• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
tinka v postielke budem ked dorazime do hotela a to bude cca 16.00 vybalim a potom pojdeme na veceru tak to asi spacham tu injekciu zajtra o 7.00 a tym padom by sa to malo uvolnit o 19.00 sice je o 19.00 vecera ale pred vecerou a aj po veceri bude na to priestor
26. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzali, ten balkansky makky syr som este nejedla...Ako vyzera? Je v crievku?Alebo taveny? Nech ho najdem :wink:

Ja sa Whirpoolkam zdaleka vyhybam prave kvoli tomu, ze sa pokazia kratko po zaruke..Nasi maju napr.Gorenje pracku, maju ju uz 15 rokov a ani raz nemali doma opravara...To by sa im pri W.asi nepodarilo :unamused:

Kiki, ale sexuj skor,ako o tych 36 hodin...Lebo spermose by uz mali cakat vajko vo vajcovode..Aj ja som otehotnela den pred ovulkou, sice sme to poistili aj den po, ale to uz bolo podla mna rozhodnute...
26. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina len do toho poriadne vleťte,aj pred večerou aj po nej :grinning:
26. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla sexovat budeme hned ako prideme na hotel a zlozime sa cca tipujem okolo 17.00 a potom samozrejme aj vecer ....

takze planovany sexik bude dnes vecer a potom v sobotu ked sa ubytujeme ... no a potom cely tyzden coromoro .. len aby sa to pocasie trosku umudrilo ...
26. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejlus ty si otehotnela prirodzene?
26. mar 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika no vletime a vy sa tu budete vsetky pekne v sobotu vecer modlit :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne kik, len to coromoro moc neprehanaj, aby v tom brusku pekne krasne zostali :slight_smile:
26. mar 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas to nemusíte prehaňať,lebo spermie sa tvoria cca 24 hodín,tak myslím ,že dva krát stačí a potom až na druhý deň
26. mar 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dik za rady .... este dnes ich vyzenieme na pasu nech su na den D cerstve a silne
26. mar 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kejli ten syr je ten typ syra ako Feta, ale v LIDL ho majú pod názvom Syr balkánskeho typu a je veľmi dobrý :slight_smile:
26. mar 2009 o 15:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem si dať pauzu od PC, prídem neskôr
26. mar 2009 o 15:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: :wink: :wink:
idem vás čitat :confused: :confused: :confused: :confused:
26. mar 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki to nebude dofča ale ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: No akurat som sa dotlacila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kupila som si Cordon belu kuracie v Lidli a dala k omu hranolky, uhorku a paradajku - ale taku vonavucku, mnam. Ledva sa hybem :grinning: :grinning: :grinning:

Kejli nebola si nahodou rano okolo deviatej vencit hava? :confused: Inak ja si robim salat ale len z hlavkoveho, mne ladovy straaasne nechuti, je mi horky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kydam do neho co chladnicka da :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi - ved kvoli tejto statistike som si kupila Elektrolux, uz ju mam 2,5 roka a stale perie, az na jedno extempore, ale umudrila sa sama :sweat_smile:

Kiki - budem na Teba v sobotu vecer mysliet :wink:
26. mar 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly no to si pis .... som sa rozhodla ze sa vratime 3 alebo 4 tak to musi vyjst
26. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubka tak čo moja ako????? babuliatka poslúchaju?
kedy maš krv
26. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubka ty mas zajtra velky den, zajtra ti povedia ze budes maminka .....

a vopred dakujem za drzanie palcov
26. mar 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooooo už zajtra tak to budem držat palečky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. mar 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik uz potrebujem ist domov a ten moj muz stale nechodi ... stale nechodi ....
26. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ta pesnička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak chod sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemozem lebo nemam kluce od bytu to poprve a po druhe pesi by som isla domov tyzden :angry:
26. mar 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tribitka, ano-prirodzenee,bez akejkolvek hormonalnej pomoci :dizzy_face:
26. mar 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale aspon by po druhy krat došiel presne :wink:
ja na muža nečakam ak nepríde vtedy kedy ma tak sa vyberiem
sama aj pešo :grinning: :grinning: :grinning: a teraz vždy dojde radšej skorej
26. mar 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribitka ...nasa kejla bola osmy div sveta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Hops, odoslala som to skor...Chcela som len napisat, ze obcas sa stane zazrak :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka, aj ja teraz tak odfukujem :grinning:
by som to vystihla asi tak ... ani nevedela ako k tomu prisla ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kejluš a ked si šla na ifko kde bol problem v tebe alebo TM
26. mar 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, v MM...Diagnoza: oligoastenoteratozoospermia...
26. mar 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha a to čo je????
26. mar 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla tak tomu nerozumiem a ani precitat to neviem :grinning: :grinning: :grinning: ale asi sa sekli v diagnoze :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok