• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
bude zlatko, uvidíííííš :wink:
2. apr 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidim až ked ho budem držat v náruči,hmmmmmm
velmi dlha doba čo????ae nejako to vydržíme
2. apr 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatinko, musim bezat na jedno prac. stretnutie :slight_smile: vidime sa neskor :wink: papa
2. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte...co nove?? idem si precita :grinning:
2. apr 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto tu nie je ..tak ja pridem zase az neskor..
2. apr 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silviaa ja som tu :wink: :wink:
2. apr 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooo som tu a nudkaam sa
2. apr 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebavim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj kocky,

co mate nove?Vonku mame naaaadherne, ze? Skoda,ze nemam s kym behat po vonku :frowning2: Tak aspon vencim hafana :grinning: :grinning:

Ja som to dnes opat prehnala s jedlom, mnam-mnam, som si navarila, dokonca som dostala straaasnu chut na kremes,tak som si ho upiekla :grinning: :grinning: :grinning: A spapali sme skoro polovicu plechu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo kejla len si pekne pochutnávaj teraz možeš :wink:
2. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :wink:

No ja som mala sono uz vcera, lae najskor som si vas citala a potom ked uz som konecne docitala tak ma MM vyhnal, lebo uz som spala na jedno oko :sweat_smile: tak pisem az dnes :wink: No bola na sone len jedna fazulka - mala 1cm, zatial malinka, srdiecko este nemohlo byt vidno :confounded: ale podla sona to bolo 5tt+5dni, ale podla PM som 4tt + 5 dni, ale to je jedno, aj tak sa take malicke, zle meria, hlavne ze je tam nech tam laskavo vydrzi :sweat_smile: :grinning:

No Endzi - len sa pekne drzkaj, pozri ak ma to jedno odist, tak asi to tak musi byt, ale to druhe sa ma isto k svetu a bude len rast, len sa musis viacej setrit, jasnacka!!!!§§ :sunglasses: u nas taketo kocky prijimame na odd a tym ich donutime, lezat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Labus - Ty ocuj, ved si nesed tolko na tom zadku, ked ti to nerobi dobre - daj si dlhe tricko a vetraj, nech sa dobre hoji a inak by si mohla skusit aj rosalgin si striekat na to v sprche :wink:

Luly - neboooj, urcite sa daco uchyti, aby to neboli este vsetky - to by bol iny goool :wink:

No vsetky zdravim a idem si dokoncit pedikuru, lebo uz mam isto rozmocene nohy :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka..gratulujeeeeeeeeeem :dizzy_face:
2. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dicinka - dakujem, aj ked ja sa este bojim tesit :wink:
2. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojaj :wink:
2. apr 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka-supeeer...malinke sa ma k svetu,ked je o tyzden vacsie...A mas pravdu, na srdiecko bolo este skoro...Ale o par dni uz bude :wink: Tesiiim saaaa :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli no dufam, ze bude posluchat :wink:
2. apr 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bude, neboj :wink: O tom nepochybujem :slight_smile:
2. apr 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli-dakujeeeeem za podporu :wink:

Luly- a piridoxin papas????? leb mne vraj od neho nic nie je :wink: dnes mi to vysvetlovala doktorka :slight_smile:
2. apr 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

Lubka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem k tvojmu fliaciku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fiiiha, takze ty mas ineho silaka, ked ti ho ohodnotili, ze vyzera o tyzden starsi :grinning: :grinning: :grinning: ten sa bude drzat ako kliest :grinning: :grinning: :grinning: To uz budes mat aj srdiecko na dalsom UTZ hihi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Co sa tyka mna, tak mi je do placu...Tak ti moji su teda nejaki pozadu :cry: ten vacsi vacok mal 0.88 cm a ten krpec len 0.28 cm...chudatenko moje....a mne zasa na tych tyyzdnoch ubrali cca 3-4 dni :pensive: :pensive: (teda co sa tyka toho vacsieho)...ten malinky uz Dr. odsuudila :pensive: Snad zajtra na tom UTZ este aspon ten jeden bude :frowning2: ...boze ja mam strach az mi slzy tecu.

Luly, a ty ako sa citis s tym tvojim komandom v brusku? :dizzy_face: Uz bude pomaly aj cas testiikovat...haaa? :wink:
2. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka? a ty si videla aj to embryjko, alebo len ten gestacny vacok?
2. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endziiiiii- nehadz flintu do zita :angry: :angry: :angry: ved to je malinky rozdiel medzi nami dvomi, to je v poriadku, ved tebe to vacsie vyzera na taku velkost ako ma byt, tak sa ukludni, jo :angry: :grinning: :grinning: Budes mamina, nebooj :wink:
2. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi nebojaj...dohovor im...a oni urcite zabojuju..hladkaj bruskooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,endzi držkAj sa,dúfam,že už nekrvácaš :unamused:
lubka gratulujem
luly ako sa citiš?
2. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bolo dnes to stretnutie?
2. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojte herečky :grinning: ako ?
endzi zlatik, myslim stale na teba, nebojkaj, vsetko bude ok :wink: malí bojovníci su obaja, zasluzia si medajlu! kedy mas ten dalsi ultrazvuk?
lubik, mimi je super, srdiecko uvidis od 7 tt :wink: a potom aspon trochu prejdu tie stresy :wink:
labus mojka, je uz lepsie? ako sa citis?
viki ahoj :slight_smile:
kejlik, dnes bolo naozaj krááásne :grinning: ja som sa z toho celý den vytesovala :slight_smile: nedas nejaku fotecku bruska? hmmmm???
luly, dalsi den pomaly za tebou, vsak? :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki, to stretko malo byt v blave, kedze labus tam mala skolenie. nakoniec vsak nan ale nemohla ist, tak stretko padlo :confused: dufam, ze sa coskoro vsak zorganizuje nejake oficial stretko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vsetky sa vidííííme :dizzy_face:
2. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem....ked mna desi to krvacanie :pensive: moze to byt predzvest viete coho....nastastie uz nekrvacam ani nespinim...len aby som to nezakriikla...tuk tuk tuk......ale stale ma boli podbrusko...taky pocit ako zapaleny mocovy mechur :confused:
idem sa osprsit :sweat_smile:
2. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka, Vika :wink: :grinning:

No ved to ze bolo naaadherne a ja som tam bola zavreta do siestej do vecera :angry: :angry: a este aj 8 prijmov som mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: som rada, ze zajtra tam nejdem :slight_smile:
2. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi podstatne je, ze uz nekrvacas :slight_smile: to je super, teraz sa uz len setri. a ten pocit zapaleneho moc. mechura mas pre caste mocenie a tlaky v posve? alebo ta to aj stípe pri moceniM?
2. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi - aj mna tam tak divoko pobolieva a ked sa zdvihnem, alebo vystriem, tak ma tam tak pichne, az sa zlaknem, ale len niekedy :sweat_smile: :sweat_smile: len keby som zacala v robote s tym niekoho otravovat, tak ma zozeru aj s usami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze tehu demencia a podobne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja viem, ze to tak ma pobolievat, tak sa snazim si z toho nic nerobit, lebo by ma uz svihlo :sweat_smile: :rolling_eyes: Dolezite je ze nekrvacam a uz ani Ty Endzi- tak be happy don´t worry and relax :wink: :wink:
2. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok