• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
kedy vyraazate z domu? :slight_smile:
27. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj tak je to super ze mas //
vyrazame rano o 04.00 .... ale vecer to este stihneme pred spanim :dizzy_face:
27. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, su //, ale sama dobre vies :cry:, ze clovek sa radovat este nemoze...kedze sa moze hocico stat :unamused:
jasne ze som rada a tesim sa, najradsej by som to vykricala celemu svetu, ale sa bojim....to je strasne ten strach o babo, ci je vsetko ok a ci bude vsetko ok :confused:
ale som stastna ze mi PanBozko doprial // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak dnes by si mala aj z robotky skor ist... :grinning: :grinning: :grinning: uz si pobalena komplet?
27. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ... drzim ti strasne palce ... takze zuzali, kejla , ty a lubka istotne je tehulka tiez,

teraz ideme naraz my s luly tak snad to vyjde

nie som pobalena vobec ... mam nahadzane na posteli iba veci ked pridem z roboty nahadzem to do tasky ... no je toho dost ale mame vsetky veci poprate , potraviny na cestu nakupene uz len pecivo takze kein problem ... len pobalit , teraz si idem este kupit slnecne okuliare a toto asi vsjo
27. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako vravis...teraz ste na rade vy dve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budem siiiiilno presilno drzat palce :slight_smile: :slight_smile:

nooo, ale aspon mas vsetko poprane..uz len natlacit do kufra :wink:
27. mar 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej poprane je uz vsetko ... a aj pozehlene takmer vsetko, natlacit do tasiek a nalozit do auta a este nejake drobnosti a uz je vsetko OK
27. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY dalsia tehulka!!!!! volala mi labus.... lubííííí...GRATULUJEM!!!!!!! krása, som stastna, stastná stastná!!!!!
27. mar 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj kocky,

posiela posily:

T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :wink: T :wink: T :wink:
T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :wink: T :wink: T :wink:

Lubkaaaaa- ja som nervozna aj za teba, daj nam vediet dobru spravu :dizzy_face:

Dior - ano, chodila som do GF,ale neotehotnela som tam, ale doma-prirodzene :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr strasne gratulujem ja som to vedela .....

luly takze vyzva do boja ty a ja najblizsie ....
27. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka je tehulka! :grinning: :grinning: :grinning: juchúúúúú...... zizi, dakujem ti za zalozenie tejto témy !!!! :dizzy_face:
27. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A potvrdzujem, ze ked vycikame //, sme stastneeee, ale zacinaju obavy o babo...Takze uplne stastne budeme az s babom v naruci :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze kto nam to tu zostal netehotny ???? labus, tinka, luly a ja ??? no najblizsie testujeme naraz my s luly :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaaaaaa, gratulujeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Straaaasne sa tesiiiiiim :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A kde siiiiiii?????, :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na obed a poobede som tu ako na koni
27. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LUBKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zlatko....straaaaaaaaaaaaaaaaaaasne gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem hihiiiiiiiiiiiiiiiii.....

ja sa tesiiim tusim viaaaaaaacej nez zo svojich // :grinning: :grinning: :grinning:
ale mne nikto nist nepotrvdil :cry: :cry: :cry:

LUBKAAAAAAAA.........teraz len cakat ci sa zakuslo 1 ci 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fakt zalozenie novej teeeemy pomohlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aj by som si dala frtana na pocest Lubky a mrnuuskov, ale...nemmooozem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeemine....ja sa tak tesiiiim, az mi srdce buuucha o 106 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lubka, skoda ze nemas teraz internet...ze by si nam porozpraavala tvoje pocity :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
asi az poobede, coooo? :grinning: :grinning: :dizzy_face:
27. mar 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tato tema je fakt super.....ale psssssssst aby sme to nezakríkli :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
ale to tak cloveka potesiiii, ze? a doda energiu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda ano :grinning:!!!! len tak dalej :grinning: :grinning: :grinning: a zmeníme to na kamošky tehulky od oktobra...
27. mar 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy pojdes k lekarovi endzi?
27. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: tak tak tinka... :grinning: :grinning: :grinning:

luuuubkaaa...my ta chceme pocuuuuuuuuuut :grinning: :grinning: :grinning:
a akaa je vyska HCG???
sak sme zvedaveeee zenskeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dojdiiiiiiiiiiiiiiiii....napiste niekto lubke, nech sem dojde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,čítam, že dalšie dobré správičky ,lubka držím palčeky a samozrejme aj ostatným.S om zvedavá ,kedy budem môcť zagratulovAť AJ SEBE :confused:
27. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki ahoj a ty kedy ides do toho brna?
27. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, ja som si teraz vyprosikala jeden UTZ (ktory mi bude robit sestricka) tu v NL o tyzden....lebo oni tu neberu ani krv a prvy UTZ by som mala az o 3 tyzdne odteraz :unamused:

tak snad tam bude nieco vidiet :sweat_smile:
bojim sa jak hovado......ja neviem aspon keby mi krv zobrali, tak je mi lepsie...ja viem ze to k nicomu nepomoze...ale uz len ten pocit, ze niekto nieco robi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

LUBKAAAAAAA dojdiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki ahoj srdco :wink:
viki teraz po brne si budes gratulovat...to znamena...ze cochviiila :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, konečne som vybavila, čo som mala a tak vás všetky zdravím. Navarila som ajn zeleninkovú polievku a špenátik so zemiačikmi :slight_smile:

pokúsim sa prečítať, čo je nové, okrem Lubky,ktorá ma HCG 200 :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 12:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lubiiiiiiiiii....prepááááááááč, ale musela som, tak sa strašne tešíííííííííííím :dizzy_face:
27. mar 2009 o 12:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :grinning: ....lubka..srdencne ti gratulujem..dalsia tehulka na svete...tak to je supiiiis den :grinning:
27. mar 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi do Brna idem iba na konzultáciu,že čo so mnou,myslím,že určite tam nezačnem chodiť,dokiaľ môžem ísť na IVF na Slovensku
27. mar 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Zuzi + Silvi :wink:

Zuzali...takze Lubka 200??????? hihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....az mi slzy idu vyrazit oci :sweat_smile: :sweat_smile: som akaaasi precitlivela :dizzy_face: :dizzy_face:

Viky...no a nechces to tam skuusit? tak ako nasa Labus? Napriklad ten nativ? hm? :wink:
27. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok