• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
kikuš ja stretko tieš vypúštam aj premna je nitra daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vobec by som si ani netrúfla íst do nitri sama, ale MC
by som si dala :grinning: :grinning: :grinning:
ja by som zasa navrhovala BA lebo nitra je daleko prekaždu
z nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
okrem kejlušky
17. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly prepáč ale ja mám do Ba tiež daleko 147km a Kiki by to mala do Ba ešte dalej ako do Nitry ale ja sa prisposobým alebo pri najhoršom nepojdem
17. mar 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus nieje čo prepáčit ja len hovorím že nitra je daleko
pre každu a ba len preteba a kejlušku lebo kikina stejen
nepojde ani do BA ani do nitri a mohla by inak :confused:
17. mar 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mimochodom mne to je v podstate fuk lebo ani
ja nemožem :frowning2: :confused: :confused: :confused: :confused: takže ja len budem
závidiet ako sa bavite
17. mar 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly.zabudla si na Lubku :slight_smile:
17. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly v pohode ale aj Lubka je z Nitry :grinning: :grinning: :grinning: no ved nech sa vyjadria ostatne kočky mne je to jedno
17. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeee ja som nevedela že lubka je z nitri :confused: :confused: :confused:
oooo babulky ved si dajte den a čas a kto tam bude tam bude,no nie
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , ja ani neviem kde nitra je nikdy som tam
nebola :confused: :confused: :confused: :confused:
17. mar 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: naraz sme to napísali :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naraz Labus :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si nejako vytvorila album trvalo mi to asi hodinu
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly je peknučký
17. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labusko :wink: dakujem než som s internetu stiahla tu fotku
tak som myslela že ma porazí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly,ja som tiez uz pozerala :slight_smile: Je krasny :wink: Sikulka :slight_smile:
17. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus,ja som taka rada,ze ti je lepsie :wink: Chybala si nam tu :slight_smile: :dizzy_face:
17. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám tam nove fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peknucke :wink: A aj ty si nam odhalila svoju tvar :wink: Si trosku zltsia,ako som si myslela :grinning: :sunglasses:
17. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som ja v plnej krase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa máte?čítam ,že chystáte stretko?kde a kedy?
17. mar 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikuš pravdepodobne nitra ale ešte sa nevie kedy
17. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nitra je pre mňa trochu od ruky,škoda :frowning2:
17. mar 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....baby podme do tej nitry...!!!!! prosííííííííím. prezijeme pekný den!!!

:wink: :wink: luly, mozes sa zviest so mnou....aj baby z blavy!!!
18. mar 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo navrhnime iné mesto.... ktoré budu mať vsetci tak zhruba narovnako. neviem okial ste, ale prisposobim sa....aj do košic :grinning: aspon konecne poletííííím hihi
18. mar 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

luly ...... kraaaaaasna fotecka ... si trieda fakt :grinning:

no vy ste na tom lepsie ako sa ja budem terigat zo ziliny ku vam :frowning2:

ale 4.4. ked pojdeme z dovolenky nejako podvecer pojdem cez blavu, mozno nejaku kavicku by sme stihli
18. mar 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa stretnime v bojniciach :grinning: co vy na to?
18. mar 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopbre ránko , kočky ja idem dnes po troch týždnoch medzi ludí-jupíííí mám rehabilitácie čo mi prerušili koli tomu zákroku
Kejluška zlatko moje aj vy ste mi chýbali a velmi včera som si dala už len 1/2 MEDROLU na tu alergiu a v noci som sa o 02,00 zobudila že cítim že mi to cele v nutri zasa puchne tak šup zasa 1/2 a prešlo to asi po dvoch hod. takže ked dojdem z rehabky dam si dnes zasa -muselka som mat silnu alergicku reakciu ked sa mi ešte stale tvorý histamín no hlavne že som s pekla na cestiške do raja :grinning: :grinning:
Tinka má pravdu sakriš kočky ved si nájdime všetky jeden volný den a dajme stretko ked aj take celodenne s obedom čo si nezaslužime riadny výlet a oddych a myslím že ked sa stretneme všetky bude o čom stále kecat a ja chcem fotečku s vami všetkými a sukromne ešte aj s tehulkami našimi a bočenkajte drobčeky :wink:
Lubka aj tyyyyyyyyyyyyyyyyyy
18. mar 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj labus...joj moja zlata, kolko si vytrpís....myslím intenzivne na teba!!! dufam, ze to skoro prejde

tak tak baby...zasluzime si pekny dník....urobme si ho :sweat_smile: :confused: stretnime sa niekde v strede
a basta... nieco navrhnite. Bojnice su pre teba kiki v pohode, nie? neviem odkial ste ostatné, ale mozeme sa meet aj v banskej bystrici... najdime nieco, co bude vyhovovať kazdej,,
18. mar 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka presne tak - no opuštam vás idem na rehabku potom mrknem ahojte a zatial dačo vymyslite kde a kedy ja som stale za NITRU Kiki kolko km máš NITRU? u mna potom možeš aj prespat ak bude treba
18. mar 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby zo západného slovenska, mozeme ist jedným autíckom...
18. mar 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly...jeeeej albumík !!! super:slight_smile:
18. mar 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka bojnice su OK ... Nitru asi 170

v bojniciach ma moj muz rodinu, tak by ma pockal u nich to by nebol problem a kedy chcete to stretko zoorganizovat ?
18. mar 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok