• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Vika - takto to mame v knizkach pisane a vacsinou to sedi :grinning: :wink: :grinning: Ja som mala ET asi 22 DC? neviem vobec :angry:
28. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika :wink: :wink: i tak je to jedno, par dni hore dole.....LEN NECH SA MI TO NARODIIII ZDRAVUCKE A VONAVUCKE :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
lubka ty si od fachu, ty vsetko vies...mna asi mrdne, dokym pozistujem co a ako :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
ty sa vlastne mozes aj sama odrodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neni problem, co? :grinning: :grinning: :grinning:

dojdem k tebe ...mozeme fucat spolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka a pupik ti nenarastol? lebo mne z toho utrosu strasne nafuukol...teraz sa mi zda ze trosku odplasol...ale zasa mam na nom spekaaacky z tych chipsov a inych pochutiiiin :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika a ty si malu porodila nacas? :grinning: :grinning: ci skor, ci neskor? a tiez si fucala? :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
28. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pribrala som uz CVAJ KILOOS :angry: :angry: :angry: :angry:
28. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde je Ocickooooooooooooo? :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kde si Kejliso :angry: :angry: :angry: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oukej...odchaaadzam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nakukujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala termín na VOSR a deň po tom mi odtiekla voda a malá sa narodila až 9.11.cisarákom,lebo som sa otvorila iba na dva prsty
28. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - no maam pocit, ze sa nezmestim do rifli - brucho ,ale zapnem ich, ale asi podvedome mam strach :sweat_smile: :wink: Ja sa nevazim

A inak neviem ci je dobre byt od fachu :sweat_smile: vela toho viem a ked neviem, tak sa bojim opytat, lebo si pripadam blba :grinning:
28. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa tu ste rebeky :wink:
28. mar 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nebudem až taký nočný fták,idem kukať tv a potom spinkať,pá
28. mar 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hello kocky,

ja vas dnes len pozdravim,som uuuplne grogy,len pred chvilou sme sa vratili ...K vypoctu porodu vam dam link,ale rata sa inak,ako pri klasickom oplodneni...Ved pri IVF reguluju cyklus lekari,oplodnenie nemusi prebehnut v strede cyklu a potom by velkost miminka nesedela:

http://www.ivf-infertility.com/calc_preg.php

Zadavajte a ratajte :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo mne to vyslo az na 18 decembra :sweat_smile: tak som z toho jelen :confused:
28. mar 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooj Kejlinka.....

juuuj, az teraz ste prisli? :confused: :confused: :confused: dufam, ze si to zvlaaadla moja...chod si lazkat radsej, jo? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:

dakujeme za link..... :dizzy_face: :dizzy_face:

papa vika...aj ja pojdem cumet na televizku :grinning:
28. mar 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:fearful: :fearful: :fearful: mne to vychaadza na 6.12. :confused:
28. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fiiha, to je nejaky divny link...zalezi ktoru gulicku mas vysvietenu....pri kazdej gulicke mi vyjde iny datum... :confused:
28. mar 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az teraz som si preciitala pokyny...takze mne to vychadza na 21.11. :confused:
28. mar 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tebe lubka asi to iste...ale akosi to nesedi...bo tam pisu ze by sme mali byt uz 6tt :dizzy_face: :dizzy_face: co by sa mi ale paaaacilo :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - idem si to asi precitat :wink:
28. mar 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi a mne pisu 4tt :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo ked som dala PM a aj replacing claved embryos - vyslo mi to 2.12., ze 4tt3dni :sweat_smile:
28. mar 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nist, dobru nocku a SS :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka, mne to uuplne bludy piiise...raz v novembri okolo 20 a potom v decembri okolo 8 :confused:

Dobru nocku Lubka+miminka :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JAAAAAAAAAAAAAAAAJ ja tapinaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

uz to chaaapem...som tam hovadiny piisala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sak blondyyyna...och jo...

takze podla MS mi to udava 1.12. a podla KET na 30.11.

Lubka, tak tebe to super vychaaaadza podla oboch narovnako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda 2.12. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myspace What's Up Comments & Graphics

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuups.....akoze to malo byt DN+SS vsetkym kvetinkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. mar 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko ahojte kočky :wink: , mna dnes zobudila príjemná správička
volala mi embrioložka rozmrazili 3 embrijka a 3 mi prežili tak KET
mám zajtra o 10.00 hod a vkladaju mi 3 chrústikou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly!!! to je super!!! troch chrustikov!!!!! drzím palceky!
29. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LULY - no fuuuha tri deti :fearful: ale silno im drzim palce, aby sa chyili :grinning: :grinning: Budes matka pluku :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaj hlava derava - dobre rano vetkym :wink:
29. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok