• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
endzinko podla mna môžeš papat to načo maš chut :wink: :wink:
6. apr 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoooooooooooooooooc ja bych fajčila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulyyyyyyyyyyyy ja teeeeeeeeeeeeez :grinning: :grinning: :grinning: strasnu chut mam :confused: :confused:

takze aj ty papkas...uf :grinning:
6. apr 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zhltnut tie halusky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lulyyyy ty maaaas // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a to si dnes len 7.den a ked ti uz vcera ukazalo na 6.den....mnoooooooo....to vyzera na viacej mrnuusov :dizzy_face:
6. apr 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ale ja mam duchou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: iba ja ich vidím :grinning: :grinning: :grinning:
ak tam su tak tam budu o dva dni krasnunke na ne :confused:
6. apr 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi..nestresuj..ja som brala estimax az do zacatia bytia srdiecka :dizzy_face: a musela som brat..tak mi to nariadil doky v care :wink:
6. apr 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak luly...urcite je tam ta //....inac by si to nepiisala :dizzy_face: a za par dni uz bude jasne viditelnaaaa :sweat_smile:

ja stale spinim... :pensive:
6. apr 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici, takze ty len do srdiecka?...no asi to vsade robia inaaac.....nech si robia so mnou co chcuuu, len nech je babo zdrave :sweat_smile:

to spinenie ma zabija :confused: :confused:
6. apr 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj endzi....len pekne vsetko ber...ja som duphaston a utros brala dlho..iba estrimax do srdiecka :wink:
6. apr 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzinko neboj niektore žienky krvacaju do 3 mesiaca,
ved vieš všetko mosíme mat tažke :angry: :confused:
očuj a mangela maš tu zosebou????bo si sama
6. apr 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som samucicka ako prstiiiicek :sweat_smile:
ale mam tu maminku a tatiiicka :dizzy_face:

dicinka, tak teraz som z toho misuge...ty si brala duphaston aj utros a este aj estrimax?
som myslela ze ten duphaston je skoro to iste co utros.. :confused:

hej luly...mame to tazke...keby aspon clovek vedel, ze to krvacanie je v poho...ale takto??
najprv krvacam, potom na utz vidim obe embryska...potom spinim, potom nic..teraz zasa krvacam a spinim...no zajtra neviem ci nieco uvidim...zostava mi len modlit sa :pensive:

luly a tvoj manzelik uz videl //? :dizzy_face: :dizzy_face: ci este si to nechaaavas pre seba a mlciiis jak kaper :grinning:
6. apr 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi videl a smial sa :grinning: :grinning: :grinning:
no moja mame to tažke ale čo už nejako to vydržíme na ne :wink:
6. apr 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak vydrziiime...teda aspon sa snaziiim :unamused: :unamused: :wink:
ale ked tam zajtra nic nebude, tak ma to fakt zlozi
:pensive: .....ALE MOJA PIPULKA TAM MOOOSI BYT...PEKNUCKA A ZDRAVUCKAAA :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

luliiik, posielam pusky tvojim makovickam :grinning: :zipper_mouth:
6. apr 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi spravne tvoja lasenka tam je a bude ta otravovat cely
tvoj život neboj sa ona je silná :wink:

:grinning: :grinning: :grinning: že makovičkám trojičkám :sweat_smile: trojky to nebudu to by som
už dnes mosela mat dialnicu ako hrom
ja mam kríííííííííííííííííííííízu :angry: :angry: :angry:
6. apr 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulyyy...ja teeeez...ja ta total chaaapem :grinning: :grinning: :grinning: tahaj naprazdno ked uz :grinning:
6. apr 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi vieš čo teraz robim vonam cigaretu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že na prazdno ty trubka :confused: :wink: :wink:

endzi ja sa poznam nezapalim si ale ked mi vyjd krv negatívna
tak sa prehulím na kraj sveta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ked pozitívna tak budem štastna :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
6. apr 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly naaapodobne..ked tam zajtra nic nebude...tak si zahulim az no :angry:

luly a ty nebudes mat ziadnu negativnu krf!!!! jasne? takze kludne bud v kriiize, fajcuuvat nebudes este dva roky.. :grinning: :grinning: :grinning: a ja duuufam tieeez :confused: :sweat_smile:
6. apr 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo nebudeme :grinning: :grinning: :grinning:
inak osobne si myslím že už by sa mi riadne zamotala hlavinka :confused:
endzi ale zajtra tam budeš mat krásnu kvetinku nebooooooj :wink:
a kam ideš k dokimu???
6. apr 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes ma boli bruško hodne viacej ako dotera teda
podbruško :frowning2: a strašne ma ale strašne bolia prsia, vlastne
boli ma cely človek dnes :confused:
6. apr 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule :grinning:

No prisla som z prace a zjtra mam zase dennu, ale dnes sme dali dohodu s mojim Dr., ze po Velkej noci sa nevratim :sweat_smile: bo dnes som sa dostresovala aj dva razy a to moja fazulka nepotrebuje :confounded: Takze budem sediet na rici a tu vas obtazovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Endzi - ja mam na protokole napsisane, ze brat Estros aj Utros dalsie dva mesiace po pozit teste :wink: tak ssom z toho jelen, ale papam dalej- Inak aj kolega na mna kukal, ze v tehu Estrofem, ale niekde som citala, ze ked sa kombinuje sa progesteronom tak sa moze brat :wink:

Luly - ty utajenec :angry: :grinning: drzim plec :wink:
6. apr 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky co nove pepacte ale nestiham citat
6. apr 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi..no duph. je top iste co utros..ale utros som mala davat do pisulky..po 2 tabletky vecer ked pojdem haju...a duphaston 2 krat 2..a estrimax 3 krat 1 :slight_smile: :wink:
6. apr 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano moze sa kombinovat..pretoze po odbere vajopk..mate domiesane tie hormony..a potrebuje sa to stabilizovat vsetko..tak preto...a vsetky tie hormony pomahaju vasim babetkam..jasne,ze najdolezitejsi je progesteron :wink:
6. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam vas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly :grinning:
6. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici ale ty budeš mat zachvíločku Emmu v náruči jooooooooj
teškáš sa čo????? aj ja cem
6. apr 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly - uz tolko nezavid :stuck_out_tongue_closed_eyes: pockaj Dicinka este bude "mrmlat", ze este mohlo byt v brusku a mi sa budeme kludne usmievkat :wink: (to bol vtip) :sweat_smile:
6. apr 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha aka hrubka - to sa mi uz davne nestalo, aby som sa pomylila v my, ale to preto, ze ma MM nastval- neda sa okradnut o slaninu :angry: :angry: :angry: :angry:
6. apr 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :grinning: ..trosku som si porevala..ale je pravda, ze radsej pockam akoby som si mala vycitat...
6. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LULY,VELMI SA TESKAAAAAAAAAAAAM

lubka mas pravdu..potom vam budem zavidiet ja,ako vam budu kopkat babetka v brusku...a aj ja budem chciet :wink:
6. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok