• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
lubka no vd to je to co neviem, obehli sme obchody tu v ziline a ked sme sa spytali na vyrobcu vsetko polske

baby dakujem za tip ten babymarket sa mi pozdava celkom
10. mar 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, kolko info naraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dakujem mooooc :dizzy_face: :dizzy_face:

co sa tyka tych cien, tak su zhruba take iste, co si pisala ty...snad tu su o par centov drahsie :angry: :angry: a to mas pravdu...jednotlivo sa to zda malo...ale ked to zhrniem, tak Millus by prejedla viac nez ja :grinning: :grinning:

ved ten cukor ma prave serie, ze tam davaju...no musim tie vyzivky ovocne prestudovat poriadne, lebo ja som pozerala zatial len tie zeleninove a maskove :sweat_smile:

a dobre, ze si napisala, som nevedela, ze tam nesmie byt sol :confused: ani to ze z mrkvy sa vari len stred...jaaaa blondava hlava by som pomaly aj vnatku uvarila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:

no vidis..tak kamoska az od 5. zazala? mam z toho gulaaas :angry: :angry: uvidim, co na to Millus...ci jej bude furt len ten biely sajrajt chutit co chlopoce stale teraz :grinning: :grinning: a ci jej bude stacit :grinning: :grinning:

uz by herecka aj mohla aspon raz celu noc prespat :angry: :angry: :angry: stale papka 2x v noci :grinning: :grinning: :grinning:

Kejli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak budes varit len jedla co tebe chutia? :grinning: :grinning: :grinning: si to vymyslela dobreeeee...a vies co...alebo si mala navarit viaaacej tej mrkvicky a dat mu na taliiirek :grinning: :grinning: :grinning:

hihi 444-5588...kraasne ciiisielka :grinning: :grinning: :grinning:

a kludne mozes viest taketo veeelice poucne monolooogy...jaaa raaada ciiitam...nemusim ani po nete zbriiilat za info :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka :grinning: :grinning: :grinning: ved Egi ti rozumieeeee...si to zapamata, co si mu povedala a bude chodit labzovat potajomky na bonbooony :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi a zbytok vyrabaju sikmaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten babymarket teraz vynovili, maju tam aj viac veci sa mi zda :wink:

of course s tymi sikmacmi to bol len dzouk :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli a tu stranku uz mam okukanu, som labzovala u Cesiek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zatial som citala len ten dokument vo Worde... :wink:

no idem haji beeeli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bru nocku pipusky :wink:
10. mar 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to cim blizsie k polskym hraniciam tu mas vsetko polske, svagrina kupila poslky kocik a za 2 mesiace jej z vanicky vypadlo dno .. tak tam museli dat urobit dosku ...
11. mar 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raaanko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
endzi-to vazne zostala kozka :angry: ,do kelu,ved si ani nepribrala-to ja si dam z nej asi odrezat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ja budem moct aj darovat,tolko jej bude :grinning: ,no pred tehu som mala 62cm a teraz uz -uz bude 100ka a to som len 23tt :confused: inak to je riadna fuska ist na nakup s krpcom, to je ako fitko normalne-makacka, kym to vsetko porozkladas :sweat_smile: a ja budem inak hakliva, uz teraz ma pripravuju ze nie ze s prdnutim budem letet na pohotovost :grinning:

wolfi- www.predeti.sk -pri moste apolo a potom je SCS v rakusku-tam maju vela toho ,inak ozaj super kocik je bugaboo-ale ta cena :angry: no a ja keby mam jedno tak urcite stokke :sunglasses: -to bol moj favorit

kejli- to bolo ake magicke cislo, mala si si nieco zazelat :wink:
11. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to bol fakt vtipny priiispevok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ze vypadlo dno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no hruuuza :sweat_smile:
11. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dior :wink:

no mas v brusku dve rybicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako pekne si ich nazvala :grinning: :grinning: :grinning: ....s tou kozkou :sweat_smile: ono aj zalezi na danej osobe, aku mas elasticitu atd...cize ty nemusis mat vobec nic :sweat_smile: co som pozerala fotky niektorych bab tu na konovi...tak take chudulinke baby mali uz po par tt svoje brusko spat :angry: :angry: :grinning:
inac tych 94cm co som mala, tak to bolo rano este nenajedene...vecer som mala aj ja 100vku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A keby si bola tlustucka, tak tie cm by ti ani moc nepribudali, to len preto, ze si bola ako palicka :slight_smile: :slight_smile:

A aky kocik dvojkovy si si vybrala? Ked som bola tu pozerat na kociky, tak tam mali aj pre 3, 4 babatka...no sak to ti bol jak tank :grinning: :grinning: :grinning: Ten sa do osobneho auta ani nezmesti...to fakt treba dodavku :grinning: :grinning: :grinning:

Inac aj ten Stokke ma svoje chyby.. :angry: :angry: Co chodim do Dojclandu do drogisky, tak tam je jedna ulica robena s tym kociek...no a hrkoceme po nich straaasne :grinning: :grinning: :grinning: ale Milla pritom spiii :grinning: :grinning: :grinning: Tie kolieska su proste tvrde a hladky povrch...na nom sa jazdi jedna radost :grinning: :grinning:

Ale zasa co tu mame ulice, tak tie su podobne robene z takych akoby tehliciek (sorry za vyraz, v cestaarine sa nevyznam) a po nich sa chodi tiez super....len tie kocky :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z tych kociek.....nie "s tym kociek"......ete spiiim :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na hladky povrch........furt spiiim :grinning:
11. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vybrali sme zatial toto, ale to je polske tu v ziline nic ine nemaju len polske smejdy, ale chcem ist pozriet inde ... http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4931526
ale samozrejme novy nie z bazaru, len na bazare mali lepsiu fotku ako na normalnom obchode
11. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breeee :dizzy_face:

Tu sneziiiii :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Endzi-sol je vraj horsia,ako cukor-zatazuje oblicky...Tie prikrmy,to je hotova alchymia,ze?Tebe zostala koza na bruchu?Mne zostalo brucho :angry: :angry: :angry: :angry:Koza sa ti postupne stiahne,ale co s tym mojim bruchom-netusiiiim....A cvicit sa mi nechce :unamused:

Wolfi-vypadlo dno??????? :confused: A co to bolo za dno?Niektore polske maju vraj len karton-chuda chrbtica :angry: Kociky su vacsinou cinske,potom polske,holandske a nemecke.Ty budes tiez potrebivat velku vanicku,aby si nemusela malinkeho davat v zime do otvoreneho sportaku...A tie pekne a moderne kociky maju vanicky veeeelmi malicke :frowning2: Takze ja som nakoniec kupila kocik,ktory sa ma vobec neohuril,ale je dobry a prakticky :wink:

Dior,tak krasne rastiete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:JUUUUJ,drobcekovia :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi,pozri si crash tasty autosedaciek,aby bolo babo v aute v bezpeci :wink: Nekupuj hocijaku :wink:
11. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj babule....s tou kozkou....asi som sa zle vyjadrila...no ja nemam akoze ovisnutu kozku...ja mam slaninku, je to piekne maaakuuuucke...ale nie ze kozka ako ked schudnete z 300 na 50 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takze Kejli, ja mam asi to co ty...proste brucho :grinning: :grinning: :grinning: ale je take kozkove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem to popiiisat :grinning: :grinning: :grinning: proste chce to este scvrknuuut :angry: :angry: :grinning: :grinning:

No tie priikrmy teda fakt :grinning: :grinning: :grinning: hotova veda :angry: :grinning: :grinning: vo vsetkom je nieco...to by sme sa asi zblaaznili a pokapali od hladu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

inac na hocico sa kuknes, tak mejd in Cajna :angry: :angry: :angry: uz mi to leze na nerwy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je ich ako mravcov vsade :grinning: :grinning: :grinning: tak sa nudia a vyrabaju vsetky hovadiny sveta a v kazdej tej veci je nebezpecny sajrajt...och :angry:

A mne sa Teutonka nepacila na zaciatku vooobec, ale teraz ked ich vidim behat nazivo, tak sa mi paci a hlavne maju super velku vanicku, nie ako to nase koryyytko :angry: :grinning: :grinning: Takze nemas co lutovat Kejlusik aj co sa vzhladu tyka :wink:
11. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sneh? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tomu pocasiu asi cinka na karbit (ci karbid?)... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inac Kejli,dnes som citala noviny a tam vidim, ze slovicka NAN a HO sa pise spolu: nanho....ja uz fakt zaostaaavam...mam problem s predlozkami a prislovkami sposobu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom sa pise aj: onho? prenho? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mam ja problemy, co? :angry: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bugris sa prebuuudza :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad nas nikto iny neciiita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze co tu riesim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endziiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja tiez tej slovencine davam a to som vzdy mala z diktatov jednotky :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a ty si na dalekom zapade, teba to ospravedlnuje :wink:

maly v noci nekadil, tak teraz mi to dal pocitit - presral sa odzadu dopredu :grinning:

no idem piect kolacik, papa :wink:
11. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: TAkze nie z 300 na 50? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: O slovencine ani nehovor-ja som mala vzdy kazducky diktat bez chyby,ako jedinaaa som mala jednotky a teraz?Neviem zaklady...Ale ja by som pisala na neho,pre neho....atd :grinning: :grinning: :grinning:
MAs pravdu,vseeetko je vyrobene v Cine..Ked nieco take donesiem domov a chvalim sa,aku to malo dobru cenu,tak MM skonstatuje,ze to robili chudence 8 rocne deti v Cine :unamused:Takze asi preto ta cena..

Lubka-aj Kejlik ovlada sra.ie smerom dopredu a ako sa z toho vytesuje,ked nad nim hiiiikam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ja som kupila do kuchyne "super"hrnce Tefal....Vraj uuuzasne,neposkriabatelne a bla-bla-bla....Po prvom vareni zostali vsetky flakate-takze ohromna kvalita a poskrabatelne su tiez...TAkze,nekupujte hrnce Tefal...Predtym sme mali Tescomu so sendvicovym dnom,tie boli super-aj po rokoch ako nove,neposkriabane,neflakate...Skoda,ze nam sem nepasovali :frowning2:
11. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka,aku mas predstavu o detskej izbe?
11. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla no ved to ze velku vanicku a to je ten problem ....

som sa tak rozculila, idem si lahnuta trochu pospat
11. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento pojdeme omrknut, jedniny co sa zmesti do vytahu a farba silver-budem moct kombinovat vsetky farby a to som nikdy nechcela cierny kocik, ale co uz nenavyberam si, rybky budu mrnave,tak zimu tam preziju a potom sup do sportoveho

:wink:
http://www.bambini.sk/sk/product/2437/casual-play-s-twinner-2010-.aspx
11. mar 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior no ty moc na vyber nemas s tymi dvojickami, myslim ze aj zuzali ma taky nejaky kocik podobny ale do hneda ak si dobre pamatam

my sme zatial rozhodnutí pre tento .... http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4931526
mne sa paci modry muzovi zeleny
11. mar 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla - noo predstava? postel, roldorku skrinu, stolik a nejake policky :wink: ziadne cacky macky

no tefal hrnce mam aj ja - ingenio a tiez su poskriabatelne a to robim s plastovymi naradiami :wink:

wolfi - aj ja mam takyto podobny :wink: a tie kolieska su fajne aj do snehu :wink:
11. mar 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka no ved to hlavne ze kolieska su velke a dobre sa tocia, ja som chcela este preklapaciu rucku, ale to taketo kociky nemaju
11. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som milovala slovencinu (matiku zas nenavidela)...a preto je to des s tym mojim pravopisom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale sak staaarneme :grinning: :grinning: :grinning:
A vies co som prave doniesla domov? :grinning: :grinning: :grinning: dva vyyyrobky z Ciny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som kupila take vtaciky a motyliky na spagatiky, si to zavesim...teda Milluse do okna...je to piekne...ale nech sa neopovazi sa toho chytit :angry: :grinning: :grinning: :grinning: a ani to nedyycha :grinning: :grinning: :grinning:

Tefal? my mame Tefal, ale pouziva len drevene varechy v nom :sweat_smile: ale i tak casom su poskrabane :angry: :grinning: a cim si to umyvala? v mycke, ci v rukach? ja som ich mala odobkovane len z mycky, ale to je normalne, pri rucnom myti nic :grinning: :grinning: No ale nie vzdy aj znama znacka nie je to najlepsie, ze ano :angry: aspon keby to nebolo take drahe, ale cloveka to nasere :angry:

Diooor...no naaahodou je ten kocik krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pekne si vybrala :wink: a silver je tiez dobry...a nie je to cierna :wink:
Wolfi :grinning: :grinning: :grinning: my sme sa hned zhodli na zelenom....a plus zeleny je aj pre dievcatko aj pre chlapca, cize pevne verim, ze sa bude lahsie predavat ako modry alebo cerveny :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hen...vsade mi vynechavali pismenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Stur by sa povracal ze mna :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka :grinning: :grinning: :grinning: co myslis tymi cackami mackami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: take motyliky a vtaciky na spagaaatikoch ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja pouzivam plastove paksametle, ale sa mi zda, ze aj tie khu*wy to skraaabu...to snad len drevo je v pohode :angry: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - no cacky macky isto zabezpecia babky :wink: :grinning: a ja mam kupenu borduru, cize to bude vesele :wink: no a vudela som na vystave cacky macky a bolo to blee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juuj zase ma riadne sklamal mm :frowning2: :cry:
11. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok