• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
Presne to co pise ixi, ordinuju na SK ..Akurat tu Pambu moc nechcu,lebo vraj moze uskodit plodu,ale nemusi..Tu u nas ju kvoli tomu vobec nedavaju...

Uz utekam,papapapa
1. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi...hej K uz oddnes papam a na tie cievy mam nieco ine...mam to dole, nejaky divny nazov...ved holandsky :rolling_eyes:

kejla, vlastne aaano si spominala ten Prenatal :sweat_smile: takze tam je takto vsetko pekne pokope, hej :dizzy_face:
inac k tomu razstepu, sa divim ze mi teda nedali viac ten kyseliny listovej viac brat, lebo MP sestra mala raz babo s tym razstepom a po porode zomrelo a bolo to kvoli tym chromozomom!...TO SI MAM FAKT ORDINOVAT VSETKO SAMA???
1. apr 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este perlicka nakoniec....pytali sme sa ze ked krvacam, ci Utrogestan jest a ona ze nie, vkladat!

...na odstrel :rolling_eyes:
1. apr 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejli nasla som, ze je urcene pre tehotne a kojace. mozem ho aj pred tehu?
1. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa Kejlinky :dizzy_face:
1. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka, pred tehu som to nebrala..Brala som pred tym len 1mg kys.listovej v tbl a vit C-+lebo bola chripka...A az ked som otehotnela, kupila som si ten prenatal...

Endzi, tu mi hovorili,ze tie 4mg len v pripade, ze babo s razstepom mala tvoja mama, sestra,atd...Rodinu partnera nespominali,tak neviem...
1. apr 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jo, ja beriem ten babyplan + este kys. listovu + este vit. E + subor látok a vit. kvoli sterilite od jednej firmy, ale teraz som v práci a neviem si spomenut ten názov :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Samozrejme ze to nedzgam do seba vstko v jeden den. babyplan papam, tak kazdy druhy den , obcas vynecham, kedze v tých druhých su tiez vitamíny.
1. apr 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ficííím domov papapa
1. apr 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzinko a kde najdem ti blikačky
1. apr 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na je to možne ja ked sem dojdem tak sa zrazu všetky vyparíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
babulky nieje mi dobre akosi mam motáky
1. apr 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, papa...luly ako ta mota? :confused:
1. apr 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nevim iba ma mota a mam že teplotu 37.3 :confused:
a aj tak to nevim spravit
1. apr 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak padaj lezat!!! to ti ta prava hovori, co?
ta teplota snad moze byt aj z utrosu...neviem...ale chod do postielky a drichmi trosku...aj ja pojdem aspon na hodku :confused:
1. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ja som drichmala doteraz mne sa nece :wink:
a hej ta prava mi to hovorí :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa nechce...ale mali by sme :confused: hlavne teda ja...a veru ze aj idem...nieco pociitam a zaalomim, bo ma tiaaahne :dizzy_face:
1. apr 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chodkaj :wink: :wink: :wink:
1. apr 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka,Zuzka zajtrajšok platí :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: už sa teším na niečo dobre masné a nezdravé :grinning: :grinning: a na vás samozrejme a na malinké MALINKY :grinning: :
Tinka mne známa lekárnička poradila FEMIBION-Calibrum je slabý

My máme vyšetrenie za sebou riadne nás preklepla lekárka a komplet mu zmenila liečbu na ovela menej liekov a vraj učinnejších tak som zvedavá a dostal lieky na imunitu ale tie začne brat až o dva týždne ked bude mat odobratu krv na imunitu a kopec roznych iných vyšetrení vtedy bude mat robene aj testy
hned nám povedala že obdobie ked začína puberta taketo býva z oslabenou imunitou že rýchlo narástol a jeho telíčko nestíha
1. apr 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte
Jasné Labus a Tinka, zajtrajšok platí ako sme sa dohodli :wink:

Inak vá všetky zdravím, ale dnes som nejaká odpálená po tých nákupoch, ja som si nekúpila nič, len MM som kúpila dve tričká a mamina si kúpila kostým.

Prajem krásny večer :slight_smile: a posielam posily:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
1. apr 2009 o 17:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posili som uchmatla všeeeeeeeeeetky dakujem zuzali
1. apr 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Endziiiiiii..teraz som sa dočítala o nočnej udalosti...chúďa moje, neboj, máš v brušku silných bojovníkov, ktorým veľmi, veľmi držím palce, hlavne ako hovorili ostatné babuľky oddychuj, koľko môžeš. Myslíme na teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. apr 2009 o 17:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,dlho som tu nebola,čo sa stalo ?idem čítať
1. apr 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu nietko alebo uz vsetky spite?
1. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,prečítala som iba 3 posledné strany
endzi drž sa a nohy na dva vankúše/to myslím úplne vážne/,žiadne škola,nič iba ležať,to je ti dúfam jasné
silvi a ty ako?Dlho si tu nebola,čo je s tebou?
1. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viky ja teraz dohovaram mojej sliznici aby rastla..dnes pijem tretiu politrovu salku alchemilky...zajtra idem kupit chilli papricky

ty sa mas ako?
1. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nepodaril Ket,tak som sa rozhodla ,že pôjdem skúsiť do FC/financie/poslal ma dr. na konzultáciu do REpromedy a výsledok mám prísť povedať.Predpokladám ,že ma budú tlačiť do darc.vajok,ale ja som neni presvedčená,že vytváram zlé vajíčka,ved prinajmenšom 5 embrii sme mali po PIGD v poriadku.Darcovské stojí tiež okolo 100000 a to som bohužiaľ už neni ochotná dať/ved ani nemám/Tak uvidíme
1. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viky tak to ma mrzi...tiez si svoje vytrpela :frowning2: ....neboli ste na imunulogickych testoch? mozno problem nie je v embryjkach..
1. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bol sme na imuno v KE a nič nezistili a prednison som brala aj kvôli gyndošovi ,ale aj kvôli črevu/mám chro,zápal/aj vysoké dávky,ktoré som si znížila počas prípravy na Ket.Myslím,že potrácam,lebo som permanentne v strese,ale bohužiaľ žijeme v takej dobe a ja som taký samovytoč,ale snažím sa to zmeniť,no nedokážem byť úplny flegmoš,a tí moji dvaja mi teda nejak obzvlášť nepomáhajú
1. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky,

Silvi a ten pohar cerveneho vinka si nedas? Je vyborny na rast sliznice :wink:
1. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejla ...dnes som doma hladala ..ale cervene som nesla..tak si ho zajtra tiez kupim :grinning: ...jej ako mi je dobre cervene vinecko+cilli pizza+ alchemilka :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok