• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
silviaa ... ahoj

no oddychnuta som ... a vylyzovana ani nie ... zajtra ideme lyzovat do vratnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a ty ako ???

co je tu nove ?? v skratke ... nejake nove tehulky ?
4. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki..takze ste si uzivali? ... :grinning: ..aky mas dalsi postup? kedy chces testikovat?

ja idem v pondelok na UTZ mala som nizku sliznicu maternice..tak sa dopujem alchemilkou, cervenym vinom a chilli paprickami :angry:

...lubka je tehulka :grinning: :grinning: :grinning:

...a v pondelok bude asi luly testikovat..vlozili jej troch bojovnikov... :grinning:
4. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a endzi ???????????

o lubke viem a luly mi poslala sms do talianska ... ze bude mat trojcata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dalsi postup ... cakam na vysledok a ak dostanem mrchu tak dalsi stimulovany cyklus 3.-7.den clostilbegyt a 10.den utz ......
4. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj kocky :grinning: :grinning:

My sme prave dorazili domov :grinning: Dnes bolo naaadherne :grinning: :grinning: Kikina sa nam vratila? No caveees, tak ovulku ste poistili,to je super a vsetci drziiime palce :grinning: :grinning: Ja tiez ovulku citim tak trosku bolestivo, ked Ta to boli/boda mas tesne pred ovulkou,vtedy su foliky najvacsie,tak to citit :dizzy_face: :dizzy_face: A veru-nasa Luly je 4 v 1 :grinning: :grinning:

Endzinka-prajem vam kraaasny pobyt doma na SK, miminkam drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: A daj nam vediet, co Ti povedal lekar,ked k nemu pojdes :wink:

Silvi, drzim palce,nech sliznica porastie a KETko nech je uspesne :dizzy_face: :dizzy_face:

A pozdravujem aj Labuskuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kejli ....

teda uz aj dobru noc
4. apr 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a krásne ránko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
dnes nam bude zasa krasne :wink:

:confused: :confused: :confused: kikuš no chvalabohu,tak sexíkovali ste len :sweat_smile: závidim ja už ani neviem čo to je?
kikuš držím palce nech sa vám zadarilo :wink:

a ostatne kočky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mate zato že ste zamnou včera nikto neprišli,tak :grinning:
5. apr 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly no si ta neviem ani predstavit s takym megabrusiskom .. ze 3 mimina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

snad ano, ty to uz mas tutovku, tak snad tie moje zabojovali a budeme v porodnici naraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikuš že tutovku :grinning: :grinning: :grinning: ja budem rada ked tam bude
apon jedno :wink:
no a tomu ver že bude naraz :confused: :sweat_smile: to by bola aka sranda
5. apr 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej .... to by teda bola ....ved sme zacali v rovnaky den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: citis nieco ? ja tlak v podbrusku a to je vsetko ... kedy chces testnut ?

dnes mam 8 den po ovulke, to asi este neukaze mozno buduci tyzden vo stvrtok by to uz mohlo ukazat pred velkou nocou ??? co ty na to ?
5. apr 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikuš vo štvrtok bude ešte skoro nie???ale nič zato nedaš ak testneš teda iba cca 4eur :grinning:
ja idem testnut asi zajtra alebo v utorok ešte nevim :wink: a čo cítim, noooooo
boli bruško ale uplne v prostriedku žiadne vaječniky :wink: teraz vidim že je vely rozdiel
ET a KET :confused: ,no a niekedy rano mi je zle a som stale hladna ja furt iba žerem :confused:
zachvilku budem ako sud :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly ... mne po kete tiez bolo zle ... mna rano pobolievalo podbrusko .... dnes mam 8 DPO ovulke tak snad mozno taky 12 den by to uz mohlo ukazat nemyslis ... no ty si na tom lepsie ty uz mas embryjka v brusku a ja ani neviem ci mam alebo nemam ... ideme ku znamym na zahradku tak neskor papa
5. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikuš :wink: neboj máš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. apr 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo halo je tu niekto?????
5. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky :wink: akurat mi zacalo slnko zapadajuce svietit rovno do oka :angry: :angry: :angry:

No ja zatial ziadne zmeny :wink: hadam sa krpcovi u mna dari, aj ked dnes som ho riadne potrapila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: som navnadila MM na umyvanie aut rucne :sweat_smile: ja som vysavala a umyvala okna :slight_smile: na aute samoska :wink:
Jooj a musela som si vypocut svokrusu a svagrinu vcera a uz navnadili aj MM :angry: :angry: _KEDY UZ KONECNE POJDES PN????? no nezabijete ich?

Kiki - fuuuha to musel byt iny boj, aj si pouzivala ladik medzi nozky??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vitaj doma, verim ze mas v brusku Taliana :wink:

Luly -Ty si vydrzala netestnut??? Ja idem zajtra do prace, ale vecer kuknem, ze ako to dopadlo :wink:

Silvi - odkazujem Tvojej sliznici nech poslucha a ze v nu verim :wink: :grinning:

Kejli- nooo tehula nabera cerstvy vzduch??? :wink: aj ja idem na Velku noc na lazy, jooj sa tesim :grinning:

Endzi - vitaj na SR, je tu sice trochu teplo, ale da sa tu vydrzat :wink:
5. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka :wink: :wink: :wink: :wink:
jo ja som vydržala netestnút ale poviem ti pravdu lákama to,
ale zajtra ma to asi už pravdepodobne zlomi :confused: :confused: :confused: ,alebo
že by som ešte vydržala noooooo uvidíme...

ozaj endzoslava je už na SR :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a silvia ty máš zajtra ULT čo??? noooooooo budem na teba
od rana mysliet bo ja nemožem spinkat tak budem aspon
mat nad niečim rozmýšlat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a hlavne ti budeme s trojičkama držat palce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a vieš kolko to je? :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly...dakujem krasne...tak to urcite dobre dopadne, ked mi budes drzat palce spolu s trojickami... :grinning: :grinning: :grinning: ...idem si navarit vedro alchemilky... dnes som bola u rodicov..konecne som videla bratoveho syna...krasnucny je..aj som ho prebalovala a mojkala...a bude KRSNAAAAA...tak sa vytesujem
5. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krsnaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zachvilku aj mamina :grinning: :grinning: :grinning:
len pekne pi tu alchemilku nech ta sliznica roste ako s vody :confused: :sweat_smile:
5. apr 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi - vidis, aj zo mna urobili krsnu a pat dni po krste som bola na KETe :grinning: :grinning:
5. apr 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka :wink: pekne po rade najprv krsna maminka aby si sa naučila
a potom maminka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jaj lubka aj ja chcem ja už som dvom krsna a teraz budem tretiemu
a stale ništ :frowning2: :wink: :confused: :grinning: :confused: :confused: :confused: pardon samozrejme že teraz
budem mat trojčatka :confused: :grinning: že by :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes mi ide film velmi nebespečne znamosti 3,
síce som to nevydela ale ked som v 18 rokou mala
autonehodu a bola som ochrnuta tak som cele
dne kukala film velmi neb.znamosti1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak som zvedava očom bude toto a strašne sa
nanho teškam.
tak idem do sprchy a potom kukat TV
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ale ešte možno mrknem :wink: :wink: :wink:
5. apr 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly- a kde to davaju????? :angry: ja tu asi taky program nemam :frowning2: :frowning2:
A Ty si co robila??? to bola Tvoja vina? :confused:
5. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky bodaj by ste mali pravdu :grinning: :grinning:
5. apr 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly...zajtra sa budeme navzajom informovat...ja o sliznici a ty o drobcoch...zajtra testiiikujes..tak drzim palecky

lubka...kedy ides pozriet srdiecko?
5. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..asi pozerate TV :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak ja zajtra zase nakuknem...zajtra rano o 7:45 na mna myslite..idem pozriet na sliznicu :zipper_mouth:
5. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

lulyyyy...tak tebe je po raaanu zle? no tak to si jasna hihi...zajtra testujes, nie? duuufam, ze ano :dizzy_face:
silvinka, drzim palceky, nech je sliznica peknucka tlstucka...ved tie 4 cisterny alchemilky co si vypila museli zabrat :wink:
kikis...vidim, ze ste sexovali o 106 tak z toho musi vzist stopro maly Talian :wink:

zdravim aj ostatne babulky a miminka :dizzy_face: ja som tu teraz potajomky na tatovom pocitaci, takze len v rychlosti pisem.
let som zvladla v pohode, vcera som vobec nespinila-nic....a dnes poobede zasa som spinila....uplne to so mnou mava a nervy mam uplne v kybli...strasne sa bojim :frowning2:
podbrusko ma boli pomaly kazdy den, a to si myslim nie je dobre... :cry: aj vajecniky ma pichnu sem tam a zabolia, ale hlavne to podbrusko, ale uuuplne az tam dole, presne nad "suskou", co NIE JE DOBRE :pensive:
v utorok uvidim, co bude na UTZ :unamused: och joj...som uplne v prdeli z tohto

prave som dotlacila kacku s loksami...od rana je to uz tretia porcia a medzitzym same zaaakusky :confused: :sunglasses: fucim
...a to sa este neskoncil den
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

kukulky, drzim vam vsetkym palceky a hlavne malo nervov.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka a ty mas kedy dalsi UTZ? :wink:
teba neboli podbrusko? alebo ked boli tak urcite nie kazdy den, co?

preco mne sa deje to co sa deje?????????????? baby pomoooooooc....

:cry: :cry:
5. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ENDZI NEBOJ SA..NIEKTORE BABY DOKONCA KRVACAJU A BABO JE V PORIADKU :wink:
5. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa..vsetko je ok.. :wink: :wink: jasne :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dicinka, dakujem :wink: ....ja viem, nemusi to nic znamenat, ALE aj moze :frowning2:

a predsa ked vidim tu krvicku, tak sa mi premieta pred ocami vsetko mozne..proste strach :unamused:

ty uz ides za chvilku ma matersku, co? :dizzy_face: :dizzy_face: uz bolo aj nacase, hihi... :grinning: :grinning:
5. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi.. nebooj ja som spinila cele 3 mesiace, kazdy 2-3 den ... a potom po 12tt ako keby utalo a prestalo to.. nebooj drzim ti palce.
5. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok