Ahojte žienky, kedy ste mali KET, keď ste brali estrofem?
19dc
14 DC. dnes ma 3 mesiace bublinka
16DC, lebo ERA test určil posunuté implantacne okno
22DC😊
Ja som mala 20DC
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
19dc