Kedy po úspešnom KET Vám bolo na sono už niečo vidieť?

27. sep 2020

Baby som 5+4tt a mala som zatiaľ len prázdny vak. Viem, že je to asi skoro, ale tie co ste boli po úspešnom KET, kedy vám na sono bolo vidno aj plodík?
Veľa som čítala, že okolo 5tt už bolo vidno aj srdiečko. Tak ma to len vystrašilo. Neviem ci sa to dáko líši od toho keď je žena tehotná prirodzene. Ďakujem

cookie29
27. sep 2020

Môže to byt neskôr, podľa toho čo Ti vkladali.
Ale vieš ja skôr poznám prípady že srdiečko bolo vidno v 6-7tt

andreatytler
27. sep 2020

Mne robili prve sono az v 7 tyzdni, ked merali srdiecko. Dovtedy len krv. Podla mna je to o nervy ked sa snazia tam nieco vidiet prilis skoro a ak nahodou nic nevidia, tak ma zena stresy.

mikasz
27. sep 2020

U nas robia sono 2t po potvrdeni z krvi, cize som bola prebiehajuci 7tt, to uz bilo srdiecko. Myslim, ze je este skoro, uvidis za tyzden.

ikuska187
28. sep 2020

Bola som na Sone 7tt plus 3 a všetko bolo v poriadku. Skôr usg moje CAR ani neodporúča.

meggie393
28. sep 2020

Ja som bola v 5+6tt lebo ma chcel môj doki vidieť robil sono ,myslíte že ťa gulicka môže byť embryjko?? Niektoré baby tvrdia že áno ale to by mi asi lekár povedal ,on iba že je to ešte malé tak vôbec neviem :// ... na ďalšie idem teraz v stredu a dosť sa bojím MA ... GS mal 1.03cm

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iana_123
1. okt 2020

@meggie393 ahoj, skôr to bude zltkovy vak. Ako si dopadla v stredu na kontrole?

meggie393
1. okt 2020

@iana_123 ahoj . Neviem čo to bolo ,ale máme srdiečko🙂 tak sa teším veľmi.

andreatytler
1. okt 2020

@meggie393 Super!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre