samy pluzgierik ako keby eqzem alebo co to
potom vyčuram sa lahnem si k PC a chce sa mi zase čurat :angry: :angry: :angry:no proste stáááále
chodím cvrkat
a dnes ma boli trošku viac brucho akokeby som mala dostat a naviac ma bolia
aj kríže :angry: taaaaaaaaaaaaaaak
a teraz ma lutujte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolf ja mam tiež skype si myslíš že som spadla s jahody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly ... ty si tehotna ....... a cakas dievcatko lebo dievcatka beru krasu, ako povedala kejla

ja mam ksicht samu vyrazku, chodim cikat kazdych 30 minut, krize pobolievaju aj mna, sem tam brucho a strasne ma bolia ale strasne prsia a mam ich ako melony
21. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly wolfi ma pravdu ty ani ziadny test nepotrebujes robit alebo si si robila a natahujes nas hmm
21. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no o prsiach ani nehovorím :grinning:
wolff ja chem byt tehotná ale najviac zo všetkého
chcem donosit mrnuska celých 9 mesiacou :wink:
zajtra budem 10den očuj ráta sa aj den vkladu???ty ako si to ratala?
21. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ratala aj den vkladu a na 10ty som mala //, tu druhu sice slabulinku ale mala
21. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra mam 10 den :wink:
aj ja to tak ratam to endzi mi tu mota hlavu :grinning: :grinning: :grinning: trubka jedna :grinning:

a inak ako sa cítiš????
21. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly inak v pohode akurat prsia bolia ako sproste ale to mi nevadi, vydrzim cokolvek len aby to bolo dobre
21. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zalahnut papa a luly zajtra tu chcem vidiet na tvojom teste //
21. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: aj kby nás mučili čo???aj to vydržíme :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ocuuuvajte vy dve vyrazticky :angry: :angry: :angry: Den vkladu sa nepociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiita a basta fidli motykaaa :grinning: :grinning: :grinning:

Aj Kejla aj Lubka vam povedia, ze je to tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To vam len idu teraz tie tehu hormooony na mozecky, tak ste zmatene a pociiitate secko dokopy :grinning: :grinning: :grinning:

ALe podstatne je, ze ste vycuuurkali //, co tam po tom, ci 10. alebo 11. den :grinning: :grinning:

BM ahooooooj, dakujeme za pusinecky a take iste vraciame aj tebe na liiiicka :grinning: :grinning:

Luly a o kolkej rano curinkame? :wink:
21. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly a na krvicku ides kedy? A kolkaty den na krv sa u vas chodi? A pojdes dva krat, ci raz?
21. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzinko noooooo rano o 8.00 mam budík bo
utroš mosím dat papat babenku :grinning: tak vtedy

a ty co strašíš doma a niesi v porodnici ešte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, takze ked rano vstanem, tak tu uz bude spraavicka od teba, heeeeej? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luly, no strasim a furt tu hrkocem :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: a este urco min. 2tt budem :grinning: :grinning: takze sa ma tak laaahko nezbaviiiis :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky
tak ma tu máte,vyrevenu aj zmierenu z osudom..
mrcha je už tu v plnej kráse...dnes som bola na krv na hormonálny prifil....
som zvedava na moje užasne FSH...
a som rozhodnutá trvat na IUI lebo ak by aj tak tento mesiac nevyšlo ,január nič..pretože plodne dni budu nejak okolo.3.1 a to bude v Reprofite určite zatvorene teraz začínali 8.1. a uvažujem na februar nad NATIVOM definitývne posledným pokusom aký v tomto smere podniknem...ono žial vek je neuprosný a tie moje vaječníky melu z posledneho takže ine mi nezostane len sa zmierit z osudom..
noooo snád do toho všetkeho nebudem musiet ešte hladat na rýchlo noveho lekára...lebo sa m,ože stat že mi ine nezostane
22. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly no co ?????????? nenapinaj

labus ahoj ... to mi je luto a nerozmyslala si vymenit centrum, kamoska zmenila a vyslo, teraz ze je nejake nove v piestanoch
22. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok