• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
vika videla som 56 a 50 ale 52 a 54 nie
24. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, 56 - 50 a potom 44, ale to je ako na baabiky barbie...take miniminiminimini :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za info,zase som múdrejšia,len aby mi táto infoška bola aj na niečo :unamused:
24. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika enboj bude coskoro ... mam tusaka v kostiach
24. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby si nebola prekvapena kolko infosiek budes este potrebovat....predsa Vikusu si mala davno hihi :grinning: :dizzy_face:
24. feb 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - krasna je mala :wink:
24. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaaa :wink:

vseeeeeeeetky deticky su kraaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tie nase su predsa len najkrajsie, ze? :wink:

co nove? :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj,

Endzi-naaadherna je Milluska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ten cvik,kedy das sietatu prsty a ono sa vytiahne do sedu,je vraj diagnosticky a doma by sa vobec nemal robit-je to narocne na krcnu chrbticu...Kedysi sa to ale robit malo-ked sme boli male my,ze ano :grinning: :grinning: Ja som to s Kejlikom obcas robila-je to zradne v tom,ze babo ma silny uchop rucicky a samo sa do sedu bez problemov zdvihne ako dvojmesacne,ale chrbtica na sed nie je dost silna...Davaj pozor na hlavku,ta nesmie byt vobec v zaklone-ani trosku...Podla doktorov sa babo vobec nema nechat sediet v takom utlom veku,vraj ked sa samo vytiahne-ako napr Kejlik v lehatku,ze ho najdem sediet-tak az vtedy sa ma nechat max polminutku,nech si vychutna uspech a dat ho naspat...Ale je to samoska na tebe,chvilka by jej nemala ublizit a babatka su zvedave,ze ano? :grinning: Aj ja som Kejlika nechala chvilocku,ked sa uz sam vytiahol-kym som povedala,aky je sikovny a sup s nim naspat :grinning: :grinning: :grinning:

Niektore odporucania uz ale prehanaju-napr.s tym,ze babo sa nema dvihat pod pazusky-neviem do akeho veku,asi do 3 mesiacov...Vraj sa ma dvihat len tak,ze ho chytis pod hlavickou a druhou rukou pod zadockom,tak sa ma vyberat aj z autosedacky...No neviem,ale mne by uuurcite spadol,ved tie deti sa mecu :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som volala Kejlikovej dr,ze zajtra neprideme na ockovanie...a ona-vraj to nema mat ockovanie,ale poradnu :grinning: :grinning: To som zvedava,ako mu ju o tyzden bude robit-odkedy ho ockovala,tak sa k nemu nesmie priblizit,lebo ma hysak :sweat_smile: :grinning: A ak to ma byt taka poradna,ako pred ukoncenim tretieho mesiaca,kde musel predviest,ako vie past kone,ze pritom nema rucicky v pastickach,ze sa vie odtial pretocit a pod....teraz neukaze nic,len zacne revat a rozcapi sa ako zaba-to bude dr kukat :confused: :grinning:
24. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, dik :wink:

no budem sa musiet zjavne krotit pri tom jej tahani do sedu :unamused: :unamused: ked jej sa to tak lubi :sweat_smile: bude peeekne nasrata na mna :grinning: :grinning: :grinning:

a presne ako pises, ze ked ju dviham ako 5dnove babatko,tak sa mece nenormalne :angry: uz mi to proste neda ju nezodvihnut pod pazickami :sweat_smile: no ale budem sa snazit co najmenej...ale po kazdom zodvihnuti si to uvedomim uz ked je zdvihnuta :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes:

a preco nejdete na ockovanie? :confused:

hhihi...a vies co? dobre robi Kejlik...sak ked ho raz niekto naserie, tak nech trucuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,ale ja som ho inak ako pod pazuskami ani nedvihala :sunglasses: :sweat_smile: A do sedu ju tahaj,ked pevne drzi hlavku,ale asi nie nejako extra casto-nech sa na svokru nehneva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ved aj zvislym nosenim,aj tymto tahanim sa podla mna posiluje krk,len musi byt hlavka uplne pevna...
Mala by si vidiet Kejlika,ked sa horko-tazko vytiahne do sedu a ja ho idem davat naspat-brani sa tak,ze ma z toho treningu tehlicky na bruchu...Ale on nesedi tak ako sa ma-bud je viac nahnuty k nozickam,alebo ma chrbat v klbku :grinning:

Na ockovanie nejdeme preto,lebo sme ho ni nemali mat-sestricka sa asi pomylila a namiesto "poradna",mu napisala "ockovanie"-vraj to tretie ockovanie bude mat az v juni...a poradnu som prelozila o tyzden,lebo zajtra ideme prec...Veruze krpec bude trucovat-ked dr sedi za stolom a rozprava,tak ju pocuva a pocuva,az je v hladine alfa a ked sa dr priblizi,Kejlik spustiiiii :grinning: :sweat_smile:
24. feb 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli :grinning: :grinning: :grinning: Tak Kejlik ma tehlicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fuuuha, tak to aby aj nasa Endzolina trenovala, bo mi mame same safalatky a suncicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Takze Kejlik je piekne vychcany a muuudry, nech sa nedaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hhhiiiihi
24. feb 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skor bojko,ved chlap :grinning: :grinning: Endzolinka aj musi mat sunicky,ked papa UM,moja dr hovori,ze to je ako mc donald :grinning: :grinning: Fuuu,ale aj by som si teraz dala takeho dobreho mc-ka :grinning:
24. feb 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli, no to hej...je vydzgana z toho mlieka ze az :angry: Uz asi zacnem pocitat zarezy, co ma na stehniskach :grinning: :grinning:
A veru na ten Mekac asi aj skocim dnes hihi...ale ja si davam vacsinou taky kuraci wrap, alebo MC Kroket, ktory nikde inde nemaju...mnam :grinning: :grinning: :grinning:

Uz par poslednych noci som nasla Endzolinu cestovat po postielke, tak asi jej budem musiet dat ten vak, ale zasa moc nechcem, lebo kto ju bude z tristo veci rozbalovat v noci pri meneni pleeenky :grinning: :grinning: :grinning:

A kam dnes idete, si pisala, ze prec :wink:

Laaaaaaaaabus, ako sa maaaas? Napiiis nieco :sweat_smile:
25. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE,DNES IDEM NA ODBLOKOVACIU MASáž,TAK VáM POtom napíšem čo odblokoval :grinning:
25. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink:

vikaaaa- aj ja chcem masaz :angry: :grinning: len to buy museli mat lehatko s tromi durami, aby ma mohli mastit a take nikto nema :frowning2:

kejli - mas vylet? hehe aj my asi pojdeme v sobotu do ikei, len mam problem :confounded: berieme vajco samoska, a teraz neviem ci len nosic, alebo cely kocik :sweat_smile: lebo chcem mm nahovorit aby si siel kupit rifle, lebo schudol 8kg, tak na nom vsetky visia :confounded: no poradte baby co mam vziat?
ci vsetko? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

endzi - ja by som potrebovala vak co mu zviaze ruky :grinning: a aj tak nespi v postielke len vcul, ked som ho uspala na rukach a to nebude dlhsie ako pol hodku :sweat_smile: ) lebo krpca ruky nenechaju zaspat, sermuje s nimi a potom reve lebo je unaveny :confounded: ale uz som prisla na to,ze ho treba poviazat do deky a natriasat na rukach a on zaspi :wink:

aj nas je slusny sunkos :grinning: ale brusko uz zacina formovat a tiez sa riadne taha do sedu aj bez mojich ruk, bude mat krk ako labut :grinning: :grinning: :grinning:

no a dvihanie pod hlavickou? tak to by mi asi ani nedovolil :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika :angry: :angry: neprovokuj s masaaazami :angry: :grinning: :grinning: :grinning: my ich vsseeetky tu do jednej potrebujeme a nemame na nu cas :grinning: :grinning: :grinning: no ale napis...dufam, ze ta tam dooobre prepleeeskaju :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka, cafo :wink:

co myslis tym nosicom? :confused:

Hihi, tak aj vy sermujete rukami? :grinning: :grinning: my aj hooovadsky vela kopeme nohami....ja keby som zmerala, co mala nabicykluje za den, tak to by som snad ani ja nepresla na aute :grinning: :grinning: :grinning:

tak ty ho tiez dviiihas pod paprckami? :grinning: no ja som dnes skusala asi 3x ju dvihnut pod hlavou a chrbatiko-ritkou a to sa neda...teda daaaa...ale sa divim, ze som ju este nevykotila...sak to je vam az nebezpecne :angry: :sweat_smile: :sweat_smile:

idem robit mlieeecko...grizly sa prebuuuudza :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - no ergonosic :wink:

no sermuje, aj riadne kopcuje, sa necudujem ze je furt hladny ked nabeha tolko :grinning: :grinning: :grinning:

a take finty ja ani neskusam :wink: lebo mu ublizim :sweat_smile:

no ja som ho dnes dala spat do postielky po dlhej dobe, tak idem na chvilu do prazdnej postele sa natiahnut :wink: :grinning:
25. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ja mám asi prah bolesti posunutý niekde daleko,lebo čo mi hovoril malo by ma to po stlačení bolieť a mňa nič,aj ked ,ked mi tlačil body na pätách ,tak to ozaj bolelo,povedal mi,že podľa neho mám oslabenú maternicu,lebo mi strčil asi 10 cm prsty do brucha a nič,ked tlacil okolo pupka ,tak ma zabolel žalúdok,to v pondelok idem znovu tak uvidím

ja neprovokujem ,ja vám prajem ,ked vám to robí dobre
ja masáže nemám veľmi v láske,ale toto nebola klasická masáž ,takže robím všetko čo mi môže pomôcť k bejby
25. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooj,

ENdzi-Kejloslav isiel hned zo zavinovacky do vaku :grinning: :grinning: :grinning: Vynimkou bola jedna noc,asi v dvoch mesiacoch-dala som ho spat na chrbatik,zakryla dekou*a zobudil ma reeev...On na brusku a cele nohy trcali von z postielky,tak som si povedala,ze aj ked nechce,vak mat musi....A robis chute s tym mc-kom:o))))Dvihanie pod hlavkou a ritkou,ke podla mna naozaj nebezpecne-ked bola

Lubka-pytas sa tej pravej :grinning: :grinning: :grinning: JA by som po poslednej skusenosti brala vsetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ja nosic zatial nemam,ak v nom vie spinkat a vydrzi v nom dlho (a tebe v nom nie je tazky),tak mozno staci nosic...ALe nas Kejlik ma namiesto postielky kocik,tak ja by som brala vajce a kocik...aaaale ako hovorim,nosic nemam,tak to moze byt tym.....Ale minule som ho mala cely den vo vajci a bol z toho vecer nekludny....

Vika-aj ja mam vysoky prah bolesti a som tomu uprimne rada :grinning: :grinning: :grinning: Na masazi som este nebola,mne ju dava vylucne MM :grinning: :grinning: :grinning: a skusala som zatlacit si prsty 10cm do brucha a niiiic...Mimochodom-maternica je malicka,ma max 7cm,kde ti ich zatlacal?Never mu vsetko :wink:
25. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zalubila som sa uz davno do nosica Beco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale je drahy+na Sk sa nepredava-takze plus postovne...No neviem-neviem,ci neskoncim pri Manduce :grinning:
25. feb 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka...akurat aj ja som chcela napisat co Kejlus...ja tiez nosic nemam, ale ja by som brala radsej vozidlo :grinning: Ale zasa ty vies najlepsie v com je kludnejsi a v com dlhsie vydrzi...a aby si nebola nervozna, tak zober oboje...ved lahko sa pre to zbehne do auta keby nieco :wink:

Kejli :wink: no nasa Endzola odkopala deku len raz...ono ja ju mam na konci postele zastrcenu, cize by sa teoreticky nemala ako zadusit, a takto spava od narodenia tiez :slight_smile: Skusala som jej dnes ten vak a som sa musela smiat, vyzerala ako vrece krumpliiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vika, tak uz mas po tom? :grinning: :grinning: :grinning: A jaaa ze si sa tam bola dat dobrovolne vytrieskat :sweat_smile: :sweat_smile: Ale keby to ako pises malo pomoct ku mrnuskovi, tak fajn :wink:

Mna tak boli chrbat ze az :angry: :angry: Asi poviem MP nech vytiahne z garaaze bicykel a nech prejde po mne par krat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli a cez omna by sa nedal poslat? :sweat_smile: :sweat_smile: veeelice rada pomozem

kua ako sa pise cezomna? cezo mna, ci cez omna...ci ako? kuaaaa :angry:
25. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Cezo mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dakujem za ochotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zistiiim :wink: Kejlikov vak mu je maly-je 0-6mesiacov a ma v nom trochu pokrcene nohy,ale vacsi som nezohnala....A videla som jeden perfis vak-z merino vlny,tym padom je drahsi,ale dlhyyyyy-vraj az do 2 rokov,aaale-neviem,ci v nom bude,aj ked bude stat...Alebo je to nebezpecne? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte, gulko sa vrti ale tak mi kruti crevami, ze sa mi aj tazsie dycha az sa rozkaslem ... je to normalne ? citim stale to mravcenie v crevach teda hlavne pod rebrami a srdce mi bije v krku ... viete mi k tomu nieco povedat ?
25. feb 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi,srdce ti tak bije,lebo sa bojis,alebo kontrolujes...Je to ok,cim vacsi gulko bude,tym zahadnejsie veci ti bude robit-vytrci ti "hrb"z tela,alebo ine vymysly...Kym ma miesto,bude sa vrtiet veeelmi-prevelmi,ked bude mat tesno,bude "len"bolestivo kopat....Mne to normalne chyba,vychutnaj si to :wink:
25. feb 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak cezo mna....sak tak aj tak to vyziera cudne napiiisane...kua, uz aj lowencinu zambuudam
:grinning: :grinning: :grinning:

a ty si cely "hrb" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Wolfi...no mas proste v pupku mrvosa mrvovidloviteeeeho....peeekne si zvykaj :grinning: :grinning: :grinning:
a dyychat sa ti bude coraz tazsie :sweat_smile: :sweat_smile: a to si len v polovicke...neskor nam budes pisat, ze ti puchnu nozky, bolia krize, chodis cikuskat kazdu chviiilu....jaaaaaaaaj Wolfi...seeecko je v poraaadku :wink: :wink:

ja ked vidim to moje diiite, jak to raste kazdym dnom...ze az neverim, ze som ju mala zmotanu v bruchu :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla nebojim sa lezala som pri telke a zrazu to zacalo, ani som na neho nemyslela len pozerala panelak

endzi tak s tym cikanim ... to uz chodim teraz kazdu chviklu aj 3x za noc

no dufam, ze je vsetko ok ... vo stvrtok idem na to geneticke sono preobjednal ma z pondelka, lebo je dr.chory, tak tam idem 4.3. o 17,00 a 5.3. mam poradnu a asi mi urobi bleksove sono aj moj gyndos nemoze to gulkovi vadit ? moj gyndos robi polminutove sono, pusti tlkot srdca a to je vsetko ...
25. feb 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc idem zalahnut .... som rano vstavala na hokej tak som unavena ... dobru a sladke sny
25. feb 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi, leeeen 3x za noc? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a s tym sonom...no su vselijake nazory na to....ja som chodila na sono jak na vymenu ponoziek, kvoli tomu mojmu hemimu a krvacaniu....pockaj mam to aj napisane, ze kolko krat ma checkovali :grinning: ...moment.....

..............19 alebo 20 krat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: posledne 3tt som si nezapisovala, to bolo sono pokazde :grinning:

cize sa divim, ze nasa mala nesviiiiiiici jak osram zarofka kade chodi :sweat_smile: :grinning:
25. feb 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok